Zobacz wątek - Niestety powiększyłem statystykę wypadków
NAS Analytics TAG

Niestety powiększyłem statystykę wypadków

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez Czester » 11/6/2009, 22:57

Groh007 napisał(a):mandat za brak prawka w twoim wypadku wynoi 50zł, nie zadne 100 czy inne pierdoly


Popieram w 100%. Za brak wymaganych dokumentów dzielą po 50zł od sztuki, np. jak nie masz przy sobie prawka, OC i dowodu rej. to dostaniesz w sumie 150zł mandatu (czyli wspomniane wczesniej 50zł od dokumentu).
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez Rocks » 11/6/2009, 23:30

Z ciekawości, czy mając prawko, płacimy za wyrobienie nowego? Mam B, zrobiłem również A. Ile to kosztuje? Pojadę do domu, 98zł + odsetki nie wiem ile w US, 130 przerejestrowanie i tu wiedzę jeszcze za wydanie prawka od nowa...

Co do wypadku, wydaje mi się, że jak wina nie jest Twoja, mogą Ci wlepić mandat, choć nie muszą. Szkoda, że nie wezwałeś policji. Aczkolwiek mogło być różnie z tym prawkiem.
ZZR 600
Rocks
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24/5/2009, 19:21
Lokalizacja: Kielce/Białystok


Postprzez duddits » 12/6/2009, 08:52

Rocks napisał(a):Z ciekawości, czy mając prawko, płacimy za wyrobienie nowego? Mam B, zrobiłem również A. Ile to kosztuje?

PÅ‚acimy, nie ma nic za darmo.
Za rozszerzenie uprawnień w tym przypadku (miałeś B, zrobiłeś A) zapłacisz 70,50. Wiem, bo płaciłem w zeszłym tygodniu.
http://gomoto.tv/ | naszym motorem jest pasja
Avatar użytkownika
duddits
Świeżak
 
Posty: 167
Dołączył(a): 10/4/2009, 20:10
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê