Zobacz wątek - gdzie w Warszawie można nauczyć się jeżdzić na motorze?
NAS Analytics TAG

gdzie w Warszawie można nauczyć się jeżdzić na motorze?

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez leff » 24/1/2009, 14:46

jak uzywam wskazujacego i srodkowego to po dwoch hamowaniach juz mnie boli reka, uszkodzone byly kosci od malego i serdecznego a dodatkowo kosc od serdecznego wyleciala ze stawu, przyzwyczailem sie do uzywania trzech srodkowych albo czterech ....

nie czarujmy sie, dodawanie gazu z palcami na klamce .... na torze ma znaczenie a w jezdzie codziennej? jestem w stanie to zrobic z czterema na klamce ;-)
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez dzieciak » 30/1/2009, 21:40

witam wszystkich! jestem nowy u was i jak wielu chcę zacząć jeżdżić.od dwóch lat przymieżam się do tego ale jakoś zawsze brakowało mi do tego odwagi.myślę że dojżałem do tego żeby się zdecydować! interesuje mnie coś szosowo turystycznego, możecie mi podpowiedzieć co i jak na początek byłoby najlepsze i bezpieczne?????????
dzieciak
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/1/2009, 21:06
Lokalizacja: warszawa


Postprzez Tomek Kulik » 31/1/2009, 00:13

leff napisał(a):(...) nie czarujmy sie, dodawanie gazu z palcami na klamce .... na torze ma znaczenie a w jezdzie codziennej? jestem w stanie to zrobic z czterema na klamce ;-)

Co do toru i jazdy codziennej, to jednak nawet na ulicy zachodzi konieczność używania międzygazu podczas redukcji w trakcie hamowania.
Skoro jednak daje Pan radÄ™ mimo urazu, to nie ma problemu.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej pogody.
motocyklowa szkoła jazdy www.kulikowisko.pl na warszawskim Bemowie
Tomek Kulik
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 13/8/2007, 09:58
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Postprzez leff » 31/1/2009, 11:40

na szczescie mam nawyk miedzygazu przy redukcji i juz sie przyzwyczailem do takiego ulozenia reki

dziekuje i wzajemnie zycze szybkiego ocieplenia
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê