Zobacz wątek - <i>[t.tygodnia]</i> Czary na radary
NAS Analytics TAG

[t.tygodnia] Czary na radary

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 1/6/2009, 17:07

Komentatorzy napisał(a):Ja nie wiem czy uciekałem-jak mnie zatrzymywał to wykręciłem do końca (kawa GTR 1000) i juz ich nie widziałem w lusterku...ciekawe ile czasu by im zajeło odłączenie radaru odpalenie poldka i rozpędzenie sie do 240 km/h<br><hr>mieszko_1vp<br>
kup sobie rozum a nie motor :)<br><hr>kum
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/6/2009, 00:44

Komentatorzy napisał(a):Ja nie wiem czy uciekałem-jak mnie zatrzymywał to wykręciłem do końca (kawa GTR 1000) i juz ich nie widziałem w lusterku...ciekawe ile czasu by im zajeło odłączenie radaru odpalenie poldka i rozpędzenie sie do 240 km/h<br><hr>mieszko_1vp<br>
nie ubarwiaj gtr 1000 nie osiagnie 240km/h<br><hr>kom
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/6/2009, 22:45

Komentatorzy napisał(a):Ja tez wczoraj uciekałem:) Motor to prawie cały czas czerwone pole 13 tys:-) Pikawa niezła bo to 1 raz i lecieli za mna dosyć szybko na sygnale w miescie do czego nie mają prawa. Bałwan bez czapki kazał mi sie zatrzymać to wyciełem dzide a oni w samochód za mną busem Ostro było ale poradziłem sobie Tablicy nie miałem i nic mi nie zrobią :) na CBR 125 uciekłem im haha jakież było zdziwienie jak odkryli że ich transit nie przejedzie przez wąziutki mostek dla pieszych :) Ale jescze tak motoru nie piłowałem jak wtedy :) 10 tys zł miałem na karku mandatu za to co zrobiłem i za OC i inne duperele to aż nie sposób było sie zatrzymać kiedy motor połowe tego kosztuje. Ciekawe czy jestem na wideonagraniu ale chyba nie...<br><hr>Uciekacz<br>
Komentatorzy napisał(a):No i po co ci ten motor jak cie na niego nie stac debil jestes i tyle. kup sobe rower to zadnych polat nie bedziesz mial. zycze ci zeby cie zlapali kiedys i dowalili ile sie da a nawet tos za darmo dolozyli. pozdrawiam :P<br><hr>Borówa<br>
Nie rozumiesz, że mu nie chodziło o wartość motoru tylko liczbę obrotów na obrotomierzu?!<br><hr>fader
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/7/2009, 14:43

Komentatorzy napisał(a):W ramach akcji przeciw radarowemu terrorowi na drogach przejeżdżając obok radaru TRĄB ile się da, nie okoliczni mieszkańcy sami spowodują likwidację radarów.<br><hr>alton<br>
Dobry pomysł. Trzeba go tylko rozpropagować. Szczególnie w nocy :)<br><hr>mt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/8/2009, 11:30

Komentatorzy napisał(a):W ramach akcji przeciw radarowemu terrorowi na drogach przejeżdżając obok radaru TRĄB ile się da, nie okoliczni mieszkańcy sami spowodują likwidację radarów.<br><hr>alton<br>
popieram ten pomysł<br><hr>jaro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/9/2009, 20:20

Komentatorzy napisał(a):Ja tez wczoraj uciekałem:) Motor to prawie cały czas czerwone pole 13 tys:-) Pikawa niezła bo to 1 raz i lecieli za mna dosyć szybko na sygnale w miescie do czego nie mają prawa. Bałwan bez czapki kazał mi sie zatrzymać to wyciełem dzide a oni w samochód za mną busem Ostro było ale poradziłem sobie Tablicy nie miałem i nic mi nie zrobią :) na CBR 125 uciekłem im haha jakież było zdziwienie jak odkryli że ich transit nie przejedzie przez wąziutki mostek dla pieszych :) Ale jescze tak motoru nie piłowałem jak wtedy :) 10 tys zł miałem na karku mandatu za to co zrobiłem i za OC i inne duperele to aż nie sposób było sie zatrzymać kiedy motor połowe tego kosztuje. Ciekawe czy jestem na wideonagraniu ale chyba nie...<br><hr>Uciekacz<br>
Komentatorzy napisał(a):No i po co ci ten motor jak cie na niego nie stac debil jestes i tyle. kup sobe rower to zadnych polat nie bedziesz mial. zycze ci zeby cie zlapali kiedys i dowalili ile sie da a nawet tos za darmo dolozyli. pozdrawiam :P<br><hr>Borówa<br>
debil to jestes ty przyjacielu
kazdy swego czasu fruwal bez papierów,a jak w tym PANSTWIE PRAWA koszty rejestracji dorównuja cenie smiesznego pojazdu dla mlodzika to takich bez papierow bedzie coraz wiecej
a wkrotce bedziemy jezdzic bez praw jazdy bo z tymi puntami tez glupieja
ciekaw jestem czy tak przepisowo jezdzisz i wszysko masz w porzadku - nie sadze<br><hr>starszy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/11/2009, 10:22

Witam.
Nie znam się na tworzeniu stron internetowych, ale może by można poprosić kogoś o uruchomienie prostej strony internetowej, która była by publicznym referendum narodu za tym czy chcą by byli kasowani przy pomocy wideo radarów i tym podobnego dziadostwa za ich własne pieniądze kupionego?
Władza wykonawcza ( policja i tym podobne służby ) wykonuje polecenia władzy ustawodawczej, czyli przedstawicieli nas wszystkich.
Gdzie w takim razie jest mój głos mów, jacy nie okradaniu mnie przy pomocy wideo radarów?
Jeżdżę nie jak emeryt, ale też nie jak kamikadze i tak chcę jeździć przepisy zaś ograniczające prędkość ustalono raczej dla kierowców z zespołem dauna i i tak nie uchronią tych, którym pisane jest zginać pod kołami samochodu skoro drogi są dziurawe i zorganizowane jak w Tadżykistanie.
Może na to przeznaczą nasi reprezentanci pieniążki a nie na cwaniackie okradanie narodu.
<br><hr>Zwykły człek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/11/2009, 10:50

Komentatorzy napisał(a):Witam.
Nie znam się na tworzeniu stron internetowych, ale może by można poprosić kogoś o uruchomienie prostej strony internetowej, która była by publicznym referendum narodu za tym czy chcą by byli kasowani przy pomocy wideo radarów i tym podobnego dziadostwa za ich własne pieniądze kupionego?
Władza wykonawcza ( policja i tym podobne służby ) wykonuje polecenia władzy ustawodawczej, czyli przedstawicieli nas wszystkich.
Gdzie w takim razie jest mój głos mów, jacy nie okradaniu mnie przy pomocy wideo radarów?
Jeżdżę nie jak emeryt, ale też nie jak kamikadze i tak chcę jeździć przepisy zaś ograniczające prędkość ustalono raczej dla kierowców z zespołem dauna i i tak nie uchronią tych, którym pisane jest zginać pod kołami samochodu skoro drogi są dziurawe i zorganizowane jak w Tadżykistanie.
Może na to przeznaczą nasi reprezentanci pieniążki a nie na cwaniackie okradanie narodu.
<br><hr>Zwykły człek<br>
W całości popieram Twój tekst. Władze wybrane przez NAS występują przeciwko nam!
Pozdrawiam<br><hr>Andrzej
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2010, 10:41

Komentatorzy napisał(a):Witam.
Nie znam się na tworzeniu stron internetowych, ale może by można poprosić kogoś o uruchomienie prostej strony internetowej, która była by publicznym referendum narodu za tym czy chcą by byli kasowani przy pomocy wideo radarów i tym podobnego dziadostwa za ich własne pieniądze kupionego?
Władza wykonawcza ( policja i tym podobne służby ) wykonuje polecenia władzy ustawodawczej, czyli przedstawicieli nas wszystkich.
Gdzie w takim razie jest mój głos mów, jacy nie okradaniu mnie przy pomocy wideo radarów?
Jeżdżę nie jak emeryt, ale też nie jak kamikadze i tak chcę jeździć przepisy zaś ograniczające prędkość ustalono raczej dla kierowców z zespołem dauna i i tak nie uchronią tych, którym pisane jest zginać pod kołami samochodu skoro drogi są dziurawe i zorganizowane jak w Tadżykistanie.
Może na to przeznaczą nasi reprezentanci pieniążki a nie na cwaniackie okradanie narodu.
<br><hr>Zwykły człek<br>
wladza wykonawcza to policja ? hahahahahaha poczytaj moze ksiazke od WOSu dla gimnazjalistow a dowiesz sie o co chodzi bo gdzies cos slyszales ale gdzie i co :D ale stwierdziles a poszpanuje madrymi slowkami :D

dalej.... a mi sie nie podoba ze mi nie pozwalaja pic alkoholu i siadac za kolkiem. czemu nie moge latac z pila mechaniczna po ulicach :D no normalnie wszystko mi sie nie podoba a oni za nasze pieniadze nas tak ograniczaja :D
heh

sorrry ale rozp... mnie ten komentarz<br><hr>wiedza o spoleczenstwie
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2010, 19:33

Komentatorzy napisał(a):Witam.
Nie znam się na tworzeniu stron internetowych, ale może by można poprosić kogoś o uruchomienie prostej strony internetowej, która była by publicznym referendum narodu za tym czy chcą by byli kasowani przy pomocy wideo radarów i tym podobnego dziadostwa za ich własne pieniądze kupionego?
Władza wykonawcza ( policja i tym podobne służby ) wykonuje polecenia władzy ustawodawczej, czyli przedstawicieli nas wszystkich.
Gdzie w takim razie jest mój głos mów, jacy nie okradaniu mnie przy pomocy wideo radarów?
Jeżdżę nie jak emeryt, ale też nie jak kamikadze i tak chcę jeździć przepisy zaś ograniczające prędkość ustalono raczej dla kierowców z zespołem dauna i i tak nie uchronią tych, którym pisane jest zginać pod kołami samochodu skoro drogi są dziurawe i zorganizowane jak w Tadżykistanie.
Może na to przeznaczą nasi reprezentanci pieniążki a nie na cwaniackie okradanie narodu.
<br><hr>Zwykły człek<br>
Komentatorzy napisał(a):wladza wykonawcza to policja ? hahahahahaha poczytaj moze ksiazke od WOSu dla gimnazjalistow a dowiesz sie o co chodzi bo gdzies cos slyszales ale gdzie i co :D ale stwierdziles a poszpanuje madrymi slowkami :D

dalej.... a mi sie nie podoba ze mi nie pozwalaja pic alkoholu i siadac za kolkiem. czemu nie moge latac z pila mechaniczna po ulicach :D no normalnie wszystko mi sie nie podoba a oni za nasze pieniadze nas tak ograniczaja :D
heh

sorrry ale rozp... mnie ten komentarz<br><hr>wiedza o spoleczenstwie<br>
Chyba byłeś na prochach jak to pisałeś!

żyjemy nie,al w Państwie policyjnym! przynajmniej na drogach
PRĘDKOŚĆ NIE ZABIJA!

ZABIJA GŁUPOTA!!!

inaczej nikt by na kosmos nie wyleciał

Pozdrawiam wszystkich zrównoważonych <br><hr>ANDRZEJ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/8/2013, 11:37

Komentatorzy napisał(a):Ja tez wczoraj uciekałem:) Motor to prawie cały czas czerwone pole 13 tys:-) Pikawa niezła bo to 1 raz i lecieli za mna dosyć szybko na sygnale w miescie do czego nie mają prawa. Bałwan bez czapki kazał mi sie zatrzymać to wyciełem dzide a oni w samochód za mną busem Ostro było ale poradziłem sobie Tablicy nie miałem i nic mi nie zrobią :) na CBR 125 uciekłem im haha jakież było zdziwienie jak odkryli że ich transit nie przejedzie przez wąziutki mostek dla pieszych :) Ale jescze tak motoru nie piłowałem jak wtedy :) 10 tys zł miałem na karku mandatu za to co zrobiłem i za OC i inne duperele to aż nie sposób było sie zatrzymać kiedy motor połowe tego kosztuje. Ciekawe czy jestem na wideonagraniu ale chyba nie...<br><hr>Uciekacz<br>
125cm? to masz małą pojemność i małego fiutka napewno hehehe<br><hr>flipers
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/9/2014, 10:31

Witam, pomoże mi ktoś i udzieli info gdzie mogę nabyć nakładki polaryzacyjne na rejestracje. Z góry dziękuję i pozdrawiam <br><hr>ziggi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/12/2015, 11:56

Gdyby ktoś chciał poprawić swoją widoczność w ciekawy i efektywny sposób, to polecam spraye refleksyjne, niewdioczne w dzień, natomiast widoczne nocą, bo odbijają światło. Można spryskać kurtkę i spodnie, albo motocykl, jak kto woli. Więcej info znajdziecie tutaj: <a href="http://albedo100-polska.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://albedo100-polska.pl</a>/<br><hr>Pomarańcz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2016, 15:23

Polecam wypróbować spray odblaskowy Albedo100: <a href="http://albedo100-polska.pl/albedo100-reflective-spray-permanent-metallic" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://albedo100-polska.pl/albedo100-reflective-spray-permanent-metallic</a>/<br><hr>Żmija
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na gr