Zobacz wÄ…tek - Przerywanie na niskich obrotach Kawasaki z750
NAS Analytics TAG

Przerywanie na niskich obrotach Kawasaki z750

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Przerywanie na niskich obrotach Kawasaki z750

Postprzez Jankos132 » 14/2/2015, 14:26

Witam, jestem posiadaczem zetki od kilku miesięcy, problem nastał dzisiaj w jeździe. Otóż byłem się przejechać, zrobiłem może ok 15 km, problem wystąpił po jakiś 5-10, motocykl zgasł mi w jeździe przy redukcji, trochę niskie obroty mam ustawione więc pomyślałem, że to to było przyczyną, jednak pomyliłem się. Motocykl nierówno chodzi, faluje na obrotach, a także przerywa (zachowuje się jakby nie palił na jeden gar), lecz tylko do ok 4,4,5 tys obrotów, wyżej jest wszystko dobrze, jedzie jak powinien. Od kupna zrobiłem ok 100-150 km, wcześniej żadnych takich problemów nie miałem. I jeszcze jedno, czy to może być wina paliwa? Bo po wyjechaniu od razu pojechałem na stację, sucho w baku, zalałem i po wyjechaniu ze stacji zrobiłem ok 3-5 km i problem się pojawił. Wcześniej także lałem na tej samej stacji i problemu nie było lecz lałem 98, a tym razem 95, nwm czy to ma jakieś wgl powiązanie z problemem.
Rocznik 2005, na wtrysku
Jankos132
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14/2/2015, 14:21
Lokalizacja: Pleszew


Postprzez lagiboy » 14/2/2015, 15:52

może czas wymienić świece zapłonowe, przewody wysokiego napięcia, filtry powietrza i paliwa, akumulator, cewka zapłonowa. posprawdzaj.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez Jankos132 » 14/2/2015, 16:08

Jutro posprawdzam świece, fajki i czy cewka nie ma gdzieś przebicia. Ogólnie to nie pali na jeden gar, jutro lub pojutrze będę szukał przyczyny i odezwę się jak coś już będę wiedział.
Jankos132
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14/2/2015, 14:21
Lokalizacja: Pleszew



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê