Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Odszkodowania dla rodziny...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Odszkodowania dla rodziny...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Odszkodowania dla rodziny...

Postprzez Ścigacz » 22/3/2010, 19:02

Dyskusja na temat: Odszkodowania dla rodziny zastrzelonego motocyklisty nie będzie
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Odszkodowania dla rodziny zastrzelonego motocyklisty nie będzie
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 22/3/2010, 19:02

mam mieszane uczucia co do tej sprawy...

szkoda chłopaka :(<br><hr>moto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/3/2010, 19:32

Komentatorzy napisał(a):mam mieszane uczucia co do tej sprawy...

szkoda chłopaka :(<br><hr>moto<br>
E tam mieszane. JAkby sie zatrzymał to by żył. Zgadzam sie z sądem.<br><hr>Laleczka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/3/2010, 19:58

Komentatorzy napisał(a):mam mieszane uczucia co do tej sprawy...

szkoda chłopaka :(<br><hr>moto<br>
Komentatorzy napisał(a):E tam mieszane. JAkby sie zatrzymał to by żył. Zgadzam sie z sądem.<br><hr>Laleczka<br>
Mieszane, bo szkoda, że zginął. Z drugiej strony sporo zawinił.<br><hr>moto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/3/2010, 20:02

dokładnie! jak by sie zatrzymał, to by zył. Idioci jeżdzą bez prawka! Oczywiście pokój mu! (*)<br><hr>.,.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/3/2010, 20:55

Za brak prawa jazdy i nie zatrzymanie się na wezwanie, karą jest śmierć? Czy wy ludzie macie nie po kolei w głowach? A jak by to był wasz brat lub najlepszy kumpel, albo syn? co to za pieprzenie, że winny był? Popełnił wykroczenie, ale na śmierć nie zasłużył. Mordercy nie dostają kary śmierć w Polsce, a motocyklista zasłużył bo się nie zatrzymał? Nawet jak by był tym złodziejem to policjant jakie miał prawo do użycia broni?<br><hr>johnmichael
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/3/2010, 22:27

Policja święta nie jest, gdy miałem 14 lat zomo mnie napadło na trybunie gości w Krakowie, niby „dymiącej” bo byłem łatwym celem, bo mały i w „kulce”. Po drugiej pale tata psa zje… i się odczepił. Gruby debil z kompleksami, dziś wagowo moglibyśmy się spotkać. Ale w tej sytuacji….. to oskarżać Policję, to jak pluć w prawo. W USA każdy ma szacunek do Policji, może dla tego, że ona ma szacunek do ludzi i autorytet….<br><hr>Łukasz Świderek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez t_racer_ » 23/3/2010, 07:47

"Motocyklista nie zatrzymał się na wezwanie policji, ponieważ nie posiadał prawa jazdy. "

Nie miał prawa jazdy, więc nie był motocyklistą. Chłopak uciekając sam postawił się poza prawem. Dużo jeżdżę i nie chcę spotykać na drogach ludzi bez prawa jazdy, pijanych, wariatów drogowych i królów szos.

Szkoda, że zapłacił za to życiem .

[*]
Avatar użytkownika
t_racer_
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 427
Dołączył(a): 9/1/2007, 23:11
Lokalizacja: Warmia

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2010, 08:02

Nie zatrzymał się do kontroli - jego wina! Powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji! A po 2 nie powinien wsiadac na moto bez prawka.<br><hr>marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2010, 11:11

Moim zdaniem ogromne nadużycie ze strony policji, to tragedia, że nie zatrzymanie się motocyklisty ponieważ nie miał prawa jazdy skończyło się dla Niego śmiercią.policjant w żadnym wypadku nie powinien do Niego strzelać nawet biorąc Go za potencjalnego sprawcę napadu.Gdyby to ode mnie zależało to rodzina dostała by odszkodowanie a policjant 15 lat więzienia..<br><hr>Greg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2010, 11:18

Komentatorzy napisał(a):Za brak prawa jazdy i nie zatrzymanie się na wezwanie, karą jest śmierć? Czy wy ludzie macie nie po kolei w głowach? A jak by to był wasz brat lub najlepszy kumpel, albo syn? co to za pieprzenie, że winny był? Popełnił wykroczenie, ale na śmierć nie zasłużył. Mordercy nie dostają kary śmierć w Polsce, a motocyklista zasłużył bo się nie zatrzymał? Nawet jak by był tym złodziejem to policjant jakie miał prawo do użycia broni?<br><hr>johnmichael<br>
Twój komentarz jest absolutnie trafiony. W tej sprawie nie chodzi o to czy chłopak zawinił czy nie. Karygodne jest strzelanie do motocyklisty w plecy, nawet jeśli nie zatrzymuje się do kontroli. Bezdyskusyjnie ten pies powinien ponieść konsekwencje!<br><hr>ar
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2010, 11:20

Komentatorzy napisał(a):Moim zdaniem ogromne nadużycie ze strony policji, to tragedia, że nie zatrzymanie się motocyklisty ponieważ nie miał prawa jazdy skończyło się dla Niego śmiercią.policjant w żadnym wypadku nie powinien do Niego strzelać nawet biorąc Go za potencjalnego sprawcę napadu.Gdyby to ode mnie zależało to rodzina dostała by odszkodowanie a policjant 15 lat więzienia..<br><hr>Greg<br>
Ale na szczescie nie zalezy to od Ciebie. Czytaj uwaznie. W wyniku zagrozenia zycia zostal oddany strzal. Stojac na blokadzie pewnie motocyklista jechal wprost na niego. W wyniku zagrozenia zycia policja moze uzyc srodkow przymusu bezposredniego. Szkoda niewinnego chlopaka, znalazl sie w nie wlasciwym miejscu, o nie wlasciwym czasie i podjal niewlasciwa decyzje o uciecze bo gdyby sie zatrzylam dostal by jedynie mandat za brak dokumentow. Mimo wszystko szkoda chlopaka [*]<br><hr>Daker
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2010, 12:02

Moim zdaniem(nie wszyscy muszą je podzielać) motocyklista w kasku jest nierozpoznawalny,a na motocyklu szybki. Jeśli by w tym wypadku był nim bandyta a miśki by nie strzelały to posądzili byśmy ich o nieudolność.Dla tego,pomimo że przepisami przejmuję się na równi z innymi motocyklistami jestem zdania że jeśli ktoś nie umie ocenić sytuacji(np.policjant z bronią w rękach lub kolczatka na drodze) sam ponosi winę za to co się stanie później.Żal mi tragicznie zmarłego kolegi i jego bliskich,ale gdyby stanął to pewnie by jeszcze był z nami.Mandat czy punkty nie mogą decydować w takich przypadkach o narażaniu życia bo pieniądze można zdobyć tak jak dalej jeździć bez uprawnień ale życia nikt nam nie wróci tak jak nie zrekompensuje najbliższym doznanego bólu.<br><hr>marian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2010, 12:29

Komentatorzy napisał(a):"Motocyklista nie zatrzymał się na wezwanie policji, ponieważ nie posiadał prawa jazdy. " Nie miał prawa jazdy, więc nie był motocyklistą. Chłopak uciekając sam postawił się poza prawem. Dużo jeżdżę i nie chcę spotykać na drogach ludzi bez prawa jazdy, pijanych, wariatów drogowych i królów szos. Szkoda, że zapłacił za to życiem . <br><hr>t_racer_<br>
Kolego masz dużo racji ale... Szkoda że wrzucasz do jednego wora debili drogowych i ludzi bez prawka kat A.Znam wielu ludzi jeżdżących na moto bez uprawnień i mogących wiele nauczyć motocyklistów z prawem jazdy.Prawo jazdy to tylko papierek który nie przesądza o niczym.Mój syn zaczyna przygodę z motocyklami i po mimo że jeździ bardzo dobrze sam odradzam mu na razie robienie uprawnień bo na motocykl szybko go nie będzie stać i może szybciej kupi uniwersalny pojazd jaki jest samochód na który może zrobić uprawnienia niewiele drożej.Nawet jeśli pokocha motocykle to będzie musiał kilkakrotnie zdawać i płacić za egzaminy zanim wsiądzie legalnie na maszynę na której sam jeżdżę.W tej sytuacji zwyczajnie nie ma sensu robienie uprawnień tym bardziej że szkoły jazdy i tak nie nauczą go niczego oprócz przepisów.Moja rada była by zupełnie inna gdyby prawo jazdy kat A można było zrobić za przystępną cenę i gdyby na kursie uczyli także jazdy na motocyklach. .Pozdrawiam. <br><hr>marian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/4/2010, 17:27

Nie ma znaczenia, że chłopak bez prawka uciekał na motorze. Jakbyś zobaczył policję sącząc browar pod własnym blokiem też byś wiał bo 50zł nie chodzi piechotą i tak jak ten chłopak nie spodziewałbyś się kuli w plecach.<br><hr>gekon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/9/2010, 20:15

Jestem za tym aby podnieśc poprzeczkę policji jeśli chodzi o kandydatów na policjantów . Obecnie panuje tam istne matolstwo. ........... Pewnie, zastrzelić chłopaka i przejśc do porządku dziennego . .............<br><hr>Gość
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/7/2014, 13:11

Komentatorzy napisał(a):Moim zdaniem ogromne nadużycie ze strony policji, to tragedia, że nie zatrzymanie się motocyklisty ponieważ nie miał prawa jazdy skończyło się dla Niego śmiercią.policjant w żadnym wypadku nie powinien do Niego strzelać nawet biorąc Go za potencjalnego sprawcę napadu.Gdyby to ode mnie zależało to rodzina dostała by odszkodowanie a policjant 15 lat więzienia..<br><hr>Greg<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale na szczescie nie zalezy to od Ciebie. Czytaj uwaznie. W wyniku zagrozenia zycia zostal oddany strzal. Stojac na blokadzie pewnie motocyklista jechal wprost na niego. W wyniku zagrozenia zycia policja moze uzyc srodkow przymusu bezposredniego. Szkoda niewinnego chlopaka, znalazl sie w nie wlasciwym miejscu, o nie wlasciwym czasie i podjal niewlasciwa decyzje o uciecze bo gdyby sie zatrzylam dostal by jedynie mandat za brak dokumentow. Mimo wszystko szkoda chlopaka [*]<br><hr>Daker<br>
on nie uciekal nikt go nie zatrzymywał prosze pana<br><hr>lukasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr