Zobacz wÄ…tek - <i>[Yamaha]</i> Yamaha R1
NAS Analytics TAG

[Yamaha] Yamaha R1

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 22/7/2007, 02:43

Witam wszystkich. Dlugoooo sie zastanawiam nad wyborem modelu ...Jedno jest pewne chce nabyc sztuke z salonu 2007 rok . Ogolem zdecydowalem sie na Yamahe.... R6 czy R1? Z jednej strony niemam duzego doswiadczenia w tej klasie motocyklow to wybor powinien byc prosty R6 ! Z drugiej jednak strony ciagnie mnie do R1 bo z praktyki wiadomo ze czym wieksze umiejetnosci motocyklisty tym jednak gdzies tam zaczyna brakowac mocy i chcialo by sie cos nieco mocniejszego. Co myslicie wziasc R1 ostrozniej uczyc sie na niej jezdzic i cieszyc sie jednak wyzsza moca? Czy moze R1 jest zdecydowanie za mocnym sprzetem dla poczatkujacego?

Aaaa nie piszcie wez Suzuki 750 i po sprawie . Zdecydowany jestem na Yamahe. Pozdroo<br><hr>Aster
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/7/2007, 17:44

Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich. Dlugoooo sie zastanawiam nad wyborem modelu ...Jedno jest pewne chce nabyc sztuke z salonu 2007 rok . Ogolem zdecydowalem sie na Yamahe.... R6 czy R1? Z jednej strony niemam duzego doswiadczenia w tej klasie motocyklow to wybor powinien byc prosty R6 ! Z drugiej jednak strony ciagnie mnie do R1 bo z praktyki wiadomo ze czym wieksze umiejetnosci motocyklisty tym jednak gdzies tam zaczyna brakowac mocy i chcialo by sie cos nieco mocniejszego. Co myslicie wziasc R1 ostrozniej uczyc sie na niej jezdzic i cieszyc sie jednak wyzsza moca? Czy moze R1 jest zdecydowanie za mocnym sprzetem dla poczatkujacego?

Aaaa nie piszcie wez Suzuki 750 i po sprawie . Zdecydowany jestem na Yamahe. Pozdroo<br><hr>Aster<br>
Może to co powiem jest śmieszne ale co tam, na TWOIM miejscu kupił bym R1.
MiaÅ‚em podobny problem (mam MiÅ„ska 125 typ. 400A) i wszyscy (jestem poczÄ…tkujÄ…cym motocyklistÄ…) mówili że siÄ™ zabije, rozwalÄ™ gÅ‚owÄ™ (niby za duża moc) ale ja wsiadÅ‚em na „miskÄ™” i rura przez tak ok. 2-3 dni nie wykorzystywaÅ‚em jego peÅ‚nej mocy ale potem to „ghost rider” i jakoÅ› żyje wiec ja bym kupiÅ‚ R1 zobaczysz że jÄ… opanujesz na poczÄ…tku bÄ™dziesz siÄ™ „baÅ‚” mocy ale to ok.2-3 dni na razie hasaj trochÄ™ wolniej póki siÄ™ z niÄ… nie oswoisz ale potem bÄ™dzie OK. Pozdro dla Ciebie i udanych zakupów sezonu.
PUZDRO FOR ALL!!!
<br><hr>Tasok
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/7/2007, 17:11

Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich. Dlugoooo sie zastanawiam nad wyborem modelu ...Jedno jest pewne chce nabyc sztuke z salonu 2007 rok . Ogolem zdecydowalem sie na Yamahe.... R6 czy R1? Z jednej strony niemam duzego doswiadczenia w tej klasie motocyklow to wybor powinien byc prosty R6 ! Z drugiej jednak strony ciagnie mnie do R1 bo z praktyki wiadomo ze czym wieksze umiejetnosci motocyklisty tym jednak gdzies tam zaczyna brakowac mocy i chcialo by sie cos nieco mocniejszego. Co myslicie wziasc R1 ostrozniej uczyc sie na niej jezdzic i cieszyc sie jednak wyzsza moca? Czy moze R1 jest zdecydowanie za mocnym sprzetem dla poczatkujacego?

Aaaa nie piszcie wez Suzuki 750 i po sprawie . Zdecydowany jestem na Yamahe. Pozdroo<br><hr>Aster<br>
Komentatorzy napisał(a):Może to co powiem jest śmieszne ale co tam, na TWOIM miejscu kupił bym R1.
MiaÅ‚em podobny problem (mam MiÅ„ska 125 typ. 400A) i wszyscy (jestem poczÄ…tkujÄ…cym motocyklistÄ…) mówili że siÄ™ zabije, rozwalÄ™ gÅ‚owÄ™ (niby za duża moc) ale ja wsiadÅ‚em na „miskÄ™” i rura przez tak ok. 2-3 dni nie wykorzystywaÅ‚em jego peÅ‚nej mocy ale potem to „ghost rider” i jakoÅ› żyje wiec ja bym kupiÅ‚ R1 zobaczysz że jÄ… opanujesz na poczÄ…tku bÄ™dziesz siÄ™ „baÅ‚” mocy ale to ok.2-3 dni na razie hasaj trochÄ™ wolniej póki siÄ™ z niÄ… nie oswoisz ale potem bÄ™dzie OK. Pozdro dla Ciebie i udanych zakupów sezonu.
PUZDRO FOR ALL!!!
<br><hr>Tasok<br>
Nie mialem nigdy w zyciu motoru i na wiosne kupuje sobie r1:):) nie pytam nikogo co bedzie.. po prostu sam zobacze:):) moim zdaniem mozna siasc na r1 czy na jakas 400 tylko z wyobraznia.. jesli ktos jej nie ma komarek to dla niego trumna:):)<br><hr>bubus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/7/2007, 10:00

siema wszystkim mam yamahe yzf r1 i jestem z niej bardzo zadowolony a teraz moge sobie powspominać jak mialem 13 lat i dostałem od wójka pierwszy motocykl nie był najlepszy bo był to simson za to nauczyłem się jeżdzić i redukować biegi póżniej jak mialem 16 lat to tata kupił mi junaka wtedy to był rarytas z kolegami jeździłem na polne drogi nauczyłem sie stawiać motor na tylne koło :D a gdy mialem 20 lat to kupilem yamahe r1 i szalełem z kolegami z ulicy (przyznam sie raz dostałem mandat) :D pozdrowienia dla tych co mają demona szybkości (yamahe yzf r1)<br><hr>ganja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/8/2007, 16:07

Dzieki Tasok i pozdrawiam takze..miales taka sama sytuacje ktora bede mial ja takze jesli napiszesz mi na gadu 8988986 albo na emaila greatmaster@o2.pl to bede bardzo wdzieczny.. z gory dziekuje...<br><hr>bubus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/8/2007, 19:30

siema.
Mam dopiero 13 lat a motocyklami zainteresowalem sie rok temu. Teraz to moja najwieksza pasja. Gdy pierwszy raz zobaczylem r1 od razu mi sie spodobala i jest motocyklem sportowym nr 1(wg mnie). <br><hr>yzf r1fat
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/8/2007, 07:15

Siemka!!! Siedze sobie teraz w Anglii i tak sobie mysle. A mianowicie mysle o kupnie wymazonego motocykla jakim jest wlasnie R1. Jest klima bo moge wziasc Nowa R1 07r na raty. Jest tylko taki problem ze to bedzie moj pierwszy prawdziwy motocykl nie wliczajac Simsona i Motorynki:) Tak wiec prosze o maile czy to jest dobry wybor (szczerze mowiac to i tak go kupie) ale czy dam rady ????<br><hr>Bossix
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/8/2007, 14:29

To stylowy i piękny motocykl o zajefajnych kształtach<br><hr>KUCA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/8/2007, 13:46

Komentatorzy napisał(a):Siemka!!! Siedze sobie teraz w Anglii i tak sobie mysle. A mianowicie mysle o kupnie wymazonego motocykla jakim jest wlasnie R1. Jest klima bo moge wziasc Nowa R1 07r na raty. Jest tylko taki problem ze to bedzie moj pierwszy prawdziwy motocykl nie wliczajac Simsona i Motorynki:) Tak wiec prosze o maile czy to jest dobry wybor (szczerze mowiac to i tak go kupie) ale czy dam rady ????<br><hr>Bossix<br>
noo baa jasne za dasz rade ja nie mialam zadnego motorka a tez sobie go kupie ;D:D pozdrawiam :)<br><hr>kasia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2007, 12:32

Komentatorzy napisał(a):Siemka!!! Siedze sobie teraz w Anglii i tak sobie mysle. A mianowicie mysle o kupnie wymazonego motocykla jakim jest wlasnie R1. Jest klima bo moge wziasc Nowa R1 07r na raty. Jest tylko taki problem ze to bedzie moj pierwszy prawdziwy motocykl nie wliczajac Simsona i Motorynki:) Tak wiec prosze o maile czy to jest dobry wybor (szczerze mowiac to i tak go kupie) ale czy dam rady ????<br><hr>Bossix<br>
hej,dasz rade jak masz głowe,ja mailem simsona potem przez 3 miesiace gsxa 600 ale bylo malo i mam r1!!! dasz rade ale powoli i prawą strona!<br><hr>sss
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2007, 15:57

Ludzie nie wklejajcie zdjec na jednym kole ... bo ja juz widze jak sie fisiowi swieca oczy :D:D:D:D<br><hr>just
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/8/2007, 00:46

Faaajny...
Właśnie wróciłem z pracy. Robiłem zdjęcia 23-latkowi, który na takim motocyklu zabił się sto metrów od mojego domu. Trzy godziny temu. Słuchałem panicznych krzyków matki i jego dziewczyny, widziałem płaczących kolegów. I teraz - grzebiąc w necie - znalazłem ten opis. "Chcesz pojeździć po mieście? I wyrwać panienkę? Kup sobie yamahę!". Tylko uprzedź panienkę, że zostanie wdową, zanim sie ochajta...<br><hr>(jankes)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/8/2007, 11:28

Komentatorzy napisał(a):Siemka!!! Siedze sobie teraz w Anglii i tak sobie mysle. A mianowicie mysle o kupnie wymazonego motocykla jakim jest wlasnie R1. Jest klima bo moge wziasc Nowa R1 07r na raty. Jest tylko taki problem ze to bedzie moj pierwszy prawdziwy motocykl nie wliczajac Simsona i Motorynki:) Tak wiec prosze o maile czy to jest dobry wybor (szczerze mowiac to i tak go kupie) ale czy dam rady ????<br><hr>Bossix<br>
R1 to bardzo piekny motor i nie sposob jest przejsc obok niego a co dopiero jak sie ma na niego hajs.... ale uwierz mi kolego ze to jest maszyna nie dla amatorow ktorzy praktycznie zaczynaja przygode z motorami typu sport.proponował bym kupic cos slabszego na poczatek zeby złapac troche doswiadczenia na drogach bo to nie sa zarty !!!!!praktycznie kazdy z motocyklistow lezał i zeby pierwszy upADEK LUB ZDERZENIE nie okazaął sie ostatnim .. poprostu przemysl to ...ALE MOTOR JEST BAJKA!!!!!POZDRAWIAM WSZYSTKICH CYKLISTóW!!!<br><hr>BIKE
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/8/2007, 13:16

POMOCY !! Czy taki motocykl nadaje się dla dziewczyny??? marzę o ścigaczu i planuje jakiś kupić, tylko potrzebny mi niski i lekki motor. Próbowałam jeździć na dość dużym ścigaczu (nie pamiętam jai to był) i było baaardzooo ciężko. No i oczywiście skończyło się upadkiem :p na trawę na szczęście;]. jeśli macie jakies pomysły, proszę napiszcie. Będę wdzięczna <br><hr>lolka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/8/2007, 16:09

Komentatorzy napisał(a):POMOCY !! Czy taki motocykl nadaje się dla dziewczyny??? marzę o ścigaczu i planuje jakiś kupić, tylko potrzebny mi niski i lekki motor. Próbowałam jeździć na dość dużym ścigaczu (nie pamiętam jai to był) i było baaardzooo ciężko. No i oczywiście skończyło się upadkiem :p na trawę na szczęście;]. jeśli macie jakies pomysły, proszę napiszcie. Będę wdzięczna <br><hr>lolka<br>
nadaje się, ale wszystko zależy od grubości portfela. napisałaś ze chcesz dosyc lekki motor i widze że nieuważnie czytałaś artykuł masa ok 180kg, napewno lżejsza r6. jeżeli podoba Ci się R1 to i R6 z pewnością przypadnie Ci do gustu. na początek proponuje jednak coś spokojnieszego, np. poprzedniczki R6 chodźbytakiego thundercat. nie odpowiadam za uszkodzenia ciała i sprzetu spowodowane jeździe na którymyś z w/w motocylki. miłej jazdy<br><hr>tereszczyk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/8/2007, 09:14

Komentatorzy napisał(a):Siemka!!! Siedze sobie teraz w Anglii i tak sobie mysle. A mianowicie mysle o kupnie wymazonego motocykla jakim jest wlasnie R1. Jest klima bo moge wziasc Nowa R1 07r na raty. Jest tylko taki problem ze to bedzie moj pierwszy prawdziwy motocykl nie wliczajac Simsona i Motorynki:) Tak wiec prosze o maile czy to jest dobry wybor (szczerze mowiac to i tak go kupie) ale czy dam rady ????<br><hr>Bossix<br>
Komentatorzy napisał(a):hej,dasz rade jak masz głowe,ja mailem simsona potem przez 3 miesiace gsxa 600 ale bylo malo i mam r1!!! dasz rade ale powoli i prawą strona!<br><hr>sss<br>
hej . i jak r1 sie sprawuje ??<br><hr>kasia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/8/2007, 09:20

Komentatorzy napisał(a):Siemka!!! Siedze sobie teraz w Anglii i tak sobie mysle. A mianowicie mysle o kupnie wymazonego motocykla jakim jest wlasnie R1. Jest klima bo moge wziasc Nowa R1 07r na raty. Jest tylko taki problem ze to bedzie moj pierwszy prawdziwy motocykl nie wliczajac Simsona i Motorynki:) Tak wiec prosze o maile czy to jest dobry wybor (szczerze mowiac to i tak go kupie) ale czy dam rady ????<br><hr>Bossix<br>
Komentatorzy napisał(a):hej,dasz rade jak masz głowe,ja mailem simsona potem przez 3 miesiace gsxa 600 ale bylo malo i mam r1!!! dasz rade ale powoli i prawą strona!<br><hr>sss<br>
mam pytanko.. :) czy r1 nadaje sie dla dziewczyny :P??<br><hr>kasia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2007, 13:54

Komentatorzy napisał(a):Faaajny...
Właśnie wróciłem z pracy. Robiłem zdjęcia 23-latkowi, który na takim motocyklu zabił się sto metrów od mojego domu. Trzy godziny temu. Słuchałem panicznych krzyków matki i jego dziewczyny, widziałem płaczących kolegów. I teraz - grzebiąc w necie - znalazłem ten opis. "Chcesz pojeździć po mieście? I wyrwać panienkę? Kup sobie yamahę!". Tylko uprzedź panienkę, że zostanie wdową, zanim sie ochajta...<br><hr>(jankes)<br>
Smutna opowieść...Wydaje mi się, że w tej calej historii widzisz tylko winę motocykla. Pozdrawiam!<br><hr>S4
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2007, 14:02

Komentatorzy napisał(a):Siemka!!! Siedze sobie teraz w Anglii i tak sobie mysle. A mianowicie mysle o kupnie wymazonego motocykla jakim jest wlasnie R1. Jest klima bo moge wziasc Nowa R1 07r na raty. Jest tylko taki problem ze to bedzie moj pierwszy prawdziwy motocykl nie wliczajac Simsona i Motorynki:) Tak wiec prosze o maile czy to jest dobry wybor (szczerze mowiac to i tak go kupie) ale czy dam rady ????<br><hr>Bossix<br>
Żyjesz jeszcze????????<br><hr>S4
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2007, 14:06

Komentatorzy napisał(a):Siemka!!! Siedze sobie teraz w Anglii i tak sobie mysle. A mianowicie mysle o kupnie wymazonego motocykla jakim jest wlasnie R1. Jest klima bo moge wziasc Nowa R1 07r na raty. Jest tylko taki problem ze to bedzie moj pierwszy prawdziwy motocykl nie wliczajac Simsona i Motorynki:) Tak wiec prosze o maile czy to jest dobry wybor (szczerze mowiac to i tak go kupie) ale czy dam rady ????<br><hr>Bossix<br>
Komentatorzy napisał(a):hej,dasz rade jak masz głowe,ja mailem simsona potem przez 3 miesiace gsxa 600 ale bylo malo i mam r1!!! dasz rade ale powoli i prawą strona!<br><hr>sss<br>
W Anglii niech jeździ lewą stroną! Będzie miał łatwiej!<br><hr>S4
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości




na górê