Zobacz wątek - szkola w Lodzi??
NAS Analytics TAG

szkola w Lodzi??

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

szkola w Lodzi??

Postprzez xmichal79x » 3/9/2008, 10:20

Witam wszystkich formumowiczow, jest to moj pierwszy post na tym forum, wiec krociutko o sobie :
nie mam pojecia o jezdzie na motorze :) ale chce to zmienic,
w wakacje jezdzilem na skuerze Piaggio 125 cm po Krecie, sporo po kretych drogach w gorach, jednak nie prowadzilem nigdy "prawdziwego" motoru, poza tym od kilkunastu lat jezdze na rowerze gorskim po lesie i terenie raczej "off roadowym", mam nadzieje ze chociaz troche to zaprocentuje przy nauce.
Jaka szkole byscie polecili w Lodzi? i moze jakies porady dla zupelnie zielonego ;)
i jeszcze jedna sprawa, czy zaczynajac teraz kurs, mam szanse przystapic do egzaminu przed sniegiem i plucha na ulicach?
czy lepiej zaczekac do wiosny z kursem? a moze snieg i deszcz az tak nie utrudniaja jazdy? ( chociaz wydaje mi sie ze mokra ulica i szczegolnie pasy to jednak spore utrudnienie)

z gory dzieki za wszelkie opinie i porady.

pozdrawiam

Michal
xmichal79x
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/9/2008, 10:11


Postprzez xmichal79x » 3/9/2008, 10:24

sorki, dopiero teraz znalazlem temat w ktorym polecacie:safedriving.pl te szkole,
no ale pozostale pytania dlaej aktualne :)
xmichal79x
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/9/2008, 10:11


Postprzez Rocca » 3/9/2008, 14:47

Według mnie lepiej jak zaczniesz teraz, nawet jeśli nie dasz rady zdać przed zimą to na wiosnę zostanie Ci już tylko egzamin a nie ten cały cyrk aka: kurs i jazdy.
Jeśli będziesz miał już wtedy jakieś moto to szkoda marnować sezon :)
Jak zaczniesz robić kurs na wiosnę to nawet przy zdaniu za 1razem patrząc na obecne terminy w większości miast skończysz kurs pewnie co najmniej w połowie sezonu.

Im szybciej tym lepiej :P
Avatar użytkownika
Rocca
Świeżak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 21/10/2007, 14:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez valhalla » 4/9/2008, 19:27

Przyłączam sie do tego co Rocca napisał. Zacznij jak najszybciej bo kurs w nawet expresowym terminie będzie w sumie trwał min. miesiąc (a i to chyba mało realne). Ja robiłem prawko na wiosnę 2008, rozpocząłem na początku marca a prawko odebrałem w czerwcu chociaż udało się pchnąć w przód za 1ym razem.

Jak przyszedłem zapisać się na egzamin teoret. do WORDu to wyznaczyli mi termin na za 2 tyg. Po zdanym teoret. tego samego dnia zapisałem się na praktykę - kolejne 2,4 tygodnia (chyba 17 dni). A na prawko czekasz kolejne 2. Więc na same "formalizmy" zeszło mi 1,5 miesiąca.
valhalla
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4/9/2008, 10:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Ati » 10/9/2008, 16:19

Robie teraz prawko kat A w safedriving ( kilka postow dalej byl temat o szkole w Lodzi) i nie mam jeszcze ustawionych jazd, ale z tego co sie orientuje w poprzednim roku o ile pogoda sprzyjala - zdawali tez w listopadzie.
Im wczesniej zaczniesz tym sa szanse ze uda sie jeszcze i w tym roku.

pozdrawiam ;))
Ati
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23/6/2008, 15:18
Lokalizacja: Łódź



Powrót do Technika jazdy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr