Zobacz wątek - Miejsce do ćwiczeń - Warszawa
NAS Analytics TAG

Miejsce do ćwiczeń - Warszawa

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez Gepard » 10/5/2007, 21:31

cichy napisał(a):Dałbyś jakiś dokładniejszy namiar.
Na mapie nie widać żadnego ronda. :lol:


Oj.Rondo w Konstanicinie.Jadąc od Wawy,w prawo na Piaseczno się na nim skręca.Tam jest tylko jedno małe rondko,zaraz za przejazdem kolejowym.
Dobrze jest mieć zawsze przy sobie butelkę wódki na wypadek ukąszenia przez węża.W sumie to tak dla pewności można przy sobie nosić i węża ...
Avatar użytkownika
Gepard
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 19/12/2006, 11:39


Postprzez Ryba » 11/5/2007, 08:16

cena za jeden etap to 200 zł, czyli razem za wszystkie trzy etapy to 600 zł, ale mysle ze naprawde warto...
Avatar użytkownika
Ryba
Świeżak
 
Posty: 184
Dołączył(a): 22/9/2006, 10:10
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez tomi291 » 11/5/2007, 22:48

a moze ktoś zna gdzies w okolicy Bielan Bemowa czy Żoliborza jakąś miejscówke, bo kurde do konstancina troszkę daleko...

Kaja Ty masz blisko wiec moze coÅ› wiesz :P
Avatar użytkownika
tomi291
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 5/8/2006, 19:45
Lokalizacja: Warszawa / BieLany

Postprzez NIKITA » 12/5/2007, 09:02

Może by się tak umówić w jakimś konkretnym miejscu o konkretnym czasie,... byle tylko pogoda była :wink:
Avatar użytkownika
NIKITA
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 29/5/2006, 00:06
Lokalizacja: wawa

Postprzez &rew » 12/5/2007, 13:54

Gepard widze że wypad do borska na marne nie poszedł :twisted:
www.STUNTPOLAND.com | Dzida jest bogiem, freestyle nalogiem, predkosc zabawÄ… a Stunt podstawÄ…
&rew
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 253
Dołączył(a): 10/3/2007, 17:57
Lokalizacja: Kutno

Postprzez Gepard » 12/5/2007, 17:42

&rew napisał(a):Gepard widze że wypad do borska na marne nie poszedł :twisted:


No nie.Nauczyli mnie co i jak.Teraz Honda poszła do Lublina na dospawanie stelaża i klatki.Będę się dalej dzielnie uczył.

*BTW :) KIM JESTEŚ,ŻE WIESZ ? Jaki nick na SP ?
Dobrze jest mieć zawsze przy sobie butelkę wódki na wypadek ukąszenia przez węża.W sumie to tak dla pewności można przy sobie nosić i węża ...
Avatar użytkownika
Gepard
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 19/12/2006, 11:39

Postprzez tomi291 » 12/5/2007, 18:55

no właśnie może gdzieś by się umówić i wymienić się umiejętnościami :) albo podpatrzeć co, kto i jak :) ja jestem za... ktoś z wawy piszę się na to ??? :P
Avatar użytkownika
tomi291
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 5/8/2006, 19:45
Lokalizacja: Warszawa / BieLany

Postprzez Kaja » 12/5/2007, 19:24

tomi291 napisał(a):a moze ktoś zna gdzies w okolicy Bielan Bemowa czy Żoliborza jakąś miejscówke, bo kurde do konstancina troszkę daleko...

Kaja Ty masz blisko wiec moze coÅ› wiesz :P


parking przy cmentarzu na Wólce, ale to wieczorami
na fortach przy Legii
resztÄ™ na pw :roll:

a Ty Tomi z Bielan jesteÅ›?
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Gepard » 13/5/2007, 13:13

Kaja napisał(a):
tomi291 napisał(a):a moze ktoś zna gdzies w okolicy Bielan Bemowa czy Żoliborza jakąś miejscówke, bo kurde do konstancina troszkę daleko...

Kaja Ty masz blisko wiec moze coÅ› wiesz :P


parking przy cmentarzu na Wólce, ale to wieczorami
na fortach przy Legii
resztÄ™ na pw :roll:

a Ty Tomi z Bielan jesteÅ›?


I policja po 5 minutach treningu.Po prostu super :P !!! EXTRA ! To samo spalarnia.Po prostu ciocia Kaja poleca ! Tylko miejcie dowody rej. żeby je oddać psom za wydechy.Tak od razu i kontrolnie :P
Dobrze jest mieć zawsze przy sobie butelkę wódki na wypadek ukąszenia przez węża.W sumie to tak dla pewności można przy sobie nosić i węża ...
Avatar użytkownika
Gepard
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 19/12/2006, 11:39

Postprzez Kaja » 13/5/2007, 13:21

tia ... bo ciocia Kaja tak naprawdę to z zazdrości, że inni jeżdżą tylko czeka aż pozabierają Wam prawka i dowody :lol:

rozumiem Gepard, że mówisz o wólce
hmm wiesz co ... z tego co mi wiadomo to tam już nic się nie dzieje
i jest stosunkowy spokój
ale cóż mogę się mylić, jeśli tak to sorry
poza tym tutaj raczej nie grozi zabieranie dowodu za wydechy
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

PISZĘ K***WA !!! PO RAZ 3ci ! SERWER TEGO FORUM TO ŻENADA !

Postprzez Gepard » 13/5/2007, 14:05

Napisałem cały elaborat o miejscówkach,ale jak zwykle to cholerne forum się powiesiło.

Krótko:

WÓLKA,SPALARNIA,TVN : psy w ciągu 5 minut
ZAWODZIE: nie ma psów za to są latarnie
TERMINAL CARGO: wyższych krawężników to nikt nie robi

Stąd ten wieśniacki Konstancin.Mieszkam w Centrum i uwierzcie mi nie jeźdżę tam z zamiłowania do napierania na obniżonym ciśnieniu opony przez pół miasta.

Lotnisko MODLIN: dojazd dla twardzieli.Super droga,co :) ? Podobno w czwartki chłopaki tam wjeżdżają,ale głównie z poza Wawki.

Generalnie: WAWA JEST KOMLETNIE DO DUPY pod tym względem,chyba,że ktoś lubi skończyć jak ten baran w Raszynie,na stalowej taśmie waląć power whellie z lekkim wiaterkiem z boku.
Dobrze jest mieć zawsze przy sobie butelkę wódki na wypadek ukąszenia przez węża.W sumie to tak dla pewności można przy sobie nosić i węża ...
Avatar użytkownika
Gepard
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 19/12/2006, 11:39

Postprzez &rew » 13/5/2007, 18:20

Gepard ćwicz to za rok na extreme moto Cie widze :twisted: :P

nik na SP taki sam jest/był ( porządki były :x :cry: )
www.STUNTPOLAND.com | Dzida jest bogiem, freestyle nalogiem, predkosc zabawÄ… a Stunt podstawÄ…
&rew
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 253
Dołączył(a): 10/3/2007, 17:57
Lokalizacja: Kutno

Re: PISZĘ K***WA !!! PO RAZ 3ci ! SERWER TEGO FORUM TO ŻENAD

Postprzez balth » 14/5/2007, 20:45

Gepard napisał(a):Napisałem cały elaborat o miejscówkach,ale jak zwykle to cholerne forum się powiesiło.

Krótko:

WÓLKA,[..]



dobrze gada o psiarni. ostatnio był tam wypadek niestety z zejściem śmiertelnym i psy pojawiły się ponoć w ciągu 5 minut. obczajony teren mają.
mieszkam niedaleko i muszę przyznać że dawno nikogo na wólce nie widziałem.
balth

XJR1300 (głównie)
balth
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 25/8/2005, 06:07
Lokalizacja: DC

Postprzez Marcin_SF » 24/5/2007, 14:05

Odświeżę trochę temat. Czy ktoś testował parking przy torze wyścigów konnych, tam gdzie jest bajzel?

Objechałem to draństwo dzisiaj z każdej strony, no i niestety nie można się dostać do środka, ani pojeździć. Może ja po prostu o czymś nie wiem?

Szukam miejsca gdzie będę mógł spokojnie sobie poćwiczyć awaryjne hamowanie i ogólnie poprawić technikę jazdy. Mieszkam jak Qba na kabatach i niestety nie znalazłem jezcze takiego miejsca
Definicja głupoty: "Kontynuować robienie rzeczy w ten sam sposób i oczekiwać odmiennych rezultatów"
Avatar użytkownika
Marcin_SF
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 25/4/2007, 19:19
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gepard » 24/5/2007, 15:55

Marcin_SF napisał(a):Odświeżę trochę temat. Czy ktoś testował parking przy torze wyścigów konnych, tam gdzie jest bajzel?

Objechałem to draństwo dzisiaj z każdej strony, no i niestety nie można się dostać do środka, ani pojeździć. Może ja po prostu o czymś nie wiem?

Szukam miejsca gdzie będę mógł spokojnie sobie poćwiczyć awaryjne hamowanie i ogólnie poprawić technikę jazdy. Mieszkam jak Qba na kabatach i niestety nie znalazłem jezcze takiego miejsca


No kurde,faktycznie !!!! Zapomniałem o tym.A próbowałeś wjeżdżać tam od tyłu przez tę zardzewiałą bramę ? Tam by było IDEALNIE !!!!
Dobrze jest mieć zawsze przy sobie butelkę wódki na wypadek ukąszenia przez węża.W sumie to tak dla pewności można przy sobie nosić i węża ...
Avatar użytkownika
Gepard
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 19/12/2006, 11:39

Postprzez Marcin_SF » 24/5/2007, 18:25

Brama dziś była zamknięta, poza tym jest otwierana sporadycznie, najczęściej jak jest jakaś impreza, wtedy na pewno pogonią.

Myślałem, że będzie można wjechać od frontu, ale lipa dzisiaj się nie dało. Są tam rozstawione tyczki dla kat B, ale nie wiem jaka szkoła jazdy, może, ze szkołą jazdy można by się jakoś dogadać, choć szczerze wątpię czy się uda. Prawdopodobnie musiała by również być zgoda właścicieli toru
Definicja głupoty: "Kontynuować robienie rzeczy w ten sam sposób i oczekiwać odmiennych rezultatów"
Avatar użytkownika
Marcin_SF
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 25/4/2007, 19:19
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ryba » 28/5/2007, 19:02

Ostatnio się tam wbiłem z kumplem żeby pojeździć bo jest tam naprawde fajne kółko... choć dużo piachu... i od razu pogoniło nas paru ochroniarzy (przyszli we trzech.. bo przecież motocykliści są groźni ;) )
Avatar użytkownika
Ryba
Świeżak
 
Posty: 184
Dołączył(a): 22/9/2006, 10:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gepard » 28/5/2007, 19:14

Byłem na Cargo w nocy.Jest tam taki szerszy parking.Są oczywiście krawężniki i ryzyko,że zaraz przyjedzie policja ale całkiem miło.No i ten klimat z samolotami i światełkami.FULL ROMANTICA :)
I full aut z bzykającymi się parami.Można się fajnie schować i się onanizować w krzakach z lornetką :P
Dobrze jest mieć zawsze przy sobie butelkę wódki na wypadek ukąszenia przez węża.W sumie to tak dla pewności można przy sobie nosić i węża ...
Avatar użytkownika
Gepard
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 19/12/2006, 11:39

Postprzez luby2072 » 27/10/2008, 17:01

witam. jestem nowy na niuni zx6r z 98 i na razie jestem na etapie czytania wszystkich mozliwych tematow i doszkalania teoretycznego.mieszkam na natolinie i co do miejscowki to jest dobra od drugiej strony lasu kabackiego. dokladnie mozna wjechac wjazdem przy belgradzkiej przy kosciele, ale lepiej od drugiej strony(od pulawskiej w prawo jadac z piaseczna jakies 500m przed skretem przy go sprocie) jest to przy jakims wojsku. ale prosta naprawde warta polecenia,
zx6-r....
luby2072
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21/10/2008, 17:31

Postprzez Pietras007 » 28/10/2008, 13:50

Tam na tej długiej prostej do bazy wojskowej jest lipa z racji tego, że zdarzają sie rogate zwierzęta (1 widziałem:) kupa spacerowiczów i rowerzystów nie wspominajac o autobusach z wojakami.
Romet Pony-> Simson S51-> Yamaha Dt-> Yamaha Rd125->Gpz500s->Cbr F3
Avatar użytkownika
Pietras007
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 22/10/2008, 19:14
Lokalizacja: W-wa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê