Zobacz wÄ…tek - TÅ‚umik
NAS Analytics TAG

TÅ‚umik

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

TÅ‚umik

Postprzez maniekaga » 15/2/2008, 19:44

Witam,

Zastanawiam się nad zamontowaniem jakiegoś tłumika do swojego Fazera, co by troszkę huczał, a jak przy okazji mocy da więcej to będzie super!
Macie jakieś doświadczenie w tym temacie, sugestie, jaka marka, gdzie najlepiej kupić, gdzie zamontować itd. itd.?

A może ktoś będzie chciał mi to odradzić, to też poproszę o argumenty.

Z góry wielkie dzięki
Avatar użytkownika
maniekaga
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19/5/2007, 07:37
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez M. » 15/2/2008, 20:18

maniekaga napisał(a):jaka marka

tylko produkty markowe(akrapovic arrow yoshimura itd)
tlumik ma byc przeznaczony konkretnie do twojego modelu moto(nie jakies g*wno "uniwersalne" do wszystkich moto)
maniekaga napisał(a):gdzie zamontować

najlepiej zamontowac zamiast poprzedniego tlumika :wink:
YAMAHA YZ 125
Poszukiwania znowu rozpoczete...
Avatar użytkownika
M.
Świeżak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 6/5/2007, 16:02
Lokalizacja: Warszawa


Re: TÅ‚umik

Postprzez Ragnos » 15/2/2008, 23:34

maniekaga napisał(a):Witam,

Zastanawiam się nad zamontowaniem jakiegoś tłumika do swojego Fazera, co by troszkę huczał, a jak przy okazji mocy da więcej to będzie super!


Wymiana samego tłumika nie pociąga ze sobą jakiegoś drastycznego wzrostu mocy, ale poprawę charakterystyki pracy silnika owszem.

maniekaga napisał(a):Macie jakieś doświadczenie w tym temacie, sugestie, jaka marka, gdzie najlepiej kupić, gdzie zamontować itd. itd.?


Tak, kupiłem ostatnio LeoVince SBK, jestem bardzo zadowolony z tego zakupu a zwłaszcza z dźwięku nowego nabytku. :twisted:
Avatar użytkownika
Ragnos
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 29/6/2006, 09:23
Lokalizacja: Poznań

Re: TÅ‚umik

Postprzez Adam M. » 16/2/2008, 00:58

Ragnos napisał(a):Wymiana samego tłumika nie pociąga ze sobą jakiegoś drastycznego wzrostu mocy, ale poprawę charakterystyki pracy silnika owszem.


Co przez to rozumiesz ???

Adam M.
Adam M.
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 786
Dołączył(a): 5/2/2008, 02:56

Re: TÅ‚umik

Postprzez maniekaga » 16/2/2008, 10:55

Ragnos napisał(a):
maniekaga napisał(a):Witam,

Zastanawiam się nad zamontowaniem jakiegoś tłumika do swojego Fazera, co by troszkę huczał, a jak przy okazji mocy da więcej to będzie super!


Wymiana samego tłumika nie pociąga ze sobą jakiegoś drastycznego wzrostu mocy, ale poprawę charakterystyki pracy silnika owszem.

maniekaga napisał(a):Macie jakieś doświadczenie w tym temacie, sugestie, jaka marka, gdzie najlepiej kupić, gdzie zamontować itd. itd.?


Tak, kupiłem ostatnio LeoVince SBK, jestem bardzo zadowolony z tego zakupu a zwłaszcza z dźwięku nowego nabytku. :twisted:


jeśli można spytać, to gdzie kupiłęś, jakie koszta?

Mam jeszcze pytanie, czy ktoś kupował na ebayu, aukcji Niemieckiej lub Włoskiej, ceny tam są atrakcyjne ale mam obawy co do czasu oczekiwania i czy wogóle dojdzie :shock:

Pozdrawiam
Maniek
Avatar użytkownika
maniekaga
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19/5/2007, 07:37
Lokalizacja: Gdynia



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê