Zobacz wątek - Pytanie odnośnie Kawasaki ER5.
NAS Analytics TAG

Pytanie odnośnie Kawasaki ER5.

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Pytanie odnośnie Kawasaki ER5.

Postprzez conrad23 » 14/3/2007, 14:46

Mam zamiar kupic pierwszy w swoim zyciu motor. Nigdy wczesniej nie mialem doswiadczenia w jezdzie na motorze... nie liczac Rometa (ale to sie oczywiscie nie liczy).Czytalem wiele roznych artykykulow odnosnie wyboru pierwszego motocykla. Jedni pisza biez od razu 600 inn proponuja na poczatek cos mniejszego np 500. Ja chce kupic w przyszlosci yamahe R6 ale zanim na nia wsiade chcialem sie dowiedziec czy kupujac na poczatek ER5 i powiedzmy jezdzac nia np 1-2 sezony dam rade w miare dobrze przygotowac sie do jazdy R6. Jak myslicie czy to dobry pomysl? Z gory dzieki :D
conrad23
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/3/2007, 14:39


Postprzez eristof » 14/3/2007, 17:31

Moim zdanie wszystko zależy ILE bedziesz jeżdził w czsie tych 2 sezonów a nie to czym bedziesz jezdził i oczywiście od Twojej wyobraźni. Jeśli nie bedziesz myslał podczas jazdy to nawet na romecie mozesz sobie zrobić krzywde A jeśli jesteś opanowany i rozsądny to i r6-stką powolij sie nauczysz wszystkiego. :)

P.S. Nie pisz 2 tych samych tematów bo robi sie śmietnik
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13


Postprzez Fala » 16/3/2007, 20:58

Dokładnie zgadzam się z kolegami można zrobić cobie krzywdę nawet na motorynce

Ja sam na pierwszy moto miałem kawe er-5 i po sobie mogę powiedzieć, że to dobry motocykl jako pierwszy ma pare wad ( przede wszystkim hamulce bo z tyłu masz bębnowe ) ale poza tym to motocykl jest dobry jako pierwszy nabytek ja osobiście polecam
Fala
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/5/2006, 08:46
Lokalizacja: Ostrów Wlkp



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê