Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Bark motocyklisty - jak zepsuć i jak...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Bark motocyklisty - jak zepsuć i jak...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 9/2/2011, 14:48

Ja mam problemy zarówno z barkiem jak i z kolanem :/
Czasem robi mi się tak, że np. chcąc komuś polać kielicha czy coś podnieść po prostu ręka mi się zacina i musi coś przeskoczyć żeby dało się ją wyżej podnieść...
Znowu kolano wygląda jak nie kolano :P<br><hr>Konio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/2/2011, 18:18

widzę ze nei tylko u mnie;) Ja od razu poszedlem do prywaciarza, 6000 i wszystko skręcone jak nowe, lepiej miec dobre ubezpiecznie od kosztow leczenia ;)<br><hr>Tony Halik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/2/2011, 22:58

Komentatorzy napisał(a):Srutu Tutu.Operacja tez nie jest gwarantem złożenia obojczyka.Kazdy chirurg wie,że obojczyk noża nie lubi.
Ja miałem na gwożdzie,potem na śruby i i tak się przemieszczało.
Teraz mam wielką kulę pod skórą,bo się wreszcie jakoś zrosło,ale to najbardziej ruchoma kość w ciele człowieka,bo nawet jak odwracamy głowę to się rusza.
Więc...
i na szczęście.
JEST TO JEDYNA KOŚĆ Z KTÓRĄ NAWET ZŁAMANĄ MOŻNA ŻYĆ<br><hr>Day<br>
Tak jest wszystko zależy kto ten obojczyk składa. Kumpla po naszym wspólnym wypadku złożyli fachowo i nie jest kaleką. Gdyby składali go jacyś partacze byłoby inaczej, a tak po roku w dwuch turach wyjęli mu prawie 400g żelastwa z nogi i ramienia/ręki i jest git.<br><hr>3eski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/2/2011, 10:25

Mi po zrośnięciu wszystko chrupie i nic sie już z tym nie da zrobić. Uważajcie na ignorantów i bandytów w kitlach ktorzy nigdy nie ponosza odpowiedzialnosci za swoje "wdupiemające" podejscie do pacjenta<br><hr>Evo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/2/2011, 22:12

"Materiał zrealizowany przy współpracy z Centrum Medycyny Sportowej" - jak to pięknie brzmi..gorzej gdy idziesz do nich z urazem barku po zdarzeniu motocyklowym, lekarz opinie wydaje bez badania USG, robisz badanie z własnej inicjatywy, na koniec "pan doktor" zmienia swoją diagnozę po obejrzeniu opisu i dopytuje się mnie (w końcu to ja powinienem wiedzieć) czy potrzebuje skierowania na rehabilitację... Czekałem pół roku wg zaleceń teraz wiem jedno: każda PŁATNA wizyta u nich była wyrzuceniem pieniędzy w błoto..<br><hr>Kazimierz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2011, 22:40

Komentatorzy napisał(a):"Materiał zrealizowany przy współpracy z Centrum Medycyny Sportowej" - jak to pięknie brzmi..gorzej gdy idziesz do nich z urazem barku po zdarzeniu motocyklowym, lekarz opinie wydaje bez badania USG, robisz badanie z własnej inicjatywy, na koniec "pan doktor" zmienia swoją diagnozę po obejrzeniu opisu i dopytuje się mnie (w końcu to ja powinienem wiedzieć) czy potrzebuje skierowania na rehabilitację... Czekałem pół roku wg zaleceń teraz wiem jedno: każda PŁATNA wizyta u nich była wyrzuceniem pieniędzy w błoto..<br><hr>Kazimierz<br>
Nie wiem jak ty ale ja nigdzie w Warszawie lepszej i bardziej kompetentnej opieki (konkretnie nad kolanem) nie znalazlam, wiec uwazam ze albo cos wymyslasz albo po prostu trafiles na jakiego partacza...<br><hr>Mika
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/2/2011, 19:49

Miałem dzwona we wrześniu na Towarowej w Wawie w szpitalu Lindleya olano mnie totalnie że niby nic mi nie jest normalnie żart. Okazało się że mam złamany guzek większy i zerwane ścięgna w barku, Teraz leczę się w CMS świetni fachowcy, lekarze i rehabilitanci . polecam<br><hr>Karol KTM
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/3/2011, 11:08

Komentatorzy napisał(a):Miałem dzwona we wrześniu na Towarowej w Wawie w szpitalu Lindleya olano mnie totalnie że niby nic mi nie jest normalnie żart. Okazało się że mam złamany guzek większy i zerwane ścięgna w barku, Teraz leczę się w CMS świetni fachowcy, lekarze i rehabilitanci . polecam<br><hr>Karol KTM<br>
oj wiem co czujesz - mam pozrywane w 3/4 ścięgna rotatorów w części dystalnej - doszło do zamrożenia braku po przebytej chorobie... bark jest przekopanie trudny ... stało się to na nartach z 10 lat temu - ale nic o tym nie wiedziałem, dopiero USG wykazało blizny i zwapnienie w stawie. <br><hr>cezare
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/6/2011, 21:23

Trzynastego maja w piątek :) zaliczyłem ogromnego haighsaida , efekt zerwane prawe więzadło barkowo-obojczykowe.
W szpitalu w Kosicerzynie mi to zoperowali wstawiając kotwice Fastin RC- to taki kawałek tytanu.
Czas usztywnienia to 6-tyg w pająku a potem rechabilitacja.
Podobnie jak w przypadku obojczyka , noce to koszmar i wstawianie z pozycji leżącej.
Moto jakoś poskładałem lewą ręka przy małej pomocy prawej ale na jazdę jeszcze muszę trochę poczekać.<br><hr>Gricha
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/11/2011, 20:32

W takich wypadkach warto mieć dodatkową opiekę medyczną taką jak ta <a href="http://www.oferta.omsignum.pl/miroslawjagodzinski" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.oferta.omsignum.pl/miroslawjagodzinski</a><br><hr>miron
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/7/2016, 00:33

Nie am co ukrywać, jak ma się takie problemy, to fizjoterapeuta jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeżeli mozecie sobie na to pozwolić, to polecam takie turnusy - w Murzasichle jest hotel Kopieniec, specjalizują się w fizjoterapii, i medi spa. Pracuje tam m.in. były fizjoterapeuta Małysza. Mojego kumpla tam pięknie "poskładali" - do tego sam hotel podobno rewelacja, i warunki, i okolica. Podobno super miejsce na wracanie do siebie <br><hr>sylwekte
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/8/2016, 11:12

Komentatorzy napisał(a):Nie am co ukrywać, jak ma się takie problemy, to fizjoterapeuta jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeżeli mozecie sobie na to pozwolić, to polecam takie turnusy - w Murzasichle jest hotel Kopieniec, specjalizują się w fizjoterapii, i medi spa. Pracuje tam m.in. były fizjoterapeuta Małysza. Mojego kumpla tam pięknie "poskładali" - do tego sam hotel podobno rewelacja, i warunki, i okolica. Podobno super miejsce na wracanie do siebie <br><hr>sylwekte<br>
Byłem tam dwa razy, rehabilitacja po wypadku - bardzo polecam. Nie dosc, ze specjaliści mega, to jeszcze piękna okolica, pyszne jedzonko, dobrze się u nich do zdrówka wraca ;) <br><hr>Dubb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na gr