Zobacz wątek - <i>[używane]</i> 300 km/h na lądzie - Suzuki Hayabusa...
NAS Analytics TAG

[używane] 300 km/h na lądzie - Suzuki Hayabusa...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 08:41

gazetowi spece od motocykli :)). haya najszypciejsza, szypciejsza od r1 dlatego najlepsiejsza, przezabawne to wszystko, humoreska. :D
Zapi..d@..ć na prostej o 0,01s od R1, ale wyczyn. No ludzie, nie po to się haye kupuje. Przy dzisiejszych standardach to są motocykle turystyczne.
<br><hr>chlor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 09:03

Hayabusa to dla mnie ciężka i nieporęczna maszyna chociaż do ułomków nie należę..Osiągi ma niezłe ale nigdy nie mogłem się do niej przekonać.Osobiście wolę typowe torowce ze względu na ich wymiary i poręczność,a 300 również osiągają bez problemu.Na drogach po których latam rzadko osiągam 300,za to znacznie częściej jestem zmuszony przeciskać się między autami a to ciężkim motocyklem jest utrudnione.<br><hr>marian R1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 09:12

Idealne sprzęty do lansu na festynie, lub dyskotece, ewentualnie nielegalnych wyścigów ulicznych o dresy z czterema paskami. Gdy pierwszy raz zobaczyłem hayabusę, myślałem, że to odpowiedź suzuki na gold winga. Ja tam lubię siedzieć na motocyklu, nie w motocyklu. Ciekawi mnie, czy można schować kask pod tym garbem na zadupku i spakować namiot w czaszy? Który z tych sprzętów jest bardziej disco, a który bardziej dance?<br><hr>bandzior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 09:26

Wy nie rozumiecie, że Hayabusa sama w sobie nie ma być ładna? Hayabusa ma zapierdalać i tyle !!!<br><hr>dany
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 10:07

Hajka jest brzydka jedynię osiągi robią wrażenie, a motocykl powinien być ładny i zapierdalać:)<br><hr>sd
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 10:16

wrrr jaka tak Hayabusa brzydka, nie no nie moge patrzec. Juz kurna jajko jest ladniejsze...<br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 12:44

Komentatorzy napisał(a):Hayabusa nie ma się podobać! Ona ma wyciąć wszystko co jednośladowe na prostym odcinku drogi. Jednym to odpowiada, innym nie. Mi bardzo, pozostawiając te wszystkie R1-ki, CBR-ki i inne torowce zaraz na starcie (lub w trasie:). Oczywiście na winklach jest stosownie do gabarytów i masy trudniej, ale gdyby winkle sprawiały mi przyjemność, wybrałbym inny sprzęt. Ride safe!:)<br><hr>ww<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego drogi na chwile obecna s1000rr miazdzy wszystko co ma 2 kola na winklach i na prostej, widzialem juz wiele testow i nic mu nie dalo rady, wiec nie pisz bzdur. 1/4mili 8,5sek a w 11sek robi 250km/h czy chcesz cos dodac?<br><hr>moto fan<br>
Szkoda tylko że śilniki wybuchają,LOL!!!<br><hr>RAM>
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 13:24

Komentatorzy napisał(a):Hayabusa nie ma się podobać! Ona ma wyciąć wszystko co jednośladowe na prostym odcinku drogi. Jednym to odpowiada, innym nie. Mi bardzo, pozostawiając te wszystkie R1-ki, CBR-ki i inne torowce zaraz na starcie (lub w trasie:). Oczywiście na winklach jest stosownie do gabarytów i masy trudniej, ale gdyby winkle sprawiały mi przyjemność, wybrałbym inny sprzęt. Ride safe!:)<br><hr>ww<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego drogi na chwile obecna s1000rr miazdzy wszystko co ma 2 kola na winklach i na prostej, widzialem juz wiele testow i nic mu nie dalo rady, wiec nie pisz bzdur. 1/4mili 8,5sek a w 11sek robi 250km/h czy chcesz cos dodac?<br><hr>moto fan<br>
Komentatorzy napisał(a):Szkoda tylko że śilniki wybuchają,LOL!!!<br><hr>RAM><br>
Komu?
To chyba w Aprilii nie BMW:)<br><hr>Dangerous Curves
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 14:01

Komentatorzy napisał(a):Hayabusa nie ma się podobać! Ona ma wyciąć wszystko co jednośladowe na prostym odcinku drogi. Jednym to odpowiada, innym nie. Mi bardzo, pozostawiając te wszystkie R1-ki, CBR-ki i inne torowce zaraz na starcie (lub w trasie:). Oczywiście na winklach jest stosownie do gabarytów i masy trudniej, ale gdyby winkle sprawiały mi przyjemność, wybrałbym inny sprzęt. Ride safe!:)<br><hr>ww<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego drogi na chwile obecna s1000rr miazdzy wszystko co ma 2 kola na winklach i na prostej, widzialem juz wiele testow i nic mu nie dalo rady, wiec nie pisz bzdur. 1/4mili 8,5sek a w 11sek robi 250km/h czy chcesz cos dodac?<br><hr>moto fan<br>
TAK ALE TYLKO NA PAPIERZE<br><hr>OOOO
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 19:20

Komentatorzy napisał(a):"(dłubanie w czujniku biegów, chodzi o to, aby oszukać silnik i sprawić, aby myślał on, że zapięty piąty bieg jest szóstym)"

Błąd, silnik mam myśleć, że zapięty szósty bieg jest piątym...<br><hr>GetiZ<br>
silnik ma myśleć że ma 5 mając 6 bo na 6 jest blokada a na 5 jej nie ma<br><hr>slivex
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 20:01

Cóż za wiejski tjuning tego XX jak model 9 lat temu wyrwał mnie z butów to co zrobił ten koleś tym areografem podchodzi pod cygańskie tatuaże:)<br><hr>ojro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 20:16

Komentatorzy napisał(a):Hayabusa nie ma się podobać! Ona ma wyciąć wszystko co jednośladowe na prostym odcinku drogi. Jednym to odpowiada, innym nie. Mi bardzo, pozostawiając te wszystkie R1-ki, CBR-ki i inne torowce zaraz na starcie (lub w trasie:). Oczywiście na winklach jest stosownie do gabarytów i masy trudniej, ale gdyby winkle sprawiały mi przyjemność, wybrałbym inny sprzęt. Ride safe!:)<br><hr>ww<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego drogi na chwile obecna s1000rr miazdzy wszystko co ma 2 kola na winklach i na prostej, widzialem juz wiele testow i nic mu nie dalo rady, wiec nie pisz bzdur. 1/4mili 8,5sek a w 11sek robi 250km/h czy chcesz cos dodac?<br><hr>moto fan<br>
Komentatorzy napisał(a):Szkoda tylko że śilniki wybuchają,LOL!!!<br><hr>RAM><br>
Komentatorzy napisał(a):Komu?
To chyba w Aprilii nie BMW:)<br><hr>Dangerous Curves<br>
szkoda gadac, tu za duzo specow, a jak juz fakty nie trafiaja to mamy do czynienia z grupowa paranoja... <br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 20:19

Komentatorzy napisał(a):Cóż za wiejski tjuning tego XX jak model 9 lat temu wyrwał mnie z butów to co zrobił ten koleś tym areografem podchodzi pod cygańskie tatuaże:)<br><hr>ojro<br>
zgadzam sie, tragikomedia to bardzo lagodone okreslenie. coz ponoc motor jest uosobieniem wlasciciela... hehehe moze to cygan..<br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 21:05

Komentatorzy napisał(a):Ja Hayabusy nigdy nie kupię... nie podoba mi sie i w ogóle... a jak widzę Wiare co zapier**** na niej w krótkich spodenkach... a raz czy dwa widziałem nawet jak w japonkach to żal Du*e ściska..;/ jeszcze nigdy nie widziałem dobrze ubranego kierowcy Hayabusy...;( jestem bardziej zwolennikiem "Litrówek" Pozdro i lewa w góre ;)<br><hr>Rogacz<br>
po prostu jeszcze mało widziałeś dzieciaku, jak chodzisz sobie to więcej się rozglądaj, bo do jazdy motocyklem masz jeszcze daleko i wtedy na pewno zobaczysz więcej świata (w tym należycie ubranych kierowców), a w to, że skłaniasz się do litrowych kartonów mleka- to jestem w stanie uwierzyć<br><hr>K.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 21:32

Komentatorzy napisał(a):Hayabusa nie ma się podobać! Ona ma wyciąć wszystko co jednośladowe na prostym odcinku drogi. Jednym to odpowiada, innym nie. Mi bardzo, pozostawiając te wszystkie R1-ki, CBR-ki i inne torowce zaraz na starcie (lub w trasie:). Oczywiście na winklach jest stosownie do gabarytów i masy trudniej, ale gdyby winkle sprawiały mi przyjemność, wybrałbym inny sprzęt. Ride safe!:)<br><hr>ww<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego drogi na chwile obecna s1000rr miazdzy wszystko co ma 2 kola na winklach i na prostej, widzialem juz wiele testow i nic mu nie dalo rady, wiec nie pisz bzdur. 1/4mili 8,5sek a w 11sek robi 250km/h czy chcesz cos dodac?<br><hr>moto fan<br>
Komentatorzy napisał(a):TAK ALE TYLKO NA PAPIERZE<br><hr>OOOO<br>
Sprawdz czy czasem ty nie jestes tylko na papierze ;) Wlacz Youtube i zobacz.! wiekszosc widziala jak S1000RR robi miazge z Hayabusy i ZZR1400 ;) <br><hr>Ghost
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2010, 23:09

heh, najlepsze jest to, że większość opinii w stosunku do obu motocykli, wyrażają osoby, które nawet nie dosiadły ani jednego z nich, choćby nawet w salonie, ale opinię to już mają wypracowaną :)

Najgorszy jest fakt, że głównie narzekają na poręczność ci, którzy nim nawet nie przejechali kilometra a R1 służy im do pobiciu rekordu prostej na wyprutym wydechu i jedynym kawałku asfaltu w swoim sołectwie ;)

Może któryś z posiadaczy się wypowie a nie tylko ,,jutubowi znawcy"<br><hr>jutubowi znaffcy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2010, 01:03

Komentatorzy napisał(a):Hayabusa nie ma się podobać! Ona ma wyciąć wszystko co jednośladowe na prostym odcinku drogi. Jednym to odpowiada, innym nie. Mi bardzo, pozostawiając te wszystkie R1-ki, CBR-ki i inne torowce zaraz na starcie (lub w trasie:). Oczywiście na winklach jest stosownie do gabarytów i masy trudniej, ale gdyby winkle sprawiały mi przyjemność, wybrałbym inny sprzęt. Ride safe!:)<br><hr>ww<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego drogi na chwile obecna s1000rr miazdzy wszystko co ma 2 kola na winklach i na prostej, widzialem juz wiele testow i nic mu nie dalo rady, wiec nie pisz bzdur. 1/4mili 8,5sek a w 11sek robi 250km/h czy chcesz cos dodac?<br><hr>moto fan<br>
Nigdy mnie jeszcze nie wyprzedziła r1000, więc trudno tutaj coś dodać... Właściwie to nigdy na prostym odcinku nic mnie nie wyprzedziło... Ale kto wie?:))<br><hr>ww
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2010, 01:16

Komentatorzy napisał(a):Hayabusa nie ma się podobać! Ona ma wyciąć wszystko co jednośladowe na prostym odcinku drogi. Jednym to odpowiada, innym nie. Mi bardzo, pozostawiając te wszystkie R1-ki, CBR-ki i inne torowce zaraz na starcie (lub w trasie:). Oczywiście na winklach jest stosownie do gabarytów i masy trudniej, ale gdyby winkle sprawiały mi przyjemność, wybrałbym inny sprzęt. Ride safe!:)<br><hr>ww<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego drogi na chwile obecna s1000rr miazdzy wszystko co ma 2 kola na winklach i na prostej, widzialem juz wiele testow i nic mu nie dalo rady, wiec nie pisz bzdur. 1/4mili 8,5sek a w 11sek robi 250km/h czy chcesz cos dodac?<br><hr>moto fan<br>
Czy oczyma wyobraźni widzisz siebie na tym sprzęcie??? Widzisz jak wycinasz te wszystkie hayki, zx14 i inne kloce drogowe? Chcesz o tym porozmawiać:))) Ćwiartka w 8,5 sec to raczej z 400.konnym silnikiem i metrowym wahaczem:)
Krązy w necie ruski filmik GTR vs Hayabusa. Kolo na hayce siedzi jak na kiblu a wszyscy klaszczą jaki to GTR jest przeboski, pomijam już 800KM:)<br><hr>ww
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2010, 01:30

Komentatorzy napisał(a):Idealne sprzęty do lansu na festynie, lub dyskotece, ewentualnie nielegalnych wyścigów ulicznych o dresy z czterema paskami. Gdy pierwszy raz zobaczyłem hayabusę, myślałem, że to odpowiedź suzuki na gold winga. Ja tam lubię siedzieć na motocyklu, nie w motocyklu. Ciekawi mnie, czy można schować kask pod tym garbem na zadupku i spakować namiot w czaszy? Który z tych sprzętów jest bardziej disco, a który bardziej dance?<br><hr>bandzior<br>
Spieszę z odpowiedzią; Hayka jest zdecydowanie bardziej disco. Pod garbem można zmieścić dwa kaski w rozmiarze 's' lub jeden 'xxl', namiot 3-osobowy oraz kuchnię polową z zapasem gazu na 2 dni gotowania. Z drugiej strony jest to motocykl wyróżniający się w tłumie erłanów i innych gixów... A Ty, jak szary się urodziłeś, tak szarym motocyklem będziesz ujeżdżał po wsze czasy:)))
...ale, nie dyskutujÄ™:)<br><hr>ww
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/7/2010, 07:26

Komentatorzy napisał(a):heh, najlepsze jest to, że większość opinii w stosunku do obu motocykli, wyrażają osoby, które nawet nie dosiadły ani jednego z nich, choćby nawet w salonie, ale opinię to już mają wypracowaną :)

Najgorszy jest fakt, że głównie narzekają na poręczność ci, którzy nim nawet nie przejechali kilometra a R1 służy im do pobiciu rekordu prostej na wyprutym wydechu i jedynym kawałku asfaltu w swoim sołectwie ;)

Może któryś z posiadaczy się wypowie a nie tylko ,,jutubowi znawcy"<br><hr>jutubowi znaffcy<br>
nie wiem czy zauwazyles ale wiekszosc opini jest o wygladzie, a po co mi dosiadac ten motor zeby komentowac jego wyglad?<br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê