Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Zabójcza prędkość - bardzo konkretna...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Zabójcza prędkość - bardzo konkretna...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 9/1/2014, 09:50

Komentatorzy napisał(a):Nie wiecie jak to jest? Jak zap....asz 200 km/h to jesteś "lepszym" kierowcą od tego co jedzie 60 km/h Płytkie myslenie płytkich ludzi.<br><hr>Kogut<br>
Masz rację.Trzeba mieć jedynie nadzieję, że kiedyś takie myślenie ulegnie zmianie.<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/4/2015, 03:09

Komentatorzy napisał(a):Z całym szacunkiem Boczo ale czuję się Polakiem i mam wyjeb...ne na obce języki w moim kraju. Nie mam zamiaru na starość uczyć się Angielskiego po to by na Polskim portalu skomentować coś czego obecnie nie jestem w stanie zrozumieć. Przepraszam...<br><hr>marian65<br>
Ale jesteś też człowiekiem i bazi nim jak wszyscy inni <br><hr>BlackSebi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/4/2015, 03:13

Komentatorzy napisał(a):Z całym szacunkiem Boczo ale czuję się Polakiem i mam wyjeb...ne na obce języki w moim kraju. Nie mam zamiaru na starość uczyć się Angielskiego po to by na Polskim portalu skomentować coś czego obecnie nie jestem w stanie zrozumieć. Przepraszam...<br><hr>marian65<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale jesteś też człowiekiem i bazi nim jak wszyscy inni <br><hr>BlackSebi<br>
Bądź*<br><hr>BlackSebi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê