Zobacz wątek - Pozycja Pasażera
NAS Analytics TAG

Pozycja Pasażera

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez cezare » 20/6/2008, 10:27

zzzubek napisał(a):ja kiedys zrobilem sam sobie ryse na baku jak stojak na moto wiozlem razem z plecakiem i bylem zly na siebie :) teraz juz wisi mi czy mam ryse wazny jest stan motocykla nie jego wyglad. no chyba ze ktos ma R1 z 2008 roku i jedzie na lans to trzeba wypucowac zeby sasiedzi pod kosciolem klaskali. nie czerpe jakiejs satysfajcji jak ktos sie na mnie gapi ja czerpe przyjemnosc z jazdy.


no to ja jestem jebnięty ;( - pucuję na zero 12letniego sprzęta .. z eyśniętym po ślizgu bokiem - ryśnięty bok wyglada rasowo - ale jak mój złoty DID i zęby przestajhą być złote - dostaję szału ... ktoś kiedyś mi mądrze powiedział ze o materię terzeba bardzo dbać .. inaczej szybko się starzeje.. ten pogląd mam do 2oo - no k...a kooooocham go co zrobić ..

i fotecka ;) mojego słonecka ;)

http://www.airlive.aspdotnet.pl/PRV/acek.jpg

a jakbyś zobaczył moją puszkę - oj oj oj jo ... jak ją osrały ptice ostatnio - a wisi mi to ;) ..
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ


Postprzez silver » 20/6/2008, 10:33

OFFTOP

A ja się z Cezare zgadzam. Jak się kocha to się dba :D I nie chodzi o lans, po prostu przyjemniej się jeździ na zadbanym moto.

Pozdrawiam.

P.S. Piękny sprzęcio :)
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków


Postprzez zzzubek » 20/6/2008, 10:39

cezare napisał(a):
zzzubek napisał(a):ja kiedys zrobilem sam sobie ryse na baku jak stojak na moto wiozlem razem z plecakiem i bylem zly na siebie :) teraz juz wisi mi czy mam ryse wazny jest stan motocykla nie jego wyglad. no chyba ze ktos ma R1 z 2008 roku i jedzie na lans to trzeba wypucowac zeby sasiedzi pod kosciolem klaskali. nie czerpe jakiejs satysfajcji jak ktos sie na mnie gapi ja czerpe przyjemnosc z jazdy.


no to ja jestem jebnięty ;( - pucuję na zero 12letniego sprzęta .. z eyśniętym po ślizgu bokiem - ryśnięty bok wyglada rasowo - ale jak mój złoty DID i zęby przestajhą być złote - dostaję szału ... ktoś kiedyś mi mądrze powiedział ze o materię terzeba bardzo dbać .. inaczej szybko się starzeje.. ten pogląd mam do 2oo - no k...a kooooocham go co zrobić ..

i fotecka ;) mojego słonecka ;)

http://www.airlive.aspdotnet.pl/PRV/acek.jpg

a jakbyś zobaczył moją puszkę - oj oj oj jo ... jak ją osrały ptice ostatnio - a wisi mi to ;) ..

cezare nie jestes jebniety bo ja bylem taki sam :D ale do momentu jak widzialem ze moja suka slicznie sie prezentuje :) po wypadku tez bede ja pucowal ale nie chce mi sie malowac i kupowac naklejek za 500zl zeby byla taka sama :( z prawej strony bedzie sliczna z lewej podrapana. bede jezdzil tak zeby pokazywac prawa strone :twisted:
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez cezare » 20/6/2008, 10:43

<b>Zubek :</b> no wiem co Ci sie przytrafiło - ale ja też uważam ze moto po własnym szlifie wygląda rasowo ;) ... . .. . tak jak blizna na facecie ... cooo ?
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez zzzubek » 20/6/2008, 11:11

cezare napisał(a):<b>Zubek :</b> no wiem co Ci sie przytrafiło - ale ja też uważam ze moto po własnym szlifie wygląda rasowo ;) ... . .. . tak jak blizna na facecie ... cooo ?

dokladnie tak :twisted:
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê