Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Samochód wyprzedza motocykl -...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Samochód wyprzedza motocykl -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 11:04

BARDZO ZŁE ZACHOWANIE MOTOCYKLISTY NARAZIL KIEROWCE PASAZERÓW NA WYPADEK .SKONCZYŁO SIE W MIARE SZCZESLIWIE DLA WSZYSTKICH .JAK CHCIAŁ KIEROWCY AUTA COS UDOWODNIC TO JUZ TO ZROBIŁ ALE TO BYŁO SWIADOME CHAMSTWO.<br><hr>STERNIK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 11:17

Nie wiemy jaka była prędkość ale wydaje się, że motocyklista jechał ok. 60 km/h, więc jak na teren zabudowany, to jak najbardziej w porządku. Kolesia w Fordzie poniosły nerwy i poniósł karę. Co do jazdy lewą częścią pasa i przyśpieszaniem w trakcie wyprzedzania to zgoda tak się absolutnie nie robi. Może motocyklista mieszka przy tej drodze i denerwuje go, że 99,99% kierowców ma głęboko w pupie ograniczenie do 50'ki. Gdyby wszyscy jechali przepisowo nie dochodziłoby do takich sytuacji.Proste.<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 11:22

Komentatorzy napisał(a):ja jebie co za debil na motorze specjalnie powoli jechał widać jak byk.... bo koleś za nimi aż wyciągnął telefon
Kolesiowi w focusowi poszły nerwy tak wolno jechać... i go chciał wyprzedzić a... jeb*** przyspieszył... takiego tylko sprać <br><hr>jeżdze motorem i jestem uprzejmy dla innych <br>
Jasne, lepiej przez teren zabudowany zapieprzać 120 km/h, a później jak się walnie dziecko na przejściu, to płacz i rwanie włosów. Później niestety zwykle jest już za późno. Dlaczego Polak zawsze mądry po szkodzie?<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 11:24

Komentatorzy napisał(a):ja jebie co za debil na motorze specjalnie powoli jechał widać jak byk.... bo koleś za nimi aż wyciągnął telefon
Kolesiowi w focusowi poszły nerwy tak wolno jechać... i go chciał wyprzedzić a... jeb*** przyspieszył... takiego tylko sprać <br><hr>jeżdze motorem i jestem uprzejmy dla innych <br>
Zgadzam się z tobą, ale "kolesiowi w focusowi"? Oj wagarowało się na języku polskim, co? ;P <br><hr>JacekBari
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 11:32

fakt jest taki, że motocyklista zaczął przyspieszać w momencie kiedy ten zaczął go wyprzedzać. ale na co ten gość z fokusa się porywał???<br><hr>RastaMan81
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 11:34

Komentatorzy napisał(a):fakt jest taki, że motocyklista zaczął przyspieszać w momencie kiedy ten zaczął go wyprzedzać. ale na co ten gość z fokusa się porywał???<br><hr>RastaMan81<br>
Focus po prostu wyprzedzał, a debil mu to utrudniał maksymalnie jak tylko można i tyle w temacie, nie brońcie na siłę motocyklity, bo nie ma kompletnie żadnych powodów, aby to w tym przypadku robić, widzimy wszystko jak na dłoni.<br><hr>Szubi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 11:37

Jak by się bał zepchnięcia, to by przyhamował i odbił w prawo a nie jechał lewą stroną pasa i przyspieszał. Widać było, że przez cały filmik blokował Forda.<br><hr>iAndrzej
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 11:44

Moim zdaniem i jeden i drugi nie jest bez winy, i jednocześnie obie osoby można usprawiedliwić. Po pierwsze też jeżdżę motocyklem i często utrudniam wyprzedzanie bo większość samochodów jak wyprzedza to wystarczy im że się zrównają z przodem motocykla i już spychają motocykl na pobocze. Po drugie kierowca samochodu w tym przypadku podejmując próbę wyprzedzania złamał przepisy. A po trzecie motocyklista mógł "pomóc" się wyprzedzić, najpierw przyspieszając, a potem zwalniając i dając znak kierowcy samochodu. Tyle ode mnie. Lewa :D<br><hr>pawel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 11:50

Komentatorzy napisał(a):ja jebie co za debil na motorze specjalnie powoli jechał widać jak byk.... bo koleś za nimi aż wyciągnął telefon
Kolesiowi w focusowi poszły nerwy tak wolno jechać... i go chciał wyprzedzić a... jeb*** przyspieszył... takiego tylko sprać <br><hr>jeżdze motorem i jestem uprzejmy dla innych <br>
Za to kierowca Forda kolejny inteligent. Zabieram się za wyprzedzanie, widzę że gosciu odwala numery to nie, cisnę ile moje małe autko tylko może zamiast zjechać przed przeszkodą. Miał od groma czasu żeby zjechać no ale nie bo po co. Wieś się bawi, tańczy i śpiewa. Widać oboje byli siebie warci. Dzienna dawka humoru dostarczona.<br><hr>Arnett
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 11:51

czyste chamstwo koleś na moto to debil skończony powinien dostać mandat i zakaz prowadzenia jednośladów!!<br><hr>Piotr84
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 11:53

Nie takie cuda widuje na tej drodze... (Olkusz-Kraków). Ciekawe czym kierowca forda wkurzył motocyklistę że ten się tak wlekł...<br><hr>TrC
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 11:56

Gnojek na motocyklu bez 2 zdan! Chamstwo takie ze po mordzie bym za to nastrzelal. Jezdze moto i wstyd mi za takich glabow...<br><hr>graz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 12:02

Tak na moje oko, to facet w samochodzie nic złego nie zrobił. OK, mógł wybrać lepsze miejsce do wyprzedzania, ale jakby gość na motocyklu nie przyspieszył, to wszystko zakończyłoby się happy-endem. Jak gość na moto zaczął przyspieszać podczas wyprzedzania, to już było po ptakach i powinien odpowiedzieć za stwarzanie zagrożenia dla bezpieczeństwa ruchu drogowego.<br><hr>kikut
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 12:03

Albo koleś na moto to kretyn i powinno się go na suchej gałęzi powiesić, ale kierowca Forda zawinił mu czymś wcześniej że ten chciał się odegrać dlatego nie ma co osądzać bo sytuacja nienznana<br><hr>MarcoN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 12:12

Nie znacie całej prawdy. To tylko część całej akcji.
Już kilka kilometrów wcześniej motocyklista wyprzedził spokojnie tego Focusa. A ten chyba poczuł się urażony i próbował za wszelką cenę wyprzedzić motocykl. Spychal go, chciał się przecisnac na tym samym pasie ruchu.
A na filmie juz widać jak motocyklista się zemścil
Koleś w focusie tez pajac widział ze pas się kończy a nie odpuscil. <br><hr>gural
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 12:21

Komentatorzy napisał(a):Tak na moje oko, to facet w samochodzie nic złego nie zrobił. OK, mógł wybrać lepsze miejsce do wyprzedzania, ale jakby gość na motocyklu nie przyspieszył, to wszystko zakończyłoby się happy-endem. Jak gość na moto zaczął przyspieszać podczas wyprzedzania, to już było po ptakach i powinien odpowiedzieć za stwarzanie zagrożenia dla bezpieczeństwa ruchu drogowego.<br><hr>kikut<br>
Skąd taka pewność? Czy kierowcy puszek tak dla zabawy włączają nagrywanie telefonem? Czy może dlatego, że chwilę wcześniej miało miejsce dość ciekawe zajście z udziałem focusa i moto? Spójrzmy prawdzie w oczy - bez powodu motocyklista by się tak nie wlókł. Poza tym jak na moje oko to teren zabudowany, gołym okiem widać, ani focus ani moto nie jechały 50km/h - zgoła oceniając czas przejazdu pomiędzy słupkami (odległość 100m) +- 5sek to wychodzi troche ponad 75km/h :) Tylko moja opinnia<br><hr>pazio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 12:25

Pier****** o Szopenie... Widać wypowiadają się tu sami kierowcy samochodów co wine widzą tylko u motocyklisty -.- Co prawda manewr jaki wykonał motocyklista był zakazany ale bardzo dobrze temu kierowcy! Nauczy się nie podjeżdżać w taki sposób do motocyklisty ! Nie umie wyprzedzać, niech się za to nie bierze albo znajdzie inne miejsce do tego manewru.. Więc drodzy kierowcy samochodów, przypatrzcie się jak jeździcie i ocieniajcie pierwsze sami siebie nim wypowiecie się na temat kierowcy motocykla. LwG Pozdro!<br><hr>Dom.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 13:15

Komentatorzy napisał(a):Tak, tak,tak , bla, bla. Pier****** o Szopenie... Widać wypowiadają się tu sami kierowcy samochodów co wine widzą tylko u motocyklisty -.- Co prawda manewr jaki wykonał motocyklista był zakazany ale bardzo dobrze temu kierowcy! Nauczy się nie podjeżdżać w taki sposób do motocyklisty ! Nie umie wyprzedzać, niech się za to nie bierze albo znajdzie inne miejsce do tego manewru.. Więc drodzy kierowcy samochodów, przypatrzcie się jak jeździcie i ocieniajcie pierwsze sami siebie nim wypowiecie się na temat kierowcy motocykla. LwG Pozdro!<br><hr>Dom.<br>
"ocieniajcie.." a Ty naucz się pisać !!!<br><hr>Ortografia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 13:17

Komentatorzy napisał(a):Tak, tak,tak , bla, bla. Pier****** o Szopenie... Widać wypowiadają się tu sami kierowcy samochodów co wine widzą tylko u motocyklisty -.- Co prawda manewr jaki wykonał motocyklista był zakazany ale bardzo dobrze temu kierowcy! Nauczy się nie podjeżdżać w taki sposób do motocyklisty ! Nie umie wyprzedzać, niech się za to nie bierze albo znajdzie inne miejsce do tego manewru.. Więc drodzy kierowcy samochodów, przypatrzcie się jak jeździcie i ocieniajcie pierwsze sami siebie nim wypowiecie się na temat kierowcy motocykla. LwG Pozdro!<br><hr>Dom.<br>
Komentatorzy napisał(a): "ocieniajcie.." a Ty naucz się pisać !!!<br><hr>Ortografia <br>
Literówka, nie zmienia treści mojej wypowiedzi, akurat pisać po polsku umiem bardzo dobrze.<br><hr>Dom
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2013, 13:24

a dlaczego motocyklista jechał ciągle po lewej stronie pasa?<br><hr>joszka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na gr