Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Hyosung na prawo jazdy kategorii A2
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Hyosung na prawo jazdy kategorii A2

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Hyosung na prawo jazdy kategorii A2

Postprzez Åšcigacz » 22/3/2013, 15:16

Dyskusja na temat: Hyosung na prawo jazdy kategorii A2
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Hyosung na prawo jazdy kategorii A2
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 22/3/2013, 15:16

Ten Hyosung wyglÄ…da trochÄ™ jak Ducati Monster...<br><hr>kuba1324
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/3/2013, 17:17

Sądząc po marce nie należy się spodziewać zbyt wysokiej ceny wynalazka co powinno zaowocować dostepnością dla młodych motocyklistów.Piszą coś nawet o zredukowanej mocy,czyli jeśli się da motocykl odblokować a wcześniej nie zostanie zgruzowany przez zbyt dzikiego jeźdźca to może mu służyć dalej po zrobieniu kat A.Pozostaje problem jakości i długowieczności tych marek.Myślę że sprawa nie wygląda tak źle zważywszy dostępność i niski koszt części oraz fakt że zdecydowana większość użytkowników będzie się nosiła z zamiarem przesiadki na inną maszynę jak tylko zbierze fundusze i zrobi kat. A .<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2013, 20:48

A ja chcialbym zauwazyc ze rzeczniczka praw obywatelskich w dalszym ciagu leci sobie w kulki z nami w sprawie nowego prawa jazdy, pisalem do jej biura na poczatku lutego i nadal nie otrzymalem odpowiedzi, takie to jest chore panstwo, Rpo powinien byc wybierany przynajmniej przez opozycje bylaby wtedy pewnosc ze tak sie postara w sprawie zeby faktycznie pomoc poszkodowanym, zbilza sie sezon a ja przez glupia ustawe jestem w kropce, jak mozna nie wprowadzic okresu przejsciowego, paranoja...<br><hr>zkonsternowany
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/3/2013, 09:40

Komentatorzy napisał(a):A ja chcialbym zauwazyc ze rzeczniczka praw obywatelskich w dalszym ciagu leci sobie w kulki z nami w sprawie nowego prawa jazdy, pisalem do jej biura na poczatku lutego i nadal nie otrzymalem odpowiedzi, takie to jest chore panstwo, Rpo powinien byc wybierany przynajmniej przez opozycje bylaby wtedy pewnosc ze tak sie postara w sprawie zeby faktycznie pomoc poszkodowanym, zbilza sie sezon a ja przez glupia ustawe jestem w kropce, jak mozna nie wprowadzic okresu przejsciowego, paranoja...<br><hr>zkonsternowany<br>
bo to Polska, jedyny kraj gdzie sejm nakręca ilość interpelacji aby podnieść statystykę pracy sejmu ;)<br><hr>aa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê
cron