Zobacz wÄ…tek - zejscie na kolano
NAS Analytics TAG

zejscie na kolano

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez marky » 14/7/2007, 22:33

chris_nie napisał(a):fotograf byl na torze i pstrykal, kto chcial, to po treningach kupil sobie fotki.


a propos fotek. orientujecie sie czy w poznaniu tez ktos robi fotki profesjonalnie i czy mozna je gdzies kupic? wlasnie przypomnialem sobie, ze jak jezdzilem to widzialem jakiegos goscia, ktory wygladal na zawodowego fotografa i pstrykal fotki. fajnie by bylo miec "siebie na kolanie", (byle nie z piachem w zebach ;) )w swoim albumie.

jak bogi dadza, to w najblizszy poniedzialek (16.07), pocwicze sobie schodzenie na kolanko w poznaniu. wybiera sie kto?

wracajac do tematu dzieki za wszelkie wskazowki ;)
tak sobie mysle, ze moze ja za "krotki" jestem i przez to bedzie trudniej?
ostatnio w "swiecie motocykli" czytalem test cebry i na zdjeciu szymek dziawer szoruje kolanem, ze az milo, a podnozki "daleko od szosy". tymczasem ja zeszlifowalem kolki w podnozkach a kolano "daleko od szosy" ;) moze wysokim (dlugonogim, bez urazy ;) ) Å‚atwiej?
Avatar użytkownika
marky
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 21/4/2007, 22:07


Postprzez jakub12355 » 14/7/2007, 23:43

No więc. Ja mam CBR'ke 600 i bez problemu na torze poznań Ryje Kolanem po prostu zamiast siedzieć z Tyłkiem na kanapie, Zamykasz opone i Zeslizgujesz sie z kanapy tak aby Tylko Udem siedzieć na kanapie. Czaisz?
Smierć jeździ Szybko. Wiec nie daj sie wyprzedzić.;]
jakub12355
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14/7/2007, 23:35


Postprzez chris_nie » 15/7/2007, 10:21

marky - nie wiem jak jest w poznaniu z fotografem, bo baaardzo dawno tam nie bylem.
chris_nie
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 21/6/2007, 13:16
Lokalizacja: newmarket, uk

Postprzez chris_nie » 15/7/2007, 22:01

evil napisał(a):chris, wyrzuć tępedalską kamizelkę!!! dno!!!


myslisz, ze chcialem to badziewie??? to sa fotki z pierwszego razu na snetertton. kazali zalozyc, zeby inni wiedzieli, ze pierwszy raz na tym torze. musialem jechac w grupie nowicjuszy i malo nie wypikowalem pare razy przez leszczy bez wyobrazni. dopiero w grupie advance mozna jechac normalnie (tylko wtedy wszyscy mnie objezdzaja, bo mam stara koze...)
chris_nie
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 21/6/2007, 13:16
Lokalizacja: newmarket, uk

Postprzez marky » 16/7/2007, 21:56

evil napisał(a):na ch*** tak odchylać stopę na podnóżce??? żeby buty podrzeć?! :shock:


na ch*** evil to ty sobie cos zaloz jak bedziesz bzykal, ale nie motorem ;)

co do butow - coz nauka musi kosztowac. dobrze, ze zdarlem buty a nie kask ;)

a jesli chodzi o kolanko - dzis juz nie tarlem butow, tylko slidery na kolanach - zrobilem to :lol:

i wiecie co wam powiem?
jesli zszedlem na kolano jezdzac ledwo 2 miesiace cebra, przejechawszy nia zaledwie 2000km i przy drugim wypadzie na tor - to, jest to bulka z maslem i moja babcia na komarku tez by tak potrafila :lol:

ale jeszcze dzis ranoo tak nie uwazalem ;)

fatalne dzis byly warunki na torze. mozna bylo sie usmazyc lub ugotowac we wlasnym pocie :cry:
ale z wiadomego powodu uwazam wypad za udany :lol:
Avatar użytkownika
marky
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 21/4/2007, 22:07

Postprzez Labiss » 17/7/2007, 21:02

evil dlaczego uważasz,że taka dobrze widoczna na drodze kamizelka jest pedalska ?
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez Labiss » 18/7/2007, 17:35

Nie wiem czy tak jest,ale wydaje mi się,że gdyby taka kamizelka była w użyciu u motocyklistów to kilku mogłoby pozostać przy życiu.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez marky » 18/7/2007, 23:05

evil napisał(a):marky, ciąg się...


evil, nie znam takiej ewolucji na motocyklu, jak to sie robi :shock: :?:
chetnie sie naucze. chcialbym wiec prosic ciebie, jako 100-krotnie bardziej doswiadczonego (na pewno w gebie, porownujac liczbe naszych postow :lol: ), zyczliwego i chetnego do pomocy forumowicza o kilka wskazowek na ten temat. fotki i schematy pogladowe beda mile widziane ;)
Avatar użytkownika
marky
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 21/4/2007, 22:07

Postprzez chris_nie » 18/7/2007, 23:12

Labiss napisał(a):Nie wiem czy tak jest,ale wydaje mi się,że gdyby taka kamizelka była w użyciu u motocyklistów to kilku mogłoby pozostać przy życiu.


nie dramatyzuj. chcesz to kup. dla mnie badziew i tyle.
chris_nie
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 21/6/2007, 13:16
Lokalizacja: newmarket, uk

Postprzez Ziolo » 19/7/2007, 11:55

a jak j akupilem koszulke z napisem gixxer freak to tez bede zapierdalal ??


a co do jazdy n akolanie to ostatnio po kretych wiejskich drogach pomykalem i przy dosc ciasnym zakrecie poszedlem n akolano zapominajac ze nie jestem w kombi tylko w bojowkach :)

z tego miejsca chcialem pozdrowic maly kawalek kolana ktore zostawilem na drodze :?
Ziolo
Świeżak
 
Posty: 261
Dołączył(a): 22/12/2006, 19:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez chris_nie » 19/7/2007, 12:30

Ziolo napisał(a): a co do jazdy n akolanie to ostatnio po kretych wiejskich drogach pomykalem i przy dosc ciasnym zakrecie poszedlem n akolano zapominajac ze nie jestem w kombi tylko w bojowkach :)

z tego miejsca chcialem pozdrowic maly kawalek kolana ktore zostawilem na drodze :?


tez tak zrobilem, kiedys w poznaniu wbilem sie na tor zaraz po wyscigach na r6, mialem kombinezon bez slizgaczy i jak pojechalem kolanem po asfalcie, to zostala mi dziura w spodniach i w kolanie :D. chwile pozniej wysypalem sie na wyjsciu ze slawniaka, ale twardo trzymalem motocykl (glupota) i doszla jeszcze dziura na kostce, bo mialem buty martensy (brak kasy na motocyklowe) i dziura na lokciu (kurtka bez ochraniaczy). ogolnie bylo wesolo, zakleilem dziury w ciuchach tasma izolacyjna, na rany przylozylem gaze i pojechalem szalec na torze kartingowym bo na duzym ustawili barierki. r6 nie ucierpiala za bardzo podczas gleby. troche sie porysowala, a na deklach mialem nakladki karbonowe, wiec go nie przetarlo. pare dni pozniej kupilem normalny kombinezon i buty :D
chris_nie
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 21/6/2007, 13:16
Lokalizacja: newmarket, uk

Postprzez R1 » 27/7/2007, 21:14

Myślę, że dobry materiał :)

http://www.autokrata.pl/ogien/935/ostatnie_okrenie/

Pozdr ;)
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez Labiss » 26/11/2007, 16:40

http://www.youtube.com/watch?v=QCg3BMGe ... re=related
Bardzo fajna szkółka typu wszystkim znanej "How to Wheelie ?" :) Tutaj mamy zejście na kolano.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez Kasius » 9/12/2007, 19:35

Sami zawodowcy, powiem tak jak komus przeszkadzaja amatorzy na torze to moze powinien sprobowac sił w zawodach.
Kasius
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2/8/2007, 23:58
Lokalizacja: Irlandia/Wrocław

Postprzez cezare » 26/12/2007, 18:06

eneasz napisał(a):no cóż evil uważa inaczej, ale w Anglii motocykliści maja chyba wyższy poziom świadomości na drodze niż w Polsce i zakładają takie kamizelki nie dlatego ze są gejami i nikt nie uważa aby ktoś w tej kamizelce nim był.

staaary - angole to debile ;) tam na skrzyżowaniu trzeba w puszce ręczny Respect dla Evila - ja go tam ani nie znam ani nie lansuje - z tego co czytam kolo wie co mówi !

eneasz napisał(a):Evil jak mi ktoś udowodni ze komuś odblaskowe majtki uratowały życie i jest szansa ze i mi uratują to i odblaskowe majtki będę zakładał na motor.

poproszÄ™ o fotkÄ™ !!! dawaj stary ....

eneasz napisał(a): Po to kopiłem kombi z dobrej firmy i skore i dobry kask i buty żeby dać sobie szanse, jeżeli mogę swoje szanse zwiększyć to dla mnie moje zdrowie i życie jest warte tego żeby mniej ładnie wyglądać niż w jeansach,


a ja kolego jeźdżąc w T-Shircie latem i w krótkich gatkach wiem jedno - jak spapram - po mnie ;)... masz jaja ? no chyba zapocone;) ! w dobrym kombiwarze = dajesz sobie szanse - ona śmierdzi potem ... fujjjjjj jak masz dobrze pod deklem - spokojnie .... a jak masz najebane - nawet dobry SKIN Ci nie pomoże .. w korkach latem lubię patrzeć na śmierdzieli ;) bez pie czeństwo ! bez pie czeństwo ! bez pie czeństwo ! bez pie czeństwo ! bez pie czeństwo ! bez pie czeństwo ! bez pie czeństwo ! bez pie czeństwo ! bez pie czeństwo !

a ja na to

sami siÄ™ pierdolcie ;)

EoT
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez Pomian » 27/12/2007, 14:12

Ja tam popieram cały strój na motocykl co z tego, że się zapoce ale prynajmniej później dziewczyna w łóżku nie bedzie się brzydziła dotykać mojej skóry, która po szlifie każdy wie jak to wygląda. A to, że zależy ile masz w głowie okej.. ale czy nagle niekontrolowany uślizg albo pekniecie opony nie będzie zależało od teog ile masz w głowie. Nie chciałbym widzieć Twojej skóry po szlifie przy nawet 40km/h
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez cezare » 27/12/2007, 15:18

Pomian napisał(a):A to, że zależy ile masz w głowie okej.. ale czy nagle niekontrolowany uślizg albo pekniecie opony nie będzie zależało od teog ile masz w głowie. Nie chciałbym widzieć Twojej skóry po szlifie przy nawet 40km/h


100% racji - sooory bo OFF TOPA spreparowałem :(((
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez mic » 9/1/2008, 12:50

Moze nie jest to zejscie na kolano, ale warto zobaczyc jak mozna zlozyc motocykl.
Załączniki
Kemics-cccc.jpg
(166.75 KiB) Pobrane 1861 razy
SV650 S / cbr 600 rr
Avatar użytkownika
mic
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 29/8/2006, 20:47
Lokalizacja: wawa

Postprzez konan » 9/1/2008, 21:13

kozak z tego kolesia :O ciekawe czy mu sie udało wstać
Nienawidze anty motocyklistów co życzą nam źle ;/;/ fan streetbike moto gp fmx/sm/mx/MP i ME/

Obrazek (otwórz link)Im
Avatar użytkownika
konan
Świeżak
 
Posty: 153
Dołączył(a): 28/9/2007, 15:58
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Pomian » 9/1/2008, 22:09

patrząc po temacie to nie upadł więc stał :)
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê