Zobacz wątek - <i>[Hyosung GT650P]</i> Hyosung GT650P - budżetowy zawrót głowy
NAS Analytics TAG

[Hyosung GT650P] Hyosung GT650P - budżetowy zawrót głowy

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2012, 09:43

Komentatorzy napisał(a):"dokonały szokującego dla konkurencji skoku technologicznego i jakościowego, będąc w chwili obecnej w stanie zaoferować produkt w każdym aspekcie porównywalny z wyrobami japońskimi i europejskimi, a jednocześnie tańszy."


Jaaaaki porownywalny z japonskimi... nie badzcie smieszni... porownajcie wnetrze Kii i Hondy i wtedy przeczytajcie co napisaliscie!! Nie badzicie smieszni!!! W zyyyciu korea nie dorowna jakoscia japonca. Drogi autorze wez chociaz Skode i Audi!! Ten sam koncern!! Czyli jakosc powinna byc podobna nie?? W koncu Skoda tansza!! To porownaj A3 z Fabia... <br><hr>co wy tu piszecie...<br>
Kolego. Obejrzyj wnętrze (jeśli o tym mówimy) nowego i30 i nowego Focusa. I znajdź 10 różnic :-). I zobaczysz że Koreańczycy są już w peletonie.<br><hr>JohnyBigud
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/8/2013, 20:54

Cześć, zapraszam wszystkich do nowego forum o motocyklach marki Hyosung. <a href="http://www.forum.hyosung.info" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.forum.hyosung.info</a><br><hr>weigert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/4/2014, 19:01

Komentatorzy napisał(a):okropne g....!<br><hr>stefan<br>
a widziałeś ''fajne '' g....? :) czym jeździsz?<br><hr>z1000
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2015, 13:42

Komentatorzy napisał(a):okropne g....!<br><hr>stefan<br>
Komentatorzy napisał(a):a widziałeś ''fajne '' g....? :) czym jeździsz?<br><hr>z1000<br>
Pewnie mercem za kilka baniek z własnym kierowcą.
Komunikacja miejska jest wszak popularna wśród gimbazy ;)
LwD!!<br><hr>szupi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/5/2016, 02:47

Komentatorzy napisał(a):"dokonały szokującego dla konkurencji skoku technologicznego i jakościowego, będąc w chwili obecnej w stanie zaoferować produkt w każdym aspekcie porównywalny z wyrobami japońskimi i europejskimi, a jednocześnie tańszy."


Jaaaaki porownywalny z japonskimi... nie badzcie smieszni... porownajcie wnetrze Kii i Hondy i wtedy przeczytajcie co napisaliscie!! Nie badzicie smieszni!!! W zyyyciu korea nie dorowna jakoscia japonca. Drogi autorze wez chociaz Skode i Audi!! Ten sam koncern!! Czyli jakosc powinna byc podobna nie?? W koncu Skoda tansza!! To porownaj A3 z Fabia... <br><hr>co wy tu piszecie...<br>
Jeździłem Hondą CRV i Hyundai I40. Jakość materiałów duża lepsza w Koreańczyku. W hondzie twarde wszystko i się rysuje jak w matizie. Jakość spasowania tyko lepsza niż w Daewoo. Japonia była niezawodna, ale żeby słynęła z dobrej jakości materiałów wykończeniowych to pierwsze słyszę <br><hr>Mateusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/11/2016, 20:47

Jest fajny tylko ze względu na relacje cena-oferta, za takie pieniądze nigdzie indziej, no może oprócz chin nic porównywalnego wielkością i osiągami nowego nie dostaniemy... Natomiast te motory nie nadają się do latania bo silniki szybko w hyosungach padają, jest o tym wiele na interku ;) więc nie ma mowy o trwałości choćby zbliżonej do japków... Ja wole kupić używkę oryginał i latać jeśli nie trafie na minę ;) niż nowym który jest jeżdżącą nową miną :) .... Ps w tej kasie latam zajerąbistym sprzętem ACE-m <br><hr>Bobi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/12/2016, 08:34

Komentatorzy napisał(a):Jest fajny tylko ze względu na relacje cena-oferta, za takie pieniądze nigdzie indziej, no może oprócz chin nic porównywalnego wielkością i osiągami nowego nie dostaniemy... Natomiast te motory nie nadają się do latania bo silniki szybko w hyosungach padają, jest o tym wiele na interku ;) więc nie ma mowy o trwałości choćby zbliżonej do japków... Ja wole kupić używkę oryginał i latać jeśli nie trafie na minę ;) niż nowym który jest jeżdżącą nową miną :) .... Ps w tej kasie latam zajerąbistym sprzętem ACE-m <br><hr>Bobi<br>
Nawet nie wiem od czego zacząć. Wolisz używane, to Twoja sprawa, ale nie dorabiaj sobie na siłę do tego ideologii. Latam hyosungiem już 3 sezon - prawie 100 tyś na blacie -zmieniam jedynie olej i paliwo leję.
Kiedyś miałem nowe punto, jechałem w dłuższej trasie i strasznie mi się srać zachciało, stwierdziłem, że dojadę do domu. Dosłownie kilka km przed końcem podróży postanowiłem puścić bąka, delikatnie się rozluźniłem i normalnie się zesrałem. Na tapicerce została brązowa plama. Czyściłem to, prałem, oddałem na czyszczenie chemiczne, pralnie karczery i inne. plamy nie było, ale waliło nieprzeciętnie dalej. Auto sprzedałem - ach te używane samochody...
Z motocyklami jest podobnie - decydujesz sie, spoko, Twój wybór, ale licz się z tym, że możesz trafić na niezłe gówno<br><hr>szuuuu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê