Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Supermoto i emeryt z siekierą
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Supermoto i emeryt z siekierą

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 19:54

Chamstwo i brak szacunku dla starszych. Przerażające! To z pewnością nie jest tor, na którym mogą jeździć motocykle. Nie dziwię się starszemu człowiekowi i wstyd mi za tych motocyklistów. Brakiem torów do jazdy nie można tłumaczyć zatruwania komuś życia, a o chamstwie małolata nawet nie wspomnę. Wulgaryzmy, zwracanie się na "ty". Przerażające!!!<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 19:55

Komentatorzy napisał(a):Nadal jednak nie ma odpowiedzi na pytanie, czy mogą po tym torze jeździć motocykle, czy nie mogą?<br><hr>dronko<br>
A jak myślisz? To chyba oczywiste!<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 19:57

Komentatorzy napisał(a):to tak samo jak ostatnio grzebałem coś przy mojej suzi i sąsiad podbił i mówi ze mu hałasuje o 11 rano i dziecko mu spac nie moze :D hehe skwitowałem to śmiechem i deczko głośniejszym mruknięciem z wydechu :D (czyt. czerwone pole i do odcięcia) mój dziadek natomiast powiedział sąsiadowi delikatnie wypie.... :D<br><hr>misza<br>
Kozak jesteś, szkoda gadać!<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 20:05

Komentatorzy napisał(a):Tak czytam niektóre komentarze i aż się dziwie co ci ludzie za bzdury wypisują. Ten tor modelarski nie klasyfikuje się pod żadną drogę czy to publiczną lub niepubliczną. Tu trochę prawa: " drogą wewnętrzną będzie wydzielony grunt (działki gruntu) oznaczony w ewidencji gruntów i budynków jako droga, o ile nie został on uznany w odpowiedniej procedurze za część drogi publicznej. Art. 8 ust. 1 ustawy o drogach publicznych wymienia przykładowe kategorie dróg wewnętrznych. Są to drogi w osiedlach mieszkaniowych, drogi dojazdowe do gruntów rolnych i leśnych, dojazdowe do obiektów użytkowanych przez przedsiębiorców, place przed dworcami kolejowymi, autobusowymi i portami oraz pętle autobusowe." więc obiekt jakim jest TOR RC (modelarski) NIE MOŻE BYĆ ŻADNĄ DROGĄ gdyż kwalifikuje się pod obiekt Rekreacyjny. Ja równie dobrze mógłbym po parku miejskim jeździć bo też są alejki. LUDZIE ROZWAGI I ROZUMU!!!. Panowie z tego filmu powinni się ZASTANOWIĆ nad swoim postępowaniem i poczytać o prawie jak chcą śmiać się z Pana którego popieram!!!!!<br><hr>Kudłacz<br>
Komentatorzy napisał(a):Typowy biurokrata...<br><hr>zenek<br>
Ale ma racjÄ™!<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 20:19

mało śmieszne. wręcz niesmaczne. Chamskie zachowanie motocyklistów pociągnęło za sobą również nie miłe zachowanie dziadka. Tor jest dla modeli RC - też bym się pieklił na tych chłopaków. (jestem motocyklistą)<br><hr>mn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 20:19

Komentatorzy napisał(a):Chamstwo i brak szacunku dla starszych. Przerażające! To z pewnością nie jest tor, na którym mogą jeździć motocykle. Nie dziwię się starszemu człowiekowi i wstyd mi za tych motocyklistów. Brakiem torów do jazdy nie można tłumaczyć zatruwania komuś życia, a o chamstwie małolata nawet nie wspomnę. Wulgaryzmy, zwracanie się na "ty". Przerażające!!!<br><hr>Gnypek<br>
wiesz, co, koles mowi żeby jeździli po drogach, to ogien na osiedle, jak jeżdżą w pewnym oddaleniu to sie powinni cieszyć że nie pod ich oknami....<br><hr>autorro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 20:22

ośmiesza się dziadek...<br><hr>bdj
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 20:22

Komentatorzy napisał(a):Chamstwo i brak szacunku dla starszych. Przerażające! To z pewnością nie jest tor, na którym mogą jeździć motocykle. Nie dziwię się starszemu człowiekowi i wstyd mi za tych motocyklistów. Brakiem torów do jazdy nie można tłumaczyć zatruwania komuś życia, a o chamstwie małolata nawet nie wspomnę. Wulgaryzmy, zwracanie się na "ty". Przerażające!!!<br><hr>Gnypek<br>
chyba ci sie debilu w d*** poprzestawialo jak cos ma to niech dzwoni na psy i tyle a nie bedzie straszyl siekeira! <br><hr>hivi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 20:28

po pierwsze jak piszecie tor jest dla modeli rc czy jakoś tak ,wiec motocykl pewnie rozpędza się tam na prostej do 200km/h :D na filmie nie słychać żeby wydechy jakoś mocno ryczały . Po drugie modele spalinowe tez robią hałas ,może dlatego tor jest pusty bo modelarze nie są zazwyczaj typem człowieka który odpuszcza i się zawinęli .Chciałem tez przypomnieć film z gościem który rzucił w motocyklistę cegłą .<br><hr>Dorian86
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 20:35

Komentatorzy napisał(a):po pierwsze jak piszecie tor jest dla modeli rc czy jakoś tak ,wiec motocykl pewnie rozpędza się tam na prostej do 200km/h :D na filmie nie słychać żeby wydechy jakoś mocno ryczały . Po drugie modele spalinowe tez robią hałas ,może dlatego tor jest pusty bo modelarze nie są zazwyczaj typem człowieka który odpuszcza i się zawinęli .Chciałem tez przypomnieć film z gościem który rzucił w motocyklistę cegłą .<br><hr>Dorian86<br>
Jeśli na serio tak myślisz, to nie za dużo masz rozumu w głowie... . Pozdrawiam<br><hr>Krytyk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 20:37

Komentatorzy napisał(a):ośmiesza się dziadek...<br><hr>bdj<br>
Ośmieszasz się Ty, bo nie stosujesz znaków interpunkcyjnych i dużych liter. Pozdrawiam. <br><hr>Krytyk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 20:39

Komentatorzy napisał(a):Chamstwo i brak szacunku dla starszych. Przerażające! To z pewnością nie jest tor, na którym mogą jeździć motocykle. Nie dziwię się starszemu człowiekowi i wstyd mi za tych motocyklistów. Brakiem torów do jazdy nie można tłumaczyć zatruwania komuś życia, a o chamstwie małolata nawet nie wspomnę. Wulgaryzmy, zwracanie się na "ty". Przerażające!!!<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):chyba ci sie debilu w d*** poprzestawialo jak cos ma to niech dzwoni na psy i tyle a nie bedzie straszyl siekeira! <br><hr>hivi<br>
Debilem, to Ty jesteś, bo nie należy obrażać innych. Masz prawo do wypowiadania zdania, ale nie do obrażania innych. Po drugie, aby krytykować też trzeba mieć poziom, a Ty go nie masz, bo trzeba mieć szacunek do języka ojczystego. Pozdrawiam<br><hr>Krytyk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 20:48

Komentatorzy napisał(a):to tak samo jak ostatnio grzebałem coś przy mojej suzi i sąsiad podbił i mówi ze mu hałasuje o 11 rano i dziecko mu spac nie moze :D hehe skwitowałem to śmiechem i deczko głośniejszym mruknięciem z wydechu :D (czyt. czerwone pole i do odcięcia) mój dziadek natomiast powiedział sąsiadowi delikatnie wypie.... :D<br><hr>misza<br>
Dziękujemy Ci bardzo, że robisz bardzo dobrą opinię motocyklistą . Twoją postawę trzeba nagrodzić. Napomnę, że jest to ironia, ponieważ jeśli tak się zachowujesz, to nie sądzę, abyś ją tutaj uchwycił. Pozdrawiam<br><hr>Krytyk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 21:08

Komentatorzy napisał(a):Chamstwo i brak szacunku dla starszych. Przerażające! To z pewnością nie jest tor, na którym mogą jeździć motocykle. Nie dziwię się starszemu człowiekowi i wstyd mi za tych motocyklistów. Brakiem torów do jazdy nie można tłumaczyć zatruwania komuś życia, a o chamstwie małolata nawet nie wspomnę. Wulgaryzmy, zwracanie się na "ty". Przerażające!!!<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):chyba ci sie debilu w d*** poprzestawialo jak cos ma to niech dzwoni na psy i tyle a nie bedzie straszyl siekeira! <br><hr>hivi<br>
Komentatorzy napisał(a):Debilem, to Ty jesteś, bo nie należy obrażać innych. Masz prawo do wypowiadania zdania, ale nie do obrażania innych. Po drugie, aby krytykować też trzeba mieć poziom, a Ty go nie masz, bo trzeba mieć szacunek do języka ojczystego. Pozdrawiam<br><hr>Krytyk<br>
*** w dupe temu jebanemu staruchowi , wkurwiają mnie tacy ludzie -,- nie mają się do czego dopierdolić , ja skuterem zrobie 2 rundki po ulicy i już *** wszyscy ,,sniperzy" wyp***ą przed dom mnie opierdolić , no *** nie wyrabiam<br><hr>Bezimienny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 21:23

Komentatorzy napisał(a):Chamstwo i brak szacunku dla starszych. Przerażające! To z pewnością nie jest tor, na którym mogą jeździć motocykle. Nie dziwię się starszemu człowiekowi i wstyd mi za tych motocyklistów. Brakiem torów do jazdy nie można tłumaczyć zatruwania komuś życia, a o chamstwie małolata nawet nie wspomnę. Wulgaryzmy, zwracanie się na "ty". Przerażające!!!<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):chyba ci sie debilu w d*** poprzestawialo jak cos ma to niech dzwoni na psy i tyle a nie bedzie straszyl siekeira! <br><hr>hivi<br>
Komentatorzy napisał(a):Debilem, to Ty jesteś, bo nie należy obrażać innych. Masz prawo do wypowiadania zdania, ale nie do obrażania innych. Po drugie, aby krytykować też trzeba mieć poziom, a Ty go nie masz, bo trzeba mieć szacunek do języka ojczystego. Pozdrawiam<br><hr>Krytyk<br>
Komentatorzy napisał(a):*** w dupe temu jebanemu staruchowi , wkurwiają mnie tacy ludzie -,- nie mają się do czego dopierdolić , ja skuterem zrobie 2 rundki po ulicy i już *** wszyscy ,,sniperzy" wyp***ą przed dom mnie opierdolić , no *** nie wyrabiam<br><hr>Bezimienny<br>
Wróć się jeszcze do szkoły podstawowej, bo widzę, że nie dorosłeś do tego, aby się poruszać po drogach publicznych. Mają rację, bo jak im odkurzaczem pierdzisz, to i ja bym się wkurzył. Pierw trzeba zacząć od podstaw, bo jeśli nie nauczysz się czytać i pisać, to przepisów ruchu drogowego nie pojmiesz, a jest to niezbędne. Jak tak czytam taki wypowiedzi, to jestem za tym, aby wprowadzić testy psychologiczne przy ubieganiu się o prawo jazdy, ale takie aby idioci ich nie przechodzili. Zalecam zrobić więcej rundek, ale do biblioteki. Pozdrawiam.

Ps. Widzę, że głupota, arogancja i prostactwo na tym portalu się szerzy, więc proszę się nie oburzać dużą liczbą moich komentarzy. Prawdziwi motocykliści zrozumieją, ponieważ przez takich idiotów traci opinię reszta motocyklistów i do tego powiększa się przerażająca statystyka wypadków. <br><hr>Krytyk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 21:24

Komentatorzy napisał(a):Chamstwo i brak szacunku dla starszych. Przerażające! To z pewnością nie jest tor, na którym mogą jeździć motocykle. Nie dziwię się starszemu człowiekowi i wstyd mi za tych motocyklistów. Brakiem torów do jazdy nie można tłumaczyć zatruwania komuś życia, a o chamstwie małolata nawet nie wspomnę. Wulgaryzmy, zwracanie się na "ty". Przerażające!!!<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):chyba ci sie debilu w d*** poprzestawialo jak cos ma to niech dzwoni na psy i tyle a nie bedzie straszyl siekeira! <br><hr>hivi<br>
Komentatorzy napisał(a):Debilem, to Ty jesteś, bo nie należy obrażać innych. Masz prawo do wypowiadania zdania, ale nie do obrażania innych. Po drugie, aby krytykować też trzeba mieć poziom, a Ty go nie masz, bo trzeba mieć szacunek do języka ojczystego. Pozdrawiam<br><hr>Krytyk<br>
Komentatorzy napisał(a):*** w dupe temu jebanemu staruchowi , wkurwiają mnie tacy ludzie -,- nie mają się do czego dopierdolić , ja skuterem zrobie 2 rundki po ulicy i już *** wszyscy ,,sniperzy" wyp***ą przed dom mnie opierdolić , no *** nie wyrabiam<br><hr>Bezimienny<br>
Kolego!! Po pierwsze słownictwo a po drugie piszesz jak jakiś gimnazjalista który kupił skuter i wydaje mu się że motocyklistą jest co mnie bardzo denerwuje.Ci na tym filmie jeżdżą po obiekcie rekreacyjnym nie po torze dla motocykli więc zdenerwowanie tego Pana jest uzasadnione.Kolejna sprawa sami się żalą że ich na ulicę wyrzucają a jak widać na innych filmikach to jakoś im ta ulica nie przeszkadza.<br><hr>Kudłacz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 21:30

"Tutaj nie macie prawa jeździć" O ciul mu chodzi ? Powiem wam wszystkim tyle... Dziadkowi się nudzi to idzie szukać problemu, tak jak "mocher" się nudzi to idzie do kościoła na ploty. Proste. A jak MI się nudzi to biorę kluczyki i sobie śmigam ;] Pozdrawiam.<br><hr>JuLLeK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 21:47

Tradycyjnie, idioci na "piździkach" robią hałas i jeszcze zachowują się jak pokrzywdzeni "no bo przecież my mamy pasje". Ciekawe jakbym był sąsiadem takiego idioty i miał pasję odkurzać codziennie o 4 rano....<br><hr>AdasiR6
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 21:50

Komentatorzy napisał(a):Tradycyjnie, idioci na "piździkach" robią hałas i jeszcze zachowują się jak pokrzywdzeni "no bo przecież my mamy pasje". Ciekawe jakbym był sąsiadem takiego idioty i miał pasję odkurzać codziennie o 4 rano....<br><hr>AdasiR6<br>
O to całe sedno sprawy. :)<br><hr>Krytyk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2012, 23:40

Zgadzam się z niektórymi poprzednikami, kulturka przede wszystkim. Jak zawsze wina jest po obu stronach, motocykliści nie powinni się złościć na dziadka, że osiedle jakaś firma wybudowała tak blisko "toru". Poza tym nie powinni go wyśmiewać i bluzgać tymbardziej, że mieli znaczną przewagę liczebną a ponadto różnica wieku 30+.

Winą dziadka jest trzymanie siekierki i groźby zabójstwa O.o natomiast spinać się miał prawo, nawet jakby on odpuścił na pewno ktoś by po psy zadzwonił. Inna sprawa może chciał z nimi pogadać bo wiedział że psy nic z nimi nie zrobią.<br><hr>Adi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê