Zobacz wÄ…tek - <i>[Kawasaki Versys]</i> Kawasaki Versys 2010 - champion wag
NAS Analytics TAG

[Kawasaki Versys] Kawasaki Versys 2010 - champion wag

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 21/3/2010, 22:18

Komentatorzy napisał(a):Versys jest zajebisty, jezdze na starszym roczniku juz 2 lata i stwierdzam tylko same pozytywy. vstrom to przy Versysie nieporeczna krowa. powiem, ze nawet sie ciesze, ze Versys jest w Polsce zupelnie niepromowany przez kawasaki. mam fajny, oryginalny sprzet, jak malo kto.<br><hr>jp<br>
a ten transalp to juz wogole kawał łajna heheh <br><hr>zakapior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/11/2011, 16:36

Komentatorzy napisał(a):Miałem okazję latać na modelu '07. Niebywale poręczny motocykl, idealny na miasto i jednoosobową turystykę. Wybrałem jednak TDM 900 z uwagi na większą moc i gabaryty. Wciąż myślę nad Versysem jako bardzo dobrą alternatywą, ale dopiero sezon pokaże czy podjąłem właściwy wybór. Swoją drogą na Polskim rynku obecnie są 2-3 używane Versysy warte uwagi, natomiast na zachodzie bije on rekordy popularności, jak i Honda CBF. A u nas: fazer, bandit i hornet- jakbyśmy byli opóźnieni względem zachodu o te 5 lat, a na nasze wspaniałe drogi potrzebowali ~100KM w jednośladzie...<br><hr>Kamusial<br>
Ganiam na versysie z 2007 , kupiłem używanego z włoch w maju tego roku obecnie ma przebieg 38000 km. Uważam, że motocykl jest bezawaryjny. Nie sprawia problemów eksploatacyjnych. Lekko odpala. Nie bierze oleju. Wykazuje cechy dokładnie takie jak opisane w artykule. Wystarcza do codziennej jazdy oraz turystyki. Moc z silnika jest wystarczająca do podróży w dwie osoby, ponadto co mnie zaskoczyło, to bardzo małe zużycie paliwa tj. ok. 4,3 l przy prędkości ok. 110 km/h. Dla porównania kolega jeździ na aprilii pegaso 650 i pali o 1 litr wiecej. Silnik jest naprawde dobry i wydaje się być mocniejszy niż te 64 kM. Bardzo dobrze wkręca się na obroty i ciągnie od samego dołu, przy odjęciu gazu silnik hamuje motocyklem aż miło. Polecam. Tanich częci eksploatacyjnych na allegro do tego modelu jest coraz więcej. Uważam że jest bardziej wszechstronny i poręczniejszy od V-strma.<br><hr>skin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/2/2013, 23:15

Jestem zaskoczony że w Versysie 650 jest dostępna podstawka centralna..Bo akurat ten model ma układ wydechowy pod spodem.. Jeśli macie jakieś informację na ten temat z miłą chęcią poczytam.. i skontaktuję się..<br><hr>Rebo2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2013, 12:48

64 KM przy wadze 184 kg na sucho to jednak za mało jak dla mnie. Ja przy podobnej wadze mam 126 KM pod ręką... Z wyglądu może się podobać ale lampy z przodu są dramatyczne.<br><hr>Noth
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/2/2014, 07:57

Mam starszą wersję i zima mnie zatrzymała tylko na 3 tygodnie ;). Nawinąłem już 15kkm.
Jeśli chodzi o VStrom. Ja bym powiedział, że Versys kosztem offroadu i plastików na autostradę jest lepszy w mieście i na ostrych zakrętach.
Versys jest to lepszy wybór od VStroma jeśli nie mamy częstych i długich wypraw po świecie. Ja czasem jeżdżę gdzieś daleko i długo. Stanowczą większość czasu jeżdżę po mieście i okolicach, czasem dalej wokół komina (140km).
Przede mną wyjątkowo długi urlop, a i tak nie zamierzam na dzień nawijać więcej niż 300km.
I potwierdzam, że w starszej wersji miejsce pasażera jest przeciętne. Z minusów obu wersji to, że nie nadaje się do dwuosobowej turystyki z pełnym bagażem (niski udźwig, a szybę trzeba wymienić na większą, moc dla dwojga mogłaby też być większa, ale to ciężko osiągnąć w tej pojemności)<br><hr>walidus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/5/2014, 14:32

"Centralna podstawka, jakże przydatna w tego typu maszynie, oferowana jest jako wyposażenie opcjonalne." BZDURA !!! sprawdzajscie co piszecie, nie ma czegos takiego jak centralka dla versysa(z powodu wydechu),<br><hr>m
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2015, 12:19

Nabylem Versysa 2007 i latam nim od miesiaca. Podzielam entuzjazm recenzenta, trzeba jednak bardzo uważac, bo parkingówka jest łatwa ze względu na wysoki środek ciężkości. Mały błąd i Versys leci, a jak już zacznie lecieć, a się nie jest Pudzianem, to nie da rady go utrzymać. Żeby go samemu podnieść z gleby trzeba być kawałem silnego sukinkota. Zatem przy wolnym toczeniu sie i parkowaniu uważać! W sasadzie tylko tyle mam zastrzeżeń.<br><hr>mYszKin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê