Zobacz wÄ…tek - Karta Motorowerowa
NAS Analytics TAG

Karta Motorowerowa

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez Traperoso » 31/10/2009, 16:50

Idzie zima... chyba będziesz musiał poczekać, teraz kursy generalnie się kończą na dwa koła, ale możesz zawsze popytać w szkołach jazdy.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez lqu » 9/6/2010, 14:48

Sory, że w tym temacie, ale nie chciałem zakładać nowego. Jak chcę zdać na kartę motorowerową w MORD to muszę mieć pisemną zgodę rodziców, albo czy rodzic musi być obecny przy tym?
lqu
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/6/2010, 14:41
Lokalizacja: Tarnów


Postprzez Qba. » 9/6/2010, 15:55

michael napisał(a):Za A1 płaci się jak za A, a potem drugie tyle za właśnie A. Karta motorowerowa bezpłatna nie jest, ale w szkole to zazwyczaj ok 50zł kosztuje. W Białymstoku jest "miasteczko ruchu drogowego" i za 200zł można tam samemu, bez pomocy szkoły wyrobić taką kartę.


Niestety muszę powiedzieć , że to co napisałeś to kompletna bzdura. Ja zrobiłem kurs prawa jazdy na kat.A1 za 899 zł. Szukałem i dowiadywałem się co dalej no i się dowiedziałem. Kurs na prawo jazdy kat. A przy posiadaniu kat. A1 kosztuje zaledwie 30 - 40 % ceny normalnego prawa jazdy. Tzn u mnie będzie to kosztowało około 300 zł. W rezultacie daje nam to:

899 zł + 300zł = 1 199 zł (czyli wychodzi na prawie tyle samo co za normalny kurs prawa jazdy)
+ możliwość jeżdżenia na mniejszym motocyklu (legalnie !) w wieku 16 lat. A po za tym ja uważam, że im wcześniej zaczniesz tym lepiej dla Ciebie.
Ale to tylko i wyłącznie moje zdanie.

Serdecznie pozdrawiam Qba.
Avatar użytkownika
Qba.
Świeżak
 
Posty: 125
Dołączył(a): 8/6/2010, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê