Zobacz wÄ…tek - Dobry kurs Lublin
NAS Analytics TAG

Dobry kurs Lublin

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez MaciejeR » 20/1/2009, 22:30

grzes87 napisał(a):...natomiast co do zakresu nauki techniki to polecam, dobre wskazowki rady takze cwiczylismy technike jazdy...


Możesz rozwinąć tę myśl? Czego dokładnie Cię nauczyli? Ile godzin jeździłeś w mieście? Czy byłeś w trasie poza miastem?

Pozdrawiam i gratulujÄ™ prawka :)
MaciejeR
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 21/8/2008, 20:08
Lokalizacja: Lublin


Postprzez grzes87 » 26/1/2009, 10:07

dzieki :)
na trasie poza miastem ja osobiscie nie bylem ale przelecielismy sie trasa warszawska kilka razy czyli predkosc bylo tak do 80-90 km/h. nie jest to moze to samo co trasa poza lbn ale jakies male oswojenie czy tez odkrecenie gazu bylo. wiem ze pare osob z mojego kursu jezdzilo na swidnik wiec sie zdarza taka mozliwosc.
wmiescie jezdzilem codiznennie, oprocz pierwszego dnia bo wtedy bylo oswojenie sie z motocyklem, a potem kazdego dnia z tym ze najpierw przygotowanie motocykla do jazdy (tak jak na egzaminie) i wio. pod koniec jazdy jeszcze na placyk przecwiczyc osemke, wzniesienie, slalom i do domu :)
co do technik jazdy to mialem pokonywanie zakretow, balansownie cialem, jazda z jedna reka, hamowanie jeda reka, wychodzenie z zakretow, ostre hamowanie itp.
grzes87
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20/1/2009, 21:20
Lokalizacja: Lublin


Postprzez MaciejeR » 26/1/2009, 19:10

Powiedz mi tylko jeszcze czy instruktor jeździł jako "plecaczek"? Czy w samochodzie?

pozdrawiam 8)
MaciejeR
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 21/8/2008, 20:08
Lokalizacja: Lublin

Postprzez grzes87 » 26/1/2009, 19:57

niestety w samochodzie. szukalem wlasnie takiej szkoly zeby byl jako plecaczek ale wtedy (kwiecein 2008) nie bylo tej KLASY...
grzes87
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20/1/2009, 21:20
Lokalizacja: Lublin

Postprzez _Tommy_ » 27/9/2011, 18:08

Witam,

Ponieważ przy wyborze szkoły sam posiłkowałem się Waszymi opiniami.
Dlatego w ramach wdzięczności słów kilka na temat mojego wyboru.
Tydzień temu zdałem egzamin za pierwszym razem i bez żadnych problemów.
Kurs kończyłem w Warszawie. Jednak z uwagi na prawie miesięczne oczekiwanie na termin egzaminu. Zdecydowałem się złożyć dokumenty w rodzinnym mieście.
Jazdę doszkalającą tuż przez egzaminem wybrałem w OSK Klasa.
Podczas dodatkowych godzin pod okiem Daniela nauczyłem się zupełnie nowych rzeczy. Termin "martwy ciąg" kojarzył mi się głównie z siłownią dopóki nie zacząłem stosować tej metody do manewrowania na placu;) Balans ciałem i praca stóp przy zakrętach dodatkowo ułatwiła mi ćwiczenia. Nie wspomnę o odmiennym traktowaniu ósemki przez WORD i wielu innych aspektach. Bez znajomości których ciężko byłoby mi zdać tu egzamin. Niekwestionowanym atutem szkoły jest to, że specjalizuje się w kat. "A". Możliwe jest też uczestnictwo w szkoleniu techniki jazdy. Wysoki poziom merytoryczny i miła atmosfera. Sprawa, że z czystym sumieniem mogę Wam polecić OSK Klasa w Lublinie.

Pozdrawiam,
Tomasz
_Tommy_
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/9/2011, 17:59

Postprzez Duriv » 5/11/2011, 11:45

Zdecydowanie OSK Klasa
Czarny 300cc 2T.
Avatar użytkownika
Duriv
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 16/5/2007, 16:57
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê