Zobacz wątek - <i>[używane]</i> Suzuki GSR 600 - Moto Urbanus
NAS Analytics TAG

[używane] Suzuki GSR 600 - Moto Urbanus

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 15/6/2011, 07:59

pamiętać należy o tym że to we włoskich wersjach pękały ramy tuz za kierownicą<br><hr>siniak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 7/2/2012, 19:01

Komentatorzy napisał(a):Motocykl bardzo fajny. Przesiadłem się z Suzuki SV. Zrobiłem na nim już pond 500km po mieście w 3 tygodnie i jestem coraz bardziej nakręcony z każdym dniem. Moc w dolnym zakresie obrotów nie przeraża, ale gdy docieramy do 10000 obrotów zaczyna się prawdziwy szał. Polecam, aczkolwiek chyba nie początkującym.<br><hr>Przemyslaus<br>
witaj , ja tez mam SV650N i w miescie przy ostrym traktowaniu mieszcze sie w 6L ile pali taki( przy normalnej i ostrej jezdie) GSR600 bo mam zamiar kupic??? Dzieki za odp- to moj e-mail danimoto46@gmx.de<br><hr>SV650N
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 11/3/2012, 20:17

do wiadomości wszystkich zainteresowanych, TAK, słaba rama w GSRach to nie bajka, pytacie o to czy ktoś może to potwierdzić? tak, ja. Żadne "tylko włoskie egzemplarze" ani podobne z palca wyssane historie że niby Suzuki Motor Poland się broni że nie mieli przypadku itp. albo że musi to być solidny dzwon. Miałem rok czasu GSRa ze spawaną ramą, zaczęła ponownie pękać, poprawiłem to solidnie wstawiając kawał materiału dla wzmocnienia. Motoru pozbyłem się za śmieszne pieniądze przez tą cholerną ramę. Kolega wczoraj zaliczył rów. Na GSR. Miał go od nowości. Wylizane. Moto całe, ani jeden plastik nie draśnięty, lagi też. I zgadnijcie co poszło? Rama przy główce! Jak ktoś nie wierzy to zapraszam, mam masę swoich zdjęć :) a innych odsyłam do firmy w Busku Zdroju która to zajmuje się spawaniem ram motocyklowych. W galerii napraw mają masę tego niewypału jakim jest GSR. A szkoda bo motocykl bardzo fajny ale przez konstrukcje ramy nawet za 6tyś zł bym go nie chciał... pozdro.<br><hr>R6
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/4/2012, 19:00

Mam GSRa od 2008 czyli od nowosci, zrobiłem prawie 20 000 km i na tylnym kole duzo jezdzę (nauczyłem się na nim) a wiecie jakie są początki, tysiące razy uderzałem z dużą siłą o asfalt przednim kołem i nic ani śladu. Śmiać mi sie chce z tych którzy piszą ze rama pęka od tego.<br><hr>Mentor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/4/2012, 12:59

Troszkę opowiem o swoich wrażeniach związanych z tym motocyklem. Po pierwsze latam już na nim ok 1,5 roku.
Co do spalania. Może i wynosi 5l/100km ale osobiście nigdy mi się nie udało osiągnąć takiego spalania. Średnie spalanie to ok 7l ale fakt nie jeżdżę poniżej 8 tys ob/min Ogólnie powyżej 6 tys. jest spalanie takie jakie pokazuje obrotomierz i nie przesadzam tutaj.
Ogólnie motorek ma charakter. Brak w nim owiewki bo przy 200 głowę chce urwać. U mnie vmax wynosi 255 tyle nim leciałem tylko fakt mam go troszkę doinwestowanego.

Ok 10tys obr/min zaczynają ciągnąć wszystkie koniki i wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Ze skrzyżowania nieźle się odpycha. Na zakrętach fajnie się prowadzi. Bardzo wygodna kanapa. W trasie bardzo wygodna pozycja za kierownicą ale przy szybszej jeździe tak jak już pisałem- boli kark- do 150 jest ok.

Dla mnie największą wadą jest to ze muszę go tankować co 200 km- mały bak- aczkolwiek jak bym jeździł spokojniej to pewnie przejechałbym na baku ok 250 km.


Jestem zachwycony tym motorem i chyba szybko go nie sprzedam. Motor dla doświadczonych kierowców oraz idealny na pierwsze moto. <br><hr>STACHU
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/5/2012, 17:31

Witam! Sluchajcie - zastanawiam sié nad zakupem tego moto z tym, ze mam problem z jednym szczegóem. Widzialem dane techniczne (w tym wys siedziska), z kolei nie widzialem go live i zastanawiam sié czy zwyczajnie nie bede na nim wygladal stosunkowo glupio bo mam 193 cm wzrostu. Moze ktos mial podobná mysl/problem? Pozdro!<br><hr>Piotr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2012, 09:18

Komentatorzy napisał(a):Witam! Sluchajcie - zastanawiam sié nad zakupem tego moto z tym, ze mam problem z jednym szczegóem. Widzialem dane techniczne (w tym wys siedziska), z kolei nie widzialem go live i zastanawiam sié czy zwyczajnie nie bede na nim wygladal stosunkowo glupio bo mam 193 cm wzrostu. Moze ktos mial podobná mysl/problem? Pozdro!<br><hr>Piotr<br>
ja mam 178cm, mam go juz 2,5 roku i uważam, że każdy, choćby 2cm wyższy ode mnie wygląda na nim jak słoń na motorynce. Poza tym jednym szczegółem, to moto zarąbiste! Do tego stopnia, że postanowiłem go nie sprzedawać, a jedynie dokupić coś większego. Szczególnie, że jest pięknie utrzymany i niezawodny.<br><hr>beku
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2012, 09:27

Komentatorzy napisał(a):Troszkę opowiem o swoich wrażeniach związanych z tym motocyklem. Po pierwsze latam już na nim ok 1,5 roku.
Co do spalania. Może i wynosi 5l/100km ale osobiście nigdy mi się nie udało osiągnąć takiego spalania. Średnie spalanie to ok 7l ale fakt nie jeżdżę poniżej 8 tys ob/min Ogólnie powyżej 6 tys. jest spalanie takie jakie pokazuje obrotomierz i nie przesadzam tutaj.
Ogólnie motorek ma charakter. Brak w nim owiewki bo przy 200 głowę chce urwać. U mnie vmax wynosi 255 tyle nim leciałem tylko fakt mam go troszkę doinwestowanego.

Ok 10tys obr/min zaczynają ciągnąć wszystkie koniki i wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Ze skrzyżowania nieźle się odpycha. Na zakrętach fajnie się prowadzi. Bardzo wygodna kanapa. W trasie bardzo wygodna pozycja za kierownicą ale przy szybszej jeździe tak jak już pisałem- boli kark- do 150 jest ok.

Dla mnie największą wadą jest to ze muszę go tankować co 200 km- mały bak- aczkolwiek jak bym jeździł spokojniej to pewnie przejechałbym na baku ok 250 km.


Jestem zachwycony tym motorem i chyba szybko go nie sprzedam. Motor dla doświadczonych kierowców oraz idealny na pierwsze moto. <br><hr>STACHU<br>
mam swojego 3 lata i zgodze się w stu procentach! Spalanie jak by nie mierzył to 7l/100km, zasięg 200km. Kilka razy próbowałem eco-driving i zszedłem do 5,5l/100km. Da się, ale zmiana biegów na wyższy przy 6000 rpm to masakra jakaś... Nie dla mnie. Nie miałem ani jednej awarii, a sprzętowi własnie stukneło 30 000 km. Do tej pory zmieniałem tylko świece, olej i filtry, raz podchodziłem do kasowania luzów zaworowych przy 24k km, ale okazały się w normie (na wszystkich płytkach), musiałem zmienić łożysko główki ramy (fabryczne jest kulkowe i podobno 20k km to maks dla nich - założyłem maszynowe). Fabryczny napęd przeleciał 25k km, założyłem DID i JT, wymieniłem przewody na stalowy oplot. Jedyne co, to opony. O fabrycznych już dawno zapomniałem. Każdy nowy komplet zabijam w 8tys km, a gumy nie palę. Ogólnie sprzęt naprawdę gorąco polecam. Ma pazur i nie znudzi się doświadczonemu riderowi, a jednocześnie tak liniowo rozwija moc, że nie będzie onieśmielał świerzaka - przynajmniej nie do 8k rpm;-)<br><hr>kubek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/5/2015, 18:07

Panowie napaliłem się na GSR 600 ale przez tą ramę to już sam nie wiem. Faktycznie tak jest że pekają same z siebie? Przy oględzinach dokładnie milimetr po mm obejrzeć główkę ramy? Interesują mnie maszyny z roku 2006 -2007 ale jak mam wziąć kredyt na moto w którym może pęknąć rama sama od siebie a potem je tylko ogladać to mi się odechciewa<br><hr>tasek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2015, 11:29

Motocykl nadaje się na PIERWSZY po zrobieniu kategorii A2 ? :) I jaka wersja, odblokowana 100 KM czy zdwałiona do 25 KM ? :)<br><hr>CatoCaesar
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê