Zobacz wątek - Jak przetrzymać wheelie Nudem ?
NAS Analytics TAG

Jak przetrzymać wheelie Nudem ?

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Jak przetrzymać wheelie Nudem ?

Postprzez Duriv » 23/2/2008, 14:38

Witam, mam derbi gpr nude 50, chcialbym sie dobrze wheelie nauczyc... Umiem wrzucac kolejne biegi, lecz chcialbym umiec
jechac bez zmiany biegow dlugo :)
Widzialem takie filmy na youtube, jak oni to robiÄ… ??
zgodnie z polityka forum (takich tematow bylo multum) temat zostaje zablokowany. siekson
Czarny 300cc 2T.
Avatar użytkownika
Duriv
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 16/5/2007, 16:57
Lokalizacja: Lublin


Postprzez filak » 23/2/2008, 17:37

kwestia wprawy ,przykładowy scenariusz : jedziesz sobie spokojnie na 1 , naciskasz sprzęgło , wrzucasz 2 i strzelasz ze sprzęgła dodając gazu - reszta to już tylko zależy od mocy motorka i wprawy , bo przecież nie napisze ci jak balansować ciałem .
"Bóg wybacza...
motocykl nigdy..."

Obrazek
Avatar użytkownika
filak
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:47
Lokalizacja: Zabierzów k/ Krakowa


Postprzez kwiacior » 25/2/2008, 19:28

Ja wole podtrzymac moto na srednich obrotach przekrecic manetka i szarpnac kierownica. Po prostu szkoda mi troche sprzegla marnowac.
W obecnej drz 400 nie musze nic robic procz krecenia manetka. idzie na kolo przy 4 biegu bez problemu. Na piatce jeszcze nie sprzawdzalem bo jeszcze sie nie przemoglem :-)
Pamietaj ze jak juz poderwiesz staraj sie dodawac powoli gazu tak ze wyczujesz srodek ciezkosci w pewnym moemncie i tak trzymaj, pozniej nauczysz sie zmieniac biegi podczas zabawy.
kwiacior
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24/2/2008, 10:51
Lokalizacja: PÅ‚ock



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê