Zobacz wÄ…tek - przednie zawieszenie srad
 
NAS Analytics TAG

przednie zawieszenie srad

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

przednie zawieszenie srad

Postprzez DRAGlukas » 12/11/2010, 18:37

Witam
Jak gdzieś tu wcześniej pisałem miałem małą kolizje moim gsxr'em, no i teraz pytanie jak sprawdzić co jest skrzywione? jak sprawdzić lagi i półki? absy chodzą ale koło poszło trochę do przodu. gsxr 750 srad 98r
DRAGlukas
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15/2/2010, 21:41


Postprzez Traperoso » 12/11/2010, 21:29

Lagi są krzywe na pewno, na oko można stwierdzić czy da się je prostować czy nie (jeśli są krzywe, ale są gładkie w miejscu gdzie są te skrzywienia to da rade, jeśli są zmarszczenia to game over kup sobie nowe lagi), potem łożyska główki ramy, na pewno do wyjebania, a półki hmm też przyjebałem ostatnio i mam dziwne wrażenie, że są krzywe... no cóż dobry mechanik i laserowe oko - będzie wiadomo.

Jak tam koło wygląda bo u mnie: koła, osie i łożyska siema nara...
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez MotoWit » 12/11/2010, 21:52

Nie trzeba miec laserowego oka :D
Wystarczy wyjac lagi i montujac np. w imadle za dolny kielich obracać laga i obserwować czy ma bicie.
Jak bedziesz mmiał proste lagi a nie bedą chciały wejsc swobodnie w półki to znaczy ze jest krzywa, przeważnie ulega skrzywieniu dolna półka.
MotoWit
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2/1/2010, 22:31
Lokalizacja: warszawa

Postprzez DRAGlukas » 12/11/2010, 23:27

tam są absy - mocniejsze niż zwykły zawias, koło wydaje sie proste - na oko,
narazie jeszcze nie rozbierałem bo... dysponuje tylko 1 ręką i to lewą a prawa unieruchomiona- zerwane więzadło barkowo jakieś tam... :(
DRAGlukas
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15/2/2010, 21:41



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê