Zobacz wątek - <i>[BMW R1200GS]</i> BMW R1200GS - zabiorę cię właśnie tam..
NAS Analytics TAG

[BMW R1200GS] BMW R1200GS - zabiorę cię właśnie tam..

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2010, 11:19

Niemieckie motocykle są jak niemieckie kobiety. Może i uczynne, może i dobre, ale strasznie paskudne!<br><hr>men
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/4/2010, 12:02

Komentatorzy napisał(a):Niemieckie motocykle są jak niemieckie kobiety. Może i uczynne, może i dobre, ale strasznie paskudne!<br><hr>men<br>
A byłeś Ty może w Niemczech? A Claudia Schiffer, a Heidi Klum? Chyba trochę Cię poniosło!<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/4/2010, 13:33

Komentatorzy napisał(a):Po TDMie bedzie kolej na GS 1200 wlasnie. Jedyny problem to, co kupic po GSie? Wszystko inne bedzie slabsze...<br><hr>4TX<br>
Po TDM wolalbym Tigera 1050 lub nowa Multistrade 1200S :)<br><hr>kris2k
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2010, 16:35

Komentatorzy napisał(a):Niemieckie motocykle są jak niemieckie kobiety. Może i uczynne, może i dobre, ale strasznie paskudne!<br><hr>men<br>
Komentatorzy napisał(a):A byłeś Ty może w Niemczech? A Claudia Schiffer, a Heidi Klum? Chyba trochę Cię poniosło!<br><hr>Gnypek<br>
Tylko dwa medialne wyjÄ…tki..? ;-)<br><hr>BiC.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2010, 19:23

W zeszlym roku na portalu MC News znalazlem ze BMW nalezy do najbardziej awaryjnych marek motocykli. Oczywiscie najmniej awaryjna okazala sie Honda i za nia reszta japonczykow.<br><hr>Labadz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2010, 01:49

Lubie BMW B-ędziesz M-iał W-ydatki <br><hr>vivatkamil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2010, 02:39

NOBLA/SKOBLA dla Autora TXTu!!!! ;-))
Ubawilem sie opisem GS/GSA, a ciezko Mnie rozbawic!!!
Wielkie brawa za "łatwość" przekazu...Sama prawda o tym modelu....warto jeszcze by dodac, ze trzesie, stuka, halasuje, a i tak są chetni i cene trzyma! Dlaczego??? ...bo nie ma takiego drugiego!!!<br><hr>orzep
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2010, 07:11

Komentatorzy napisał(a):Niemieckie motocykle są jak niemieckie kobiety. Może i uczynne, może i dobre, ale strasznie paskudne!<br><hr>men<br>
Komentatorzy napisał(a):A byłeś Ty może w Niemczech? A Claudia Schiffer, a Heidi Klum? Chyba trochę Cię poniosło!<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):Tylko dwa medialne wyjątki..? ;-)<br><hr>BiC.<br>
Zapewniam Cię, że to nie tylko wyjątki :)<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/5/2010, 21:23

Komentatorzy napisał(a):Znowu brak konkretów- opis pasuje do dowolnego enduro, choćby o urwanych wahaczach tylnej osi ani słowa. Jeżeli dla autora 199 kg + płyny to dużo, to już jego problem. To samo dotyczy, jeżeli jego wątły wzrost nie pozwala dosięgnąć nogami do podłoża. Coraz bardziej mi się wydaje, że scigacz.pl to tylko taka paplanina- co artykuł, to coraz bardziej się rozczarowuje.<br><hr>Slayer<br>
Komentatorzy napisał(a):Drogi czytelniku, szanowny do tego :) Wiedz, że pisząc ten jak zresztą wszystkie pozostałe artykuły o motocyklach używanych, posiłkowałem się opiniami różnych mechaników z różnych warsztatów, i żaden, powtórzę, aby było klarownie, ŻADEN nie stwierdził, aby GS (znów zaznaczmy, że chodzi o 1200 z 2004 roku) posiadał jakieś wady, lub notorycznie pojawiające się problemy. Jeśli byłeś/jesteś posiadaczem GSki i padł Ci wahacz, to nie ustanawiasz tym sposobem reguły. Upychając te cale dywagacje do pigułki - R1200GS to motocykl, który definiuje niezawodność. Jeśli często coś by się w nim urywało, nikt by go nie kupował, a jest tak?:)
Co do masy, do ponad 200 kg dla mnie nie stanowi problemu, na co dzień jeżdżę Banditem 1200, który jak zapewne wiesz, waży znacznie ponad 2 paczki. Jednak czy ponad 200 kilogramów na motocykl ( w tym przypadku również znacznie ponad 200 kilogramów) to jest mało? Jeździłem i R1150 i R1200GS nie napotkawszy przy tym żadnych problemów z okiełznaniem ich, ale powiem Ci, że GS ale Suzuki 500 jeździ się znacznie sprawniej :)<br><hr>Boczo<br>
pewnie że sprawniej suzi, szczególnie przy krótszych nóżkach<br><hr>niklot
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/5/2010, 14:30

Komentatorzy napisał(a):GS to świetny motocykl - tylko niestety nie dla mnie :( Jeżdziłem nim wprawdzie tylko podczas jazdy próbnej, ale na tej podstawie mogę już coś powiedzieć. Przy moim wzroście 174 cm, a "Jego" gabarytach cięzko się nam współpracowało. Stylistyka to oczywiście sprawa gustu. Osobiście uważam jednak, że jest tak brzydki, że aż piękny. Co do niezawodności się ne wypowiadam, nie użytkuję, więc nie będę się wymądrzał. Śmieszą mnie tylko komentarze typu BM-ki to się strasznie psują, a Kawki to szmelc. Zwykle takie opinie wypowiadają Ci którzy jeżdżą 25-letnimi zajechanymi na śmierć sprzętami, a na widok każdego w miarę nowego sprzęta aż ślinka im cieknie, jednak wg zasady nie mam i mieć nie będę, to przynajmniej pokrytykuję. Polska specjalność (sorry za złośliwość, ale niestety chyba tak właśnie jest). Psuje się wszystko Suzuki, Yamaha, BMW itd., itp. Są to wytwory ludzkich rąk i nie są idealne.<br><hr>Gnypek<br>
Gratuluje Tobie szczerosci wobec siebie.Ja mam mniej cm od Ciebie,zakochany w GS zakupilem ja,jezdzi swietnie,ale dla gosci co maja 190 i swoja wage.jak juz rusze to jest pieknie,ale w stoj jest fuj,w przestawianiu tragedia,a przy glebie wolaj pomoc i to szybko.Na pewno nie jest to uniwersalne moto dla kazdego.bede zmieniac swiatopoglad i moto<br><hr>GS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/5/2013, 14:39

Komentatorzy napisał(a):Niemieckie motocykle są jak niemieckie kobiety. Może i uczynne, może i dobre, ale strasznie paskudne!<br><hr>men<br>
Komentatorzy napisał(a):A byłeś Ty może w Niemczech? A Claudia Schiffer, a Heidi Klum? Chyba trochę Cię poniosło!<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):Tylko dwa medialne wyjątki..? ;-)<br><hr>BiC.<br>
Komentatorzy napisał(a):Zapewniam Cię, że to nie tylko wyjątki :)<br><hr>Gnypek<br>
Cała reszta ładnych Niemek to Polki :)<br><hr>star
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/9/2013, 10:37

warto dodać tylko, że te cudeńka nie mają czujników przechyłu więc jeżeli masz dużo paliwa i się wykotłujesz nie gasząc szybko silnika to masz już po nim....<br><hr>mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2016, 09:48

Komentatorzy napisał(a):GS to świetny motocykl - tylko niestety nie dla mnie :( Jeżdziłem nim wprawdzie tylko podczas jazdy próbnej, ale na tej podstawie mogę już coś powiedzieć. Przy moim wzroście 174 cm, a "Jego" gabarytach cięzko się nam współpracowało. Stylistyka to oczywiście sprawa gustu. Osobiście uważam jednak, że jest tak brzydki, że aż piękny. Co do niezawodności się ne wypowiadam, nie użytkuję, więc nie będę się wymądrzał. Śmieszą mnie tylko komentarze typu BM-ki to się strasznie psują, a Kawki to szmelc. Zwykle takie opinie wypowiadają Ci którzy jeżdżą 25-letnimi zajechanymi na śmierć sprzętami, a na widok każdego w miarę nowego sprzęta aż ślinka im cieknie, jednak wg zasady nie mam i mieć nie będę, to przynajmniej pokrytykuję. Polska specjalność (sorry za złośliwość, ale niestety chyba tak właśnie jest). Psuje się wszystko Suzuki, Yamaha, BMW itd., itp. Są to wytwory ludzkich rąk i nie są idealne.<br><hr>Gnypek<br>
Ja ze swoim 176 nie zauważyłem żadnych problemów jeżdżąc GS1200. Wręcz przeciwnie - miłość od pierwszego kilometra.<br><hr>r
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê