Zobacz wątek - <i>[Suzuki GSR750]</i> Suzuki GSR750 - brutal w białych...
NAS Analytics TAG

[Suzuki GSR750] Suzuki GSR750 - brutal w białych...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 20/5/2011, 13:41

Komentatorzy napisał(a):a tu macie fajną homemade reklamówkę GSRa, i co można:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=N-QQR5jObF4" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.youtube.com/watch?v=N-QQR5jObF4</a><br><hr>jeDrASS<br>
Świetny filmik świetnego GSRa<br><hr>peli
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/5/2011, 08:26

Komentatorzy napisał(a):hmm, chyba jeździłem innym GSR 750... Wszystko jest super, z wyjątkiem silnika, który tak zachwalacie. W ogóle nie ma kopa. Dla porównania testowałem Speed Triple i jest to demon w porównaniu do grzeczniutkiego GSRa<br><hr>zenek<br>
Komentatorzy napisał(a):co ty porównujesz? 750 (106KM) i 1050 (130KM)?<br><hr>Fan<br>
porównywałem oba moto głównie do poczciwej CBF 500, którą obecnie jeżdżę. Porównanie 500 (57 KM) i 750 (106 KM) ma chyba sens? Sądziłem że GSR będzie dużo lepszy pod względem przyspieszenia.<br><hr>zenek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/5/2011, 12:00

Jeździć nie jeździłem, natomiast co do wrażeń wizualnych - to naprawdę ładny motocykl praktycznie wszędzie oprócz... wahacza. Wahacz jest tragiczny - tym bardziej ciężkie to do zrozumienia, że w GSR600 ten element jest ok.
Wg mnie lepiej gdyby moto kosztowało tysiąc zł więcej i wahacz wyglądał tak jak powinien wyglądac w nowym modelu motocykla.

Co do jakości wykonania to porównywalna z yamahą, kawasaki np Z750R jest moim zdaniem może nie wykonane gorzej, ale z całą pewnością materiały użyte w suzuki są lepsze.<br><hr>jaack
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2011, 16:35

Komentatorzy napisał(a):GSRa 600 ujeżdżałem dwa sezony i twierdzę że jest to bardzo udany motocykl. Po jeździe testowej 750-tką bardzo pozytywnie oceniam znakomite współgranie wszystkich podzespołów dając prawdziwą frajdę jeźdźcowi. No i te fajne brzmienie seryjnego tłumika na wyższych obrotach. Wyśmienite wyważenie i nieprzeciętna poręczność dają mi powód, by już szykować na GSR 750 miejsce w garażu :)<br><hr>peli<br>
jezdziłem ostatnio GSR 750 i co wszystko fajnie ale cos walilo w skrzyni jakby lancuch trzaskal przy przyspieszaniu moze to moja nieumiejetnosc, niepodoba mi sie ta chromowana kierownica i brzmienie tez troche piskliwe, pozniej pojechalem pojezdzic z750R i chyba sie zakochalem zadnych trzaskow zajebiste brzmienie jak na seryjny tlumik za****** sie wkreca od zera (gsr zreszta tez) czterotloczkowe chamulce tylko ze ich kur.... nie idzie kupic bo nigdzie nie ma chyba ze testówke pozdrawiam<br><hr>DAREK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2011, 19:18

Komentatorzy napisał(a):Jeździć nie jeździłem, natomiast co do wrażeń wizualnych - to naprawdę ładny motocykl praktycznie wszędzie oprócz... wahacza. Wahacz jest tragiczny - tym bardziej ciężkie to do zrozumienia, że w GSR600 ten element jest ok.
Wg mnie lepiej gdyby moto kosztowało tysiąc zł więcej i wahacz wyglądał tak jak powinien wyglądac w nowym modelu motocykla.

Co do jakości wykonania to porównywalna z yamahą, kawasaki np Z750R jest moim zdaniem może nie wykonane gorzej, ale z całą pewnością materiały użyte w suzuki są lepsze.<br><hr>jaack<br>
a skad masz taka pewnosc? robiles badania w laboratorium?<br><hr>hehe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2011, 19:39

Komentatorzy napisał(a):A mnie zastanawia jedno co robi miejski motocykl na torze? to nir moto do tego wypad raz na jakis czas spoko, ale moto miejskie i tam sie najlepiej czuje. dostalicie karnety na tor i latacie czym sie da ?? zacznijcie robic wkoncu testy takie jak kilka lat temu a nie jakies lanie wody z katalogu i porownywanie suchych danych ...<br><hr>Łukasz<br>
Komentatorzy napisał(a):Wszystkie motocykle w tym także choppery przed wprowadzeniem do sprzedazy testuje sie na torach bo tylko tam da sie z nich wycisnac wszystko w bezpiecznych warunkach. Mi to zwisa gdzie zostały zrobione zdjecia. Jakbys mial troche pojecia to moze bys sie nie przypierdalal bez sensu.<br><hr>Dyzio<br>
Komentatorzy napisał(a):Test motocykla przedprodukcyjnego na torze rozumiem, ale takiego testu juz nie... w miescie nigdy nie bedziesz miec taki warunkow. testujac na torze nie da sie przetestowac codziennej przydatnosci pojazdu...<br><hr>Łukasz<br>
Komentatorzy napisał(a):a co sie moze tutaj nie sprawdzić na mieście? Poza tym skad wiesz że był jeżdzaony tylko na torze? moze tam robili tylko zdjęcia.<br><hr>Dyzio<br>
bo nic nie jest o tym wspomniane. a co moze sie nie sprawdfzic testujac tylko na torze miejski motocykl... heh porecznosc reakcja na niskie obroty zmaina kierunku jazdy przy niskich predkosciach, widocznosc w lusterkach... dalej nie bede wymienial ;)<br><hr>Łukasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2011, 15:57

Komentatorzy napisał(a):a tu macie fajną homemade reklamówkę GSRa, i co można:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=N-QQR5jObF4" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.youtube.com/watch?v=N-QQR5jObF4</a><br><hr>jeDrASS<br>
extra<br><hr>v
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2011, 20:28

Ja jestem bardzo ciekaw porównania ze Street Triplem R :D niby mniejsza pojemność ale 3 cylindry no i bardzo lekki. Mocowo tak samo. Mam okazję jeździć streetem od czasu do czasu i ciągle jestem pod wrażeniem. Człowiek od razu dziczeje ;P<br><hr>Łukasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/5/2012, 00:29

Komentatorzy napisał(a):Stalowa rama, zwykły i tani tylny wahacz dyskwalifikują wg mnie GSR-a. Panowie Z Suzuki zniweczyli to, co udało im się stworzyć pokazując 600. Jeździłem GSR 600 3 lata (bliskie spotkanie z innym pojazdem zakończyło jego żywot). Był lekki, zwrotny i dynamiczny. Mało palił. Jak na pierwsze moto - rewelacja. I miał to coś.
Wg mnie wydech, wahacz jak z GSX-R, super zegary, kierunkowskazy w błotniku spowodowały, że wyróżniał się na tle konkurencji. Nowy 750 wygląda nijak, jak cała masa podobnych mu toczydeł. I patrząc na dzisiejszą konkurencję, wybrałbym "starego" Z750R.<br><hr>stug<br>
Komentatorzy napisał(a):Kawasaki też ma stalową ramę i jakoś to nikomu nie przeszkadza... W zwykłej wersji ma brzydki prostokątny tylni wahacz, dopiero w wersji R zmieniono go na bardziej ''elegancki" .
Dodatkowo jest sporo cięższy od GSR 750.
Jak dla mnie oba motocykle wyglądają równie dobrze, trzeba więc poczekać na bezpośrednie testy porównawcze i wtedy wyrobić sobie opinie o tym sprzęcie.<br><hr>icon<br>
tak i wagę niestety też zmieniono, najlepsza zetka to mk1 co do suzuki id obrze że stalowa moze przestanie pękać w okolicach główki ramy<br><hr>fiutix
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez gsr750 » 21/5/2012, 18:04

WITAM.

DO ZAOFEROWANIA MAM ZUPELNIE NOWY MOTOCYKL SUZUKI GSR-750 2011r

WYGRANY W KONKURSIE

Okm PRZEBIEG MOTORU, NIE ZALANY JESZCZE ZUPELNIE NOWKA!!!!

NOWY DO ODEBRANIA W SALONIE SUZUKI W WARSZAWIE

MOZLIWOSC WYSTAWIENIA FAKTURY

KOLOR CZARNY!!

atrakcyjna cena jezeli bylby ktos zainteresowany prosze o kontakt 531 441 771
gsr750
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/5/2012, 17:59

Postprzez Komentatorzy » 13/6/2015, 03:20

Komentatorzy napisał(a):Ja jestem bardzo ciekaw porównania ze Street Triplem R :D niby mniejsza pojemność ale 3 cylindry no i bardzo lekki. Mocowo tak samo. Mam okazję jeździć streetem od czasu do czasu i ciągle jestem pod wrażeniem. Człowiek od razu dziczeje ;P<br><hr>Łukasz <br>
a te 3 cylinderki nie tłuką tyłka czasem jak betoniarka??<br><hr>azazis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr