Zobacz wątek - Crashpady CRASH PADY własnej produkcji.
NAS Analytics TAG

Crashpady CRASH PADY własnej produkcji.

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Postprzez Grynfix » 2/3/2015, 23:06

Forum Thunderace :P



Złej baletnicy ..... nie chce mi się na ten temat gadać bo takie pierolen!e to już poniżej poziomu jest. Śliska nawierzchnia, 250kg pod jajami.. fura mi wyjezdza kilka metrów przed nos a ja bede odpierdal@ć piruety na starym klocu.. Auto ominąłem ? Ominąłem :P A że moto potem poszło własną ścieżka.. na c==3 drązyć
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42


Postprzez Rura » 2/3/2015, 23:10

Twój problem, nie mój na szczęście.

Mod może/powinien zmoderować, bo się off wdał.
A z Tobą Kolega nie zamierzam dłużej dyskutować, jak zauważyłem każdego sprowadzasz do swojego poziomo i rozkładasz na łopatki doświadczeniem ;-), obojętnie na jaki temat jest pisane ;-).
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez Grynfix » 2/3/2015, 23:14

Tak własnie.. Powinien to zmoderować bo jest OT, który sam zreszta zacząłeś a tacy ludzie jak Ty tylko powodują, że mi sie nie chce z ludźmi rozmawiac. Bo jest kilka osób na poziomie na tym forum z którymi się normalnie pisze, bez przemądrzania, mówienia jakim jest się świetnym itp itd. Ty kolego tego nie potrafisz więc proszę Cie.. nie wypowiadaj sie ad. moich postów i bedziemy żyli długo i szczęśliwie.. Do widzenia. Zresztą po co ja to w ogóle pisze.. szkoda tylko czasu moderatora :evil:


wracając do tematu - Bzyk - jak coś to zgadamy się na PW co do rozmiarów.. ja jeszcze poczytam na temat reszty crashów do motocykla i myśle w ciagu miesiaca jakos temat sfinalizujemy bo w tym miesiacu to juz wypłata rozplanowana. Tylko napisz jakie masz dostepne kolory "batonów". :)
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Bzyk_R1 » 3/3/2015, 12:45

Proszę mi się tu nie kłócić w moim pięknym wątku który ma służyć POMAGANIU właścicielom różnych maszyn w stworzeniu drobnej ale jakże przydatnej modyfikacji ratującej plastiki :) Gryfie jade dzisiaj do tego sklepu i zapytam o "batony" :D:D:D oni to słoniną nazywają:) Nie rób żadnej klatki w sumie lepiej zabezpiecza i niczego nie pourywa ale po co wozic takiego kloca w trasy nie?
Wchodzę tam, gdzie inni uciekają przed śmiercią...
Avatar użytkownika
Bzyk_R1
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 31/8/2010, 20:19
Lokalizacja: Pińczów (TPI)

Postprzez Grynfix » 3/3/2015, 16:13

Ja się tam nie kłóce.. Po prostu nie którzy ludzie są jacy są i nic nie zrobisz. :P


No i jak najbardziej chce z tej pomocy skorzystać ... Spytaj się o te kolory :P I jak wtedy cena do koloru bo możliwe, że kojojowe będą droższe :P

Nie no klatki nie chce.. Thunder to i tak duży motocykl i dodatkowe klatki po bokach tylko mi utrudnią przeciskanie sie między autami a to nie o to chodzi, żeby mieć moto i stać w korku :P

Gryfie - to mi się dostała ksywa :P
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Grynfix » 4/3/2015, 16:08

I jak ? dowiadywales się coś z tą słoninką ? :P jakieś kolorki czy bede skazany na psikanie tego :P ?
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Bzyk_R1 » 4/3/2015, 19:53

Biały i zielony opór inne trzeba zamawiać bo podobno droższe i inne właściwości. Czyli nadal bez zmian.
Wchodzę tam, gdzie inni uciekają przed śmiercią...
Avatar użytkownika
Bzyk_R1
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 31/8/2010, 20:19
Lokalizacja: Pińczów (TPI)

Postprzez Grynfix » 4/3/2015, 20:30

Czyli biały i malowanko jakąs strukturą czy czymś :P
Dobra bo jak czytałeś ja rozbebeszyłem moto do gołej ramy.. no dobra został bak :P i kręce śrubki to wezme zwymiaruje crasha i spróbuje na necie znaleźć fotke jakbym chciał aby ten crash mniej więcej wyglądał.. tam bez przesady z tym wyglądem ale tak mniej wiecej hihi Jak blond baba :P
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Grynfix » 4/3/2015, 20:43

Obrazek lub (tylko zamiast gumek to frezy)
Obrazek
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Bzyk_R1 » 4/3/2015, 20:49

Te czarne to całkiem jak mój prawy crash prawie takie same a te chromy...no cóż to już ślicznoty ja nie poleruję tak :)
Wchodzę tam, gdzie inni uciekają przed śmiercią...
Avatar użytkownika
Bzyk_R1
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 31/8/2010, 20:19
Lokalizacja: Pińczów (TPI)

Postprzez Grynfix » 4/3/2015, 21:32

Nie chce polerowanych.. Mam teraz alumioniowe i pasują mi do moto jak świni pięty.. Wszystko w plastiku a nagle z nich wystają 2 rury.. Fuck..

Chodzi po prostu aby w zwykłych (swoją drogą co to to kur.. jest ? ) plastik, poliuretan etc ? .. zwykłych "plastekowych" crashasz frezarką zrobic takie 3 rowki :P choć ta 1 opcja fajna i estetyczna :P
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Bzyk_R1 » 4/3/2015, 22:02

Rowki no problem. dowolna ilość i szerokość, głębokość. To chyba jakiś poliuretan jest. Trzeba poczytać o tym kruca...
Wchodzę tam, gdzie inni uciekają przed śmiercią...
Avatar użytkownika
Bzyk_R1
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 31/8/2010, 20:19
Lokalizacja: Pińczów (TPI)

Postprzez Fugu » 4/3/2015, 22:22

A dlaczego nie wezmiesz kawalka POM (Delrin). Chyba nalepszy material do tego zastosowania. I dostepny w jedynej slusznej farbie - czarnej.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28

Postprzez Grynfix » 4/3/2015, 23:22

No ale to własnie może być to.. Bzyk sam nie wiem co to jest .. A z tego co pokazało google to POM też jest biały, zielony i kilka innych kolorków ;P
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Fugu » 4/3/2015, 23:24

POM jest specyficzny - taki "tlusty" w dotyku. Tylko ze go nie pomalujesz - przez ta "tlustosc" farba nie lapie. Ma za to swietne wlasciwosci jesli chodzi o scieralnosc i niskie opory tarcia, jest ze tak to ujme "samosmarujacy".
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28

Postprzez Grynfix » 4/3/2015, 23:42

Nowa wiedza zawsze sie przyda.. zobaczy wątek to sie dowiemy :P
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Bzyk_R1 » 6/3/2015, 18:47

Panowie zgadza się to z czego wykonuję Crash pady to właśnie POM (Delrin) Tak mi powiedział Pan w sklepie gdzie się zaopatrywałem. I tu parę sprostowań: mianowicie jest to materiał samosmarujący ale w żadnym razie nie jest tłusty w dotyku. Jest jak typowy plastik nic tam nie cieknie z niego :) w dotyku suchutki, jednakże poddany działaniu pewnej temperatury podczas pracy(np jako tuleje w off-road) wydziela substancje smarujące i nie wymaga dodatkowego smarowania. Po drugie występuje w wielu kolorach które uzyskuje się na etapie jego produkcji jednak w moim punkcie zaopatrzenia nie ma aż takiego wyboru. I ostatnia sprawa da się to jak najbardziej pomalować, są specjalne farby o zwiększonej przyczepności i jak najbardziej się do tego nadają.
Wchodzę tam, gdzie inni uciekają przed śmiercią...
Avatar użytkownika
Bzyk_R1
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 31/8/2010, 20:19
Lokalizacja: Pińczów (TPI)

Postprzez melvin » 6/3/2015, 20:36

na crashach z aluminium przy byle ślizgu należy zdobyć inny pojazd i jechać szukać swojego motocykla w sąsiednim województwie...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Grynfix » 6/3/2015, 22:25

Melvin - czemu tak sądzisz ? ja mam ameliniowe :P

że co ? Że jak się wyszlifujesz to od razu rama krzywa ? No bez przesady :P Przecież crash też z masła nie jest :)
więc jak walnie na średniej twardości metal a na dosyć twardy plastik (tyle, że łatwo ścieralny) to jaka różnica ?
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Bzyk_R1 » 6/3/2015, 22:40

Chyba melvinowi chodziło o to że na aluminium motocykl leci i leci i kij wie kiedy się zatrzyma. Bo właściwości POM a aluminium jeżeli chodzi o ścieralność to niebo a ziemia.
PS mam kolejne zadanie, crashe do Bandita 600 kumpla. Naked więc pójdzie gładko :)
Wchodzę tam, gdzie inni uciekają przed śmiercią...
Avatar użytkownika
Bzyk_R1
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 31/8/2010, 20:19
Lokalizacja: Pińczów (TPI)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na gr