Zobacz wątek - <i>[skutery]</i> Vectrix - elektryczna przyszłość
NAS Analytics TAG

[skutery] Vectrix - elektryczna przyszłość

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2007, 10:43

ZLECENIODAWCY I OGÓŁEM LUDZIE !!! PRZECZYTAJCIE co napisał ARTUREK ... TO BARDZO WAŻNE I CAŁA PRAWDA O VECTRIXIE<br><hr>rasmus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/10/2007, 16:34

Na wstępie naszej cudnej wypowiedzi pozdrawiamy super ludzi z linii,z którymi dane nam było pracować :)POZDRO :* rownież dla Tomka Szatanika,Marcina Skowrońskiego i Pani Teresy :) teraz troche mniej szczere pozdrowienia dla najglupszego czlowieka w firmie z jakim trzeba bylo pracowac --Tomka,teamleadera ze stanowiska numer 20.LUDZIE!! ten człowiek NIC NIE POTRAFI!!! nie ma pojecia o icm`ach,bateriach wiązkach..TRAGEDIA....i on jest teamleaderem???Ko Ko Ko Ko...***,moze zaspiewam-bedzie szybciej-Konrad!!o Tobie też pamiętamy...Takie zaangażowanie w pracę powinno być specjalnie premiowane... ;)ale co tam jako pupil Marka na pewno w tej firmie nie zginiesz....szczególnie teraz jak wyleciało tylu ludzi...ciekawe jak poradzi sobie "10" bo przecież Maciek to chyba nie wie jak papiery wypełnić...no w sumie to może by wiedział ale w takiej pracy liczy się TRZEZWOŚĆ UMYSŁU...a proopo trzezwosci..pozdrawiaamy MAĆKA! Zawężony Krąg Donosicieli....czyli laska z Bateryjek,,,jak jej tam było...Formalina?plastelina??EWELINA-WAZELINA...pomyslec,ze w tak młodym wieku juz sie tak sprzedaje....i donosi..Moze Wy z Tomkiem z 20 na jakims kursie byliscie?? i na koniec NIEOCENIONY SZEFUŃCIO MArek.....hmmm to zaraz ,to kto jest szefem??Marek?Andrzej??? sądząc po tym co Marek szepnął to tu to tam to chyba on....???POZDRAWIAMY WSPANIALE ZAPOWIADAJĄCĄ SIE FIRMĘ ku upadkowi.....I JESZCZE WSPANIALSZYCH LUDZI KTÓRZY W NIEJ ZOSTALI...a na koniec...-TAKIEJ ZAŁOGI TO JUZ NIGDY NIE SKOMPELTUJECIE CZEGO WAM SERDECZNIE ZYCZĄ BYLI PRACOWNICY!!!!!<br><hr>życzliwi ludzie :)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez masteros2000 » 9/10/2007, 21:26

Ludzie!! Kazdy gada na forum bo tak jest bezpiecznie.. Przyjdzcie do firmy i wygarnijcie ludziom to co chcecie prosto w oczy. Pisanie tego typu postow to oznaka tchorzostwa. Czy rzeczywiscie tak wam ulzylo zeby psioczyc np na Macka czy Tomka? Po co ? To nic wam nie da a powoduje dziwna atmosfere na forum.
Jesli chodzi o narzekana ze ten skuter jest taki zly to ja mam pytanie: Czy byla kiedykolwiek firma ktora po niecalym roku wdrozenia na rynek produktu cieszylaby sie praktycznie 100% bezawaryjnościa swojego wyrobu? Dajmy Vectrixowi szanse na rozwoj, na weryfikacje i poprawe błedow a rezultaty przyjda. Wiadomo ze kazdy by chcial miec wszystko wspaniale i to za grosze ale sie nie da. Na wsszystko trzeba czasu. Przed firma wiele do zrobienia i nikt nie mowi ze produkt jest idealny ale nie trzeba od razu zyczyc nam upadku. Badzmy dobrej mysli a ci co pisza teraz takie farmazony zapraszam na bielany w celu wyjasnienia wszystkich zalow jakie macie do ludzi ktorzy zostali.. I co ?? Macie jaja???
masteros2000
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/10/2007, 21:10

A ja tam bardzo chętnie kupię

Postprzez sylweks » 30/10/2007, 01:12

taki skuter. W komentarzach uderza mnie wasza krótkowzroczność. Piszecie o sytuacji kadrowej, o tym co wam nie wychodzi na linii zwalając to na wady towaru, życzycie też upadku firmie która chce wprowadzić jakąś alternatywę dla spalin i jest niewątpliwie jednym z pionierów w tej dziedzinie. Mam tu na myśli wprowadzenie na rynek sensownego produktu w odróżnieniu od dziwacznych pojazdów np na baterie słoneczne jakie widać czasem w Telexpresie.

Takie podejście i zacofanie może prezentować tylko Polak :P

Jedyną wadą pojazdów elektrycznych ....w tej chwili podkreślam JEDYNĄ jest technologia baterii - niewielka pojemność, spora masa oraz wysoka cena w wypadku najlepszych produktów typu A123,li-ion.

Patrząc pesymistycznie - jeżeli w ciągu najbliższych 10 lat uda nam się wynaleźć baterie 10 razy bardziej pojemne i 2 razy lżejsze :) to skuterkiem takim takim przejedziemy bez problemu 600km z prędkością przelotową 200km/h startując ze świateł w 4 sekundy do setki hehehe :) o elektrycznych ścigaczach nie wspomnę... Napęd elektryczny jest po prostu lepszy! Silniki elektryczne są mniejsze, lżejsze, wydajniejsze, mają ogromny moment i są ciche.

W tej chwili są już samochody które mają cztery (4!) 150 konne silniki elektryczne (w każdym z kół).. czyli 600hp, jeszcze jakieś pytania?

Teraz można kupić zestaw do roweru z silnikiem elektrycznym... przyjemnie byłoby wejść w przyszłości na rower tych samych gabaretów co obecne i móc zawsze przejechać 100km z prędkością 40km/h.

Nie mogę się doczekać aż będzie można kupić VECTRIX w Polsce! Od czegoś trzeba zacząć i trzeba wspierać taką inicjatywę! Ja kupię! Najchętniej bym sie tam przejechał i dotknął pomacał przejechał.. jest taka możliwośc :) ???
sylweks
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/10/2007, 00:34

Postprzez Komentatorzy » 4/11/2007, 15:38

Drogi „sylweks”.

Faktycznie nasza krótkowzroczność jest przerażająca :D Ale tak to jest z osobami, które mają DO CZYNIENIA z ww produktem, z pracą na linii, a nie z kolorowymi prospektami reklamowymi, na których skuter faktycznie świetnie się prezentuje.

Niestety nie tylko baterie są problemem, masa części jest reworkowana i niestety wciąż nie są takie, jak być powinny. Nawalające ICM-y, encodery… Taaa. „tylko” baterie :D

A sprawy kadrowe? Dlaczego pracownicy mają prowadzić dyskusje panelowe na tematy czysto techniczne? Nie jestem za obrzucaniem się błotkiem na forach i wylewaniu żalów właśnie w ten sposób, ale trudno się dziwić ludziom, którzy zostali bez pracy z dnia na dzień. Ci ludzie nie życzyli upadku firmie z tego li tylko powodu, że wprowadza alternatywę dla pojazdów spalinowych, ale powodów osobistych. A że to nie profesjonalne? Może masz ciepłą, pewną posadkę i nie musisz się przejmować ewentualnymi zwolnieniami w swojej firmie (czego Ci serdecznie życzę – w końcu chcesz kupić skuter za 10 tys. euro). Syty głodnego nie zrozumie…

No tak, cóż za błyskotliwa myśl – Polacy za zatrważająco zacofani –zamiast zachwycać się, wychwalać pod niebiosa tak odkrywczy pomysł, narzekają, że części nie są wysokiej jakości, że są zwalniani. Okropny naród. Ty na szczęście nie należysz do tej paskudnej nacji, prawda?

Dlatego zanim będziesz się tak autoratywnie wypowiadał, nabądź jakąś konkretną wiedzę na dany temat.
<br><hr>Jameson
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez sylweks » 10/11/2007, 19:30

Moja ocena sytuacji nie ma wiele wspólnego z prospektem reklamowym. Co najwyżej skuter i jego parametry napawają mnie optymizmem na przyszłość :) Nie zaprzeczam, że Vectrix lub jego podzespoły mogą mieć jakieś wady, ale jestem przekonany że zostaną rozwiązane..

Ty dalej piszesz o konkretnych częściach w konkretnym produkcie zawężając swój punkt widzenia do pewnych mało znaczących faktów, mało znaczących dla postępu technologicznego, (bo dla firmy owszem to może być problem).

Ludzie stracili pracę, ale złorzeczenie technologi alternatywnej i sianie tego poglądu po forach jest moim zdaniem złe dla każdego... bo w końcu każdy z nas oddycha tym samym powietrzem.

To tak jak z organami do transplantacji, była afera kilka osób/rodzin ucierpiało, ale chyba na tym forum nikomu nie trzeba tłumaczyć ze oddawanie organów po śmierci nie jest niczym 'złym" a tym bardziej nie należy w pogaduchach na forach plenić takiego poglądu. :evil:

"Syty głodnego nie zrozumie…" ? To owszem, ale piszesz jakbyś nie wiedział ile kosztują maxi skutery, davidsony czy ścigacze... bo to raczej nie jest hobby dla ludzi bez pracy czy zarabiających 1500zł. Kto z taką pensją tutaj ma ścigacza za 30-40 patyków? :P

"Polacy za zatrważająco zacofani" nie koloruj, też jestem polakiem. :D

Poprzednim postem chciałem zwrócić uwagę na to co jest moim zdaniem krótkowzroczne i złe, natomiast autoratywnie to próbujesz wypowiadać sie Ty. ;)
sylweks
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/10/2007, 00:34

Re: <i>[skutery]</i> Vectrix - elektryczna przys

Postprzez popo » 16/4/2008, 03:03

Witam wszystkich!
Chcialem skomentowac to, co do tej pory przeczytalem na forum...
Zaczne od Firmy, wedlug mnie to, jak prosperuje firma zalezy od jej szefa; to szef wybiera ludzi na poszczegolne stanowiska. Jezeli dokona zlego wyboru to ci nowi ludzie beda rowniez wybierali zlych ludzi itd.
Jezeli chodzi o polakow i o narod, to wydaje mi sie ze nie mozna miec do nich zadnych zarzutow w tej konkretnej sytuacji, bo akurat w tym przypadku polacy nie chca dac zamydlic sobie oczu przyszloscia i ochrona srodowiska...tym, ze trzeba sie poswiecac i byc wdziecznym dlatego, ze Vextrix istnieje; to kompletna glupota.
Kolejna rzecza o ktorej chce wspomniec jest forum. Wydaje mi sie ze po to ono jest, zeby sie w nim wypowiadac, wydaje mi sie ze w dobrym forum wszystkie komentarze powinny byc pokazywane, pod warunkiem ze nie sa natury osobistej,, ale poza tym w 100 procentach otwarte.
Jezeli tak wielu pracownikow uskarza sie na firme i tak bardzo kr ytykuje produkty, to oznacza to, ze cos jest nie w porzadku. I tlumaczenie siebie i firmy nie ma zadnego sensu.
I kolejna smieszna rzecza jest wyzywanie pracownikow, albo bylych pracownikow do przyjscia do firmy i mowienia czegos komus wprost. Jezeli by komus w tej firmie zalezalo na opinii, to by mogli to inaczej zorganizowac. Pracownicy nie musza niczego komus udowadniac.
Uwazam ze nie mozna miec pretensji do poszczegolnych pracownikow, bo nie jacy pracownicy, taka firma, lecz jaki szef taka firma.
Jezeli firma musi masowo zwalniac pracownikow, to jest juz kleska tej firmy, bo wedlug mnie w tej fabr4yce nie powinno chodzic o skutery, tylko o dobro firmy, ludzi ktorzy tam pracuja i o produkt.
Pracowalem tam przez jakis czas, poznalem tych ludzi; wedlug mnie nie wszystko bylo w porzadku. Pracownicy powinni isc na 6.5 g. do pracy, mowic do widzenia i tyle. Tylko tak firma moze funkcjonowac, a nie nadgodziny, normy na dzien i takie pierdoly,. Martwcie sie o to zeby te skutery jezdzily, a nie chy 25 osob zrobi 19 czy 20 skuterow na dzien, i czy ktos przyjdzie do pracy 10 minut za pozno czy nie. hehe
popo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/4/2008, 02:39

Postprzez popo » 16/4/2008, 03:14

Jeszcze male sprostowanie co do mojego ostatniego zdania. Z tymi spoznieniami chodzi mi o to, ze nie ktorzy "pod-szefowie" uwazaja, ze jak beda "stanowczy" i zwolnia kogos po jakiejs malej wpadce, to jjest to rownoznaczne z byciem dobrym szefem. Ale tak naprawde chodzi tutaj o dokladnie oprzeciwienstwo takiego zachowania. Szef powinien byc osoba zaufana, wyrozumiala, no i przede wszystkim INTELIGENTNA. Bo inaczej pracownicy beda zwalniani, co spowoduje luki i chaos, atmosfera sie pogorszy i ludzie nie beda efektywni.
Poprosze o komentarze, szczegolnie od ludzi z odpowiedzialnoscia w tej firmie.

Pozdrawiam , a szczegolnie takiego jednego team lidera.
popo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/4/2008, 02:39

Postprzez dago99 » 27/4/2008, 17:44

Miałem okazje być kiedyś w fabryce i poznać część kadry kierowniczej. Atmosfera niby luźna i kumplowska ale dawał się odczuć dystans pomiędzy kadrą polska a zagraniczna. Z jednej strony lęk przed cudzoziemskimi szefami z drugiej nieskrywana pogarda dla "robotników-polaczków". Moim zdaniem firma niespecjalnie dba o długofalowe 'wychowanie' swoich pracowników, może wynika to z niepewności co do trwałości wrocławskiej inwestycji, może z konieczności polityki zaciskania pasa, nie wiem.... Widziałem że pracownicy nie byli szczególnie zachwyceni pracą w firmie i nie identyfikowali się z nią... Nie wróży to dobrze na przyszłość!
Pozdrawiam
dago99
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26/4/2008, 19:52

Postprzez Komentatorzy » 30/6/2008, 23:46

hmm.. co racja to racja pracowałem tam jakiś czas temu i uważam ,że mocne słowa krytyki tej firmie sie należą, ale nie bede sie powtarzał bo wiekszosc była juz napisana np. notoryczny brak czesci i produkcja stoi!!!! w sumie brak płynnosci w produkcji! non-stop.rzeczywiscie na 20 skuterów moze 5-8 max nie ma wad! brak komunikacji miedzy pracownikami a team lederami. w pewnym czasie poczułem sie jak bym był w jakims obozie pracy dziwna atmosfera sie zrobiła! produkcja stoi bo brakuje czesci a TY jak ten osioł udawaj ze cos robisz bo kierownik sie patrzy! a po za tym skutery są spoko!<br><hr>skuter
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/9/2008, 11:08

Komentatorzy napisał(a):Rewelacja !!!!! Ciekawe czy uda się rozpowszechnić tego typu skutery. Ciekawe ile będzie kosztować. Tak sie zastanawiam. Przecież silnik elektryczny jest tańszy w produkcji od spalinowego. I praktycznie bezawaryjny. No proszę - i do tego we Wrocławiu !!! <br><hr>Tomasz<br>
Komentatorzy napisał(a):Już kosztuje 10 000 Euro, w polsce będą w sprzedarzy za rok, w ceni 30 000zł cena tego jest taka poniewarz jest to nowość na rynku.<br><hr>Mrok<br>
Komentatorzy napisał(a):Straszna cena tego skutera - 30 000 zł ???!.- Kto to kupi? Wiem, ze robotnicy na taśmie w wrocławskim Vectrixie zarabiają średnio ok 1000 -1200 zł / m-c, więc to jest żenada! <br><hr>metalowiec<br>
przejazd 100km ok 10 zl. Skuterek o podbnej mocy i przyspiszeniu spali zapewne ok 3-4 l, czyli średnio 15zl.

5zl na 100km
5000 na 100 000 km
30000 na 600 000km (:<br><hr>bb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/10/2008, 15:40

Komentatorzy napisał(a):15 tys Euro...wiem bo pracuje<br><hr>hj<br>
mam vectrixa ze szwajcari za 3300 ch po wypadku uszkodzony front lagi i lampa gdie mogę dostac części tel kont 502865052 lub odsprzedam mz przebiek 7000 km i jest z 2008r biały ?????????
<br><hr>vitigarw
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/10/2008, 15:51

sprzedam vectrixa 502865052 zdięcia na meila

1.02.2008 przejechane 7800km
<br><hr>viti
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez hasior » 17/10/2008, 15:17

o części możesz pytać dystrybutora Vectrix na Polskę - PoloniaCup, Tarnowskie Góry, ul. Łowiecka 121, tel. 032 7683230
Yamaha YP250
hasior
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/3/2008, 21:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Komentatorzy » 19/10/2008, 22:36

Komentatorzy napisał(a):sprzedam vectrixa 502865052 zdięcia na meila

1.02.2008 przejechane 7800km
<br><hr>viti<br>
prosze o kontakt skipi500@plusnet.pl mam kilka pytan o ten skuter<br><hr>gosc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/2/2009, 14:25

Komentatorzy napisał(a):sprzedam vectrixa 502865052 zdięcia na meila

1.02.2008 przejechane 7800km
<br><hr>viti<br>
jestem zainteresowany, moj e mail marcin@hvn.pl<br><hr>marcin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Heniu Bembeniu » 2/4/2009, 14:44

Potrzebuję części przodu -2xkierunkowskaz,szybę,plastik za szybą,obie połówki czaszy przedniej,osłone górną zadupka.Gumy pod nogi kierowcy i pasażera.Mój tel 666839620
Heniu Bembeniu
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/4/2009, 14:32

Postprzez Heniu Bembeniu » 2/4/2009, 14:44

Potrzebuję części przodu do Vectrixa -2xkierunkowskaz,szybę,plastik za szybą,obie połówki czaszy przedniej,osłone górną zadupka.Gumy pod nogi kierowcy i pasażera.Mój tel 666839620
Heniu Bembeniu
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/4/2009, 14:32

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2010, 23:27

Witam!
Zainteresował mnie ten skuterek ale za takie pieniądze 30 000 pln ktoś się musiał w coś uderzyć, najprędzej w głowę i to mocno.
Zasięg-żenada, ładowanie? gdzie na CPN-nie? Ogniwa słoneczne? A może agregat prądotwórczy trzeba ze sobą wozić żeby zasięg był większy? Ekologia? Za 30 000 można kupić niezłe autko od niemca spełniające wyśrubowane normy (np merc c klasa w203 w filtrem cząstek stałych wartym połowę auta), a energia do ładowania tego cudeńka-skuterka dalej "brudna" więc pytam-Gdzie tu ekologia?
Pewnie spowolnimy globalne ocieplenie, najprędzej gadaniem lub siłą umysłu bo to następna modna i polityczna bzdura.
Spacer i rowerek to nas uratuje przed wielkimi brzuchami i pierdzeniem w stołek zamiast się oszukiwać.
Nie chciałem nikogo obrazić ale osobiście tak to niestety "widzę".
Pozdrawiam i proszę o konstruktywną krytykę.<br><hr>art-34
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2011, 09:43

Komentatorzy napisał(a):kolega ma racje to jest skladane we wrocławiu na bielanach na ul. magazynowej.koszt takiego cacka to ok 12 tys euro. w polsce nie dostępne jeszcze bo kog ostac na takie cosik????????<br><hr>ZÓŁCIUTKI<br>
Znasz może dokładny adres tej firmy gdzie składaja skutery. Prześlij mi dokładny adres na email lukas-pajak@wp.pl<br><hr>gdzie sie mieści i nazywa taka firma
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na gr