Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Range Rover kontra motocykliści -...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Range Rover kontra motocykliści -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 17:02

Ad 3. "stado motocyklistów wpada w szał. Kierowca zostaje otoczony, motocykliści zaczynają walić w samochód, w szyby, usiłują przecinać opony."
Powiem szczerze że żadnego szału całej bandy motocyklistów na filmie ze zdarzenia nie widziałem w tym momencie.
To nie może być tak że każdy kto ma słabe nerwy może ze strachu zrobić dowolną głupotę, zabić, przejechać itp.
Gdy już go dopadli rodzinie jego nic się nie stało, przesadził grubo w ocenie sytuacji oraz sposobie postepowania.
Kierowca wybrał najgłupsze wyjście z sytuacji i musi ponieść za to karę (podobnie jak te łobuzy, adekwatnie do winy)<br><hr>Grzesiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 18:48

.Ad. "Być może się mylimy, ale jeśli jedziesz kilkanaście centymetrów przed samochodem i hamujesz, ten w ciebie wjeżdża." Zawsze myślałem że to ten za mną ma zachować bezpieczną odległość <br><hr>hinda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 18:59

Od kiedy jak masz zone I dziecko w puszce to mozesz jej uzywac jak czolgu i wysylac innych na wozek inwalidzki?Zreszta karty juz sa rozdane I opinia spoleczna zostala nastawiona przeciwko facetom na moto, Mimo,ze zatrzymali niebezpiecznego kierowce.<br><hr>Stasiek811
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 19:44

Komentatorzy napisał(a):Żal d.. ściska. Kilka dni temu wrzuciliście ten film na stronę i na fb. Setki, jeśli nie tysiące "Like it" się pojawiły pod filmem.
Ale co tu lubić? Co wam się w tym filmie podoba?
Jeszcze nie było komentarzy merytorycznych do całej sytuacji a już były komentarze, typu "dobrze tak ch..i", "powiesić go" itp.
Dlaczego polscy internauci - motocykliści tak chętnie bratają się z amerykańskim tępym tłumem, może jeszcze chcecie ich naśladować?
Nie róbmy tu samosądów i linczów.
To świadczy o was, o nas.
Agresja która rodzi agresję, będzie do momentu gdy ludzie nie zrozumieją że ulica to nie tor wyścigowy (pełną piz.ą), motocykl to nie pojazd uprzywilejowany (na czerwonym).<br><hr>siedem50<br>
Może jestem nienormalny ale jak ja chce żeby moi znajomi o czyms się dowiedzieli albo cos przeczytali to patrząc im w oczy wypowiadam słowa: "A widziałeś...?" Niepotrzebne mi do tego klikanie myszka.<br><hr>motocyklista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 19:45

a widzieliście co wrzucił liveleak?
pewnie nie, a to własnie osiągnięcia pana "spokojnego"
<a href="http://www.liveleak.com/view?i=2e2_1380707420" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.liveleak.com/view?i=2e2_1380707420</a><br><hr>sux
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 19:59

Komentatorzy napisał(a):Od kiedy jak masz zone I dziecko w puszce to mozesz jej uzywac jak czolgu i wysylac innych na wozek inwalidzki?Zreszta karty juz sa rozdane I opinia spoleczna zostala nastawiona przeciwko facetom na moto, Mimo,ze zatrzymali niebezpiecznego kierowce.<br><hr>Stasiek811<br>
nie masz racji kolego...<br><hr>roberto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 20:03

Krótko powiem, jak motocyklista: dobrze bydlakom. <br><hr>Motonita
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 20:09

Komentatorzy napisał(a):.Ad. "Być może się mylimy, ale jeśli jedziesz kilkanaście centymetrów przed samochodem i hamujesz, ten w ciebie wjeżdża." Zawsze myślałem że to ten za mną ma zachować bezpieczną odległość <br><hr>hinda<br>
Ja zawsze myslalem inaczej. Kazdy kierowca to byc moze jest cipa, ktora panikuje na sam widok jadacego blisko (mojego) motocykla, a kiedy mnie przewroci powie sobie pod nosem: "ups! ale ze mnie cipa" tylko co mi z tego?<br><hr>buu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 20:26

Ja bym rozpierdolił tym range roverem połowę tej motocyklowej hołoty na autostradzie tylko by ich później koroner zbierał<br><hr>luk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 20:58

Komentatorzy napisał(a):.Ad. "Być może się mylimy, ale jeśli jedziesz kilkanaście centymetrów przed samochodem i hamujesz, ten w ciebie wjeżdża." Zawsze myślałem że to ten za mną ma zachować bezpieczną odległość <br><hr>hinda<br>
Widze kolego że ty prawa nie znasz? wybacz ale w sytuacjach kiedy samochod badz motocykl nagle przed ciebie wzjezdza i hamuje jest to traktowane tak samo jak wymuszenie pierszenstwa poniewaz kierowca z tylu nie ma szans zachowania bezpiecznej odleglosci. Dziala to w ten sam sposob co na skrzyzowaniu ktos ci wyjezdza przed maske. <br><hr>Trojan27
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 21:35

Szkoda tylko że dopiero teraz autor tekstu zachował się jak dziennikarz, a nie jak w pierwszym materiale sam podpuszczał idiotów jadąc po kierowcy RR.<br><hr>HAHAHA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 21:58

Cieszy mnie stanowisko zajęte przez redaktora Boczo, bo doprawdy czytając wiele komentarzy na tym portalu można było odnieść wrażenie że dla niektórych wystarczy mieć motocykl by wytłumaczyć każde przestępstwo. Trzeba wiedzieć kiedy i z kim się solidaryzować. Idąc o krok dalej osobiście jestem przeciwnikiem "pozdrawiania" się z motocyklistami na trasie, bo nigdy nie wiesz czy przed chwilą nie machnąłeś do totalnego chama lub debila z których nigdy nie chciałbyś mieć nic wspólnego. Tak samo w drugą stronę, nie zawsze osoba w samochodzie która nie zrobiła Ci miejsca stojąc na światłach jest kimś kogo trzeba od razu nienawidzić.
Uprzejmym warto być dla wszystkich na drodze i poza nią oraz myśleć indywidualnie.<br><hr>Szabon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 22:48

Komentatorzy napisał(a):Od kiedy jak masz zone I dziecko w puszce to mozesz jej uzywac jak czolgu i wysylac innych na wozek inwalidzki?Zreszta karty juz sa rozdane I opinia spoleczna zostala nastawiona przeciwko facetom na moto, Mimo,ze zatrzymali niebezpiecznego kierowce.<br><hr>Stasiek811<br>
właśnie od wtedy kolego - jak coś zagraża mojej rodzinie to każdy środek jest dobry żeby ich ochronić, zwłaszcza przed taką bandą kretynów jak na tym filmie. Tu nie trzeba szukać spisku mediów i nastawiania kogokolwiek - wystarczy trochę oleju w głowie i analiza faktów ale widać takim jak ty doskonale by było w tej grupie idiotów.<br><hr>e3
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2013, 23:13

Komentatorzy napisał(a):Od kiedy jak masz zone I dziecko w puszce to mozesz jej uzywac jak czolgu i wysylac innych na wozek inwalidzki?Zreszta karty juz sa rozdane I opinia spoleczna zostala nastawiona przeciwko facetom na moto, Mimo,ze zatrzymali niebezpiecznego kierowce.<br><hr>Stasiek811<br>
Powiem więcej.

Nie widzę żadnych argumentów broniących postępowania ww. motocyklistów.
Pewnie zrobiłbym to samo.

Co można powiedzieć o kolesiu wychodzącym przed maskę SUV-a, podczas gdy jego ziomki próbują zlinczować pasażerów... Niejaki Darwin miał pewną teorię...<br><hr>Przemo650ccm
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 06:32

Haha, ciekawe co przeczytam za tydzień. Boczo zmienia się jak chorągiewka na wietrze. W materiale sprzed tygodnia <a href="http://www.scigacz.pl/Grupa,motocyklistow,staranowana,przez,kierowce,Range,Rovera,21771.html" target="blank" class="link">http://www.scigacz.pl/Grupa,motocyklistow,staranowana,przez,kierowce,Range,Rovera,21771.html</a> widział tylko i wyłącznie złe czyny kierowcy puszki. Dziś niemal przeciwnie.

K...a, jak się nie ma własnego zdania, tylko kopiuje to co akurat przyniesie net to się gra w GTA, a nie redaktoruje.<br><hr>zjawa201
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 06:41

jestem skłonny uwierzyć, że motocyklista, który został przejechany próbował łagodzić sytuację. Dlaczego? Człowiek który walczy, nie spuszcza z oka przeciwnika - obawia się go, spodziewa się kontr uderzenia, jest gotowy... to też jest jeden z naszych instynktów (np. wielu żołnierzy traci wzrok, bo nie potrafią przełamać tego naturalnego odruchu patrzenia na wybuch - podczas gdy powinni się odwrócić i paść na ziemię). Tymczasem gość koncentruje się na swoim motocyklu - odwraca się, NIE BIERZE UDZIAŁU W STARCIU, nie zajmuje pozycji do walki, nie czuje zagrożenia, ponieważ w jego krwi nie ma adrenaliny towarzyszącej walce... Być może się mylę, bo np. całe zdarzenie działo się zbyt szybko, ale najprawdopodobniej gdyby było inaczej, nie znalazł by się pod kołami auta, wykonał by jakiś ruch obronny, uciekł, wskoczył na maskę...<br><hr>buu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 07:31

Komentatorzy napisał(a):Haha, ciekawe co przeczytam za tydzień. Boczo zmienia się jak chorągiewka na wietrze. W materiale sprzed tygodnia <a href="http://www.scigacz.pl/Grupa,motocyklistow,staranowana,przez,kierowce,Range,Rovera,21771.html" target="blank" class="link">http://www.scigacz.pl/Grupa,motocyklistow,staranowana,przez,kierowce,Range,Rovera,21771.html</a> widział tylko i wyłącznie złe czyny kierowcy puszki. Dziś niemal przeciwnie.

K...a, jak się nie ma własnego zdania, tylko kopiuje to co akurat przyniesie net to się gra w GTA, a nie redaktoruje.<br><hr>zjawa201<br>
To jeszcze nic. Trochę nie na temat, ale... Ciekawe ile razy zmieniałeś Ty zdanie na temat: sprawy małej Madzi, albo bójki polskich kibiców z meksykanami. Zastanawiałeś się nad tym? Moim zdaniem Boczo w tym materiale pokazał kawał dobrego dziennikarstwa, wyraźnie oddzielając SUCHE FAKTY od swojego, autorskiego komentarza. Nie da się tego powiedzieć o tamtych sprawach, które były relacjonowane przez WYSOKOBUDŻETOWE media i "najlepszych" dziennikarzy. Założę się, że pomimo ilości czasu poświęconego tamtym sprawom nie jesteś w stanie w kilku zdaniach zrelacjonować tamtych wydarzeń, ponieważ nie masz pojęcia o ich przebiegu.<br><hr>buu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 07:32

Komentatorzy napisał(a):Haha, ciekawe co przeczytam za tydzień. Boczo zmienia się jak chorągiewka na wietrze. W materiale sprzed tygodnia <a href="http://www.scigacz.pl/Grupa,motocyklistow,staranowana,przez,kierowce,Range,Rovera,21771.html" target="blank" class="link">http://www.scigacz.pl/Grupa,motocyklistow,staranowana,przez,kierowce,Range,Rovera,21771.html</a> widział tylko i wyłącznie złe czyny kierowcy puszki. Dziś niemal przeciwnie.

K...a, jak się nie ma własnego zdania, tylko kopiuje to co akurat przyniesie net to się gra w GTA, a nie redaktoruje.<br><hr>zjawa201<br>
To nie Boczo napisał tego pierwszego newsa, przeciez masz na gorze autorow ,prawda?<br><hr>Kris
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 07:47

Komentatorzy napisał(a):Szkoda tylko że dopiero teraz autor tekstu zachował się jak dziennikarz, a nie jak w pierwszym materiale sam podpuszczał idiotów jadąc po kierowcy RR.<br><hr>HAHAHA<br>
Zobacz autora! <br><hr>Jetson
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 08:03

I to są prawdziwi motocykliści a nie p...dy jeżdżące w niedziele na nowiutkim romecie w nowiutkiej ramonesce i wywracające się na każdym skrzyżowaniu nie w jednostce siła a w jedności, Pozdrawiam MC<br><hr>Samy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 8 gości




na gr