Zobacz wÄ…tek - GSX-R 600 - blokowanie mocy
 
NAS Analytics TAG

GSX-R 600 - blokowanie mocy

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

GSX-R 600 - blokowanie mocy

Postprzez sargon » 20/8/2007, 17:15

Witam!!
Mam pytanko do wszystkich orientujacych sie w tym temacie a mianowicie jak byly blokowane gixery w 2006 roku. 600tka o ktora mi chodzi sciagnieta jest ze szwajcarii i jest zablokowana tak ze kazda GSa ja obrobi :] 140 kmh to jej v-max a przyspieszenie to juz szkoda pisac. bez biegu wkreca na obroty bezproblemowo jednak w jezdzie to juz inna bajka :/

prosze pseudo znawcow o darowanie sobie wypowiedzi typu: "moze jest zepsuta - jedz do serwisu", "przeczysc gazniki" :shock: , itp itd chodzi mi o rzetelne i fachowe odpowiedzi!
temat jest dosc pilny wiec prosze o w miare szybka odpowiedz!

z gory dzieki
pozdrawiam!!
Avatar użytkownika
sargon
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7/9/2006, 10:35
Lokalizacja: Żory


Postprzez Yyveel » 20/8/2007, 22:56

hey! Jak bylem w anglii to mojemu koledze zablokowali motor (tzn ograniczyli moc) przez zalozenie zwezki na systemie paliwowym. Moze to pomoze. Pzdr
Yyveel
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:38


Postprzez musieli » 21/8/2007, 07:48

Jest zblokowana modułem zapłonowym. Potrzebny moduł od wesji otwartej. Ewentualnie, jeśli Cię stać proponuję zakup PowerCommandera (koszt około 1500zł), co zarówno załatwi sprawę dławienia jak i pozwoli na zwiększenie mocy powyżej standardowej.
TWOJA RIZOMA (otwórz link)
musieli
Świeżak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 27/3/2007, 09:01
Lokalizacja: Wa-wa zone

Postprzez musieli » 21/8/2007, 07:49

Yyveel napisał(a):hey! Jak bylem w anglii to mojemu koledze zablokowali motor (tzn ograniczyli moc) przez zalozenie zwezki na systemie paliwowym. Moze to pomoze. Pzdr


Chyba sobie jaja robisz... We wtryskowym motocyklu? :D
TWOJA RIZOMA (otwórz link)
musieli
Świeżak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 27/3/2007, 09:01
Lokalizacja: Wa-wa zone



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê