Zobacz wątek - Kurs prawa jazdy - Trójmiasto.
NAS Analytics TAG

Kurs prawa jazdy - Trójmiasto.

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Kurs prawa jazdy - Trójmiasto.

Postprzez DedeRR » 17/8/2015, 21:15

Witam.

Nie jestem pewien, czy pisze w odpowiednim dziale, w razie czego proszÄ™ moderatora o przeniesienie w odpowiednie miejsce.
Chcę udać się na kurs prawa jazdy w Trójmieście (najlepiej w Gdańsku). Początkowo zachęcony wieloma pozytywnymi opiniami chciałem iść do Wyższej Szkoły Jazdy, lecz wygląda na to, że szkoła przestała istnieć, gdyż nie otrzymałem odpowiedź na mojego maila, a na dniach strona szkoły przestała istnieć.
W związku z tym proszę o opinie o trójmiejskich moto szkołach.
Mam jeszcze pytanie jak wygląda sprawa ze zdawaniem prawa jazdy w innym województwie, niż jest się zameldowanym? Czy muszę załatwiać jakieś papiery specjalne?

Pozdrawiam
Dede.
Avatar użytkownika
DedeRR
Świeżak
 
Posty: 304
Dołączył(a): 2/5/2015, 00:19
Lokalizacja: Północ


Postprzez madcap » 17/8/2015, 21:45

masz
tylko siÄ™ zarejestruj
to nasze 3-miejskie forum
http://www.moto3miasto.pl/index.php
znajdziesz dział o OSK
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez vv3k4i » 6/9/2015, 18:04

Z tym moto3miasto.pl to jakaś porażka. Moja rejestracja została odrzucona, bo nie posiadam motocykla...
Właśnie robię prawko na motocykl i niestety w urzędzie wydającym prawa jazdy w moim mieście rodzinnym musiałem profil kandydata na kierowcę wyrobić, na szczęście zrobiłem to za pośrednictwem Urzędu Miasta w Gdyni, ale trwało to jakieś 2 tygodnie.
vv3k4i
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6/9/2015, 17:52



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê