Zobacz wÄ…tek - ktm super duke,ktos ma-mial,jezdzi-jezdzil?
NAS Analytics TAG

ktm super duke,ktos ma-mial,jezdzi-jezdzil?

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

ktm super duke,ktos ma-mial,jezdzi-jezdzil?

Postprzez super duke » 8/10/2008, 22:33

WITAM.Poszukuje kogos kto mial lub jezdzil na ktm-ie supe duke.Sam zakupilem sobie taki model i jestem bardzo zadowolony z tym ze mam pare pytan zwiazanych z nim.Z GORY DZIEKI.
P.S dajcie sobie spokoj z rozwazaniami na temat wygladu,to kwestia gustu-jeden lubi sledzie,drugi jak mu z geby jedzie.
Avatar użytkownika
super duke
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10/9/2008, 22:17
Lokalizacja: zgorzelec


Postprzez kosta » 9/10/2008, 09:52

ja latałem takowym, niestety mnie niczym nie zachwycił pewnie dlatego że po wymianie układu i dolotu nie był na nowo zsynchronizowany i wogle nie miał dołu, i mnie nie odpowiada taka pozycja, zbyt turystyczna i sidełko jest pod bardzo dużym kontem ciężko na nie nogami stanąć żeby zrobić jezusa :roll: ale widze że ty jesteś w nim zakochany i to jest piękne :P
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA


Postprzez super duke » 10/10/2008, 21:23

NO SIEMKA.Dzieki za odpowiedz. :) I masz w niej calkowita racje.Moja maszyna jest na oryginalnym wydechu i napewno nie brakuje jej momentu a szczegolnie na dole.Choc dzwiek w podobie do junaka qmpla :cry: Turystyczna pozycja,to prawda to juz nie jest pozycja embrionalna :lol: ,choc przejezdzilem w takiej wiele lat i bylo dobrze.(starosc nie radosc)Co do Jezusa to nie wiem,jestem wierzacy nie praktykujacy :lol: zakocany jestem-to fakt.....DZIEKUWA
Avatar użytkownika
super duke
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10/9/2008, 22:17
Lokalizacja: zgorzelec

Postprzez super duke » 10/10/2008, 21:42

AHA,CZEKAJ,PRZECIEZ MIALEM CI ZADAC PYTANIE.Otoz zaraz po przekreceniu kluczyka pokazuje mi sie napis 21WS-nie wiem co to jest,podejrzewam ze jakis tryb awaryjny,bo chyba nie srednia predkosc :lol: .Drugie pytanie,strasznie mi sie grzeje cala konstrukcja a szcegolie tlumiki,silnik jest ok.Mam tez pytanie odnosnie regulacji zawieszenia ale nie wiem czy cos tam kreciles.jeszcze raz ,dzieki
Avatar użytkownika
super duke
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10/9/2008, 22:17
Lokalizacja: zgorzelec

Postprzez SQ » 10/10/2008, 23:21

super duke nie kompromituj siÄ™!
tłumiki ci się nagrzewają? niesamowite. ale tylko na słońcu, czy w cienu również...

a z innej beczki skąd go masz, jeśli można zapytać, że nie masz instrukcji obsługi?
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez super duke » 12/10/2008, 11:15

ooooo,PAN MÄ„DRUTKI,otoz tak nagrzewaja sie-w mikrofalowce,a skad mam-SIARA MI DAL.
Avatar użytkownika
super duke
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10/9/2008, 22:17
Lokalizacja: zgorzelec

Postprzez Szalej » 13/11/2008, 13:08

21WS na liczniku znaczy,że licznik jest ustawiony na koło 21 cali.
Szalej
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12/8/2007, 23:17
Lokalizacja: Lublin



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê