Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Przejażdżka z trupem - patelnia Chabówka
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Przejażdżka z trupem - patelnia Chabówka

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 15:08

Komentatorzy napisał(a):03.04.2016 wracałam z urlopu z Zakopanego samochodem i to co "wspaniali" motocykliści wyprawiali na tej drodze, delikatnie mówiąc, jest skrajnie nieodpowiedzialne. Mało mnie obchodzi, że zrobią sobie krzywdę. Robią to na własny rachunek, w pełni świadomi ewentualnych konsekwencji. Obchodzi mnie za to fakt, że stwarzają ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, a także dla sporej publiki stojącej na poboczach (oni też tam stoją z wyboru więc tak samo specjalnie mi ich nie szkoda).
Sama jestem motocyklistką i mam ogromny zakres tolerancji, ale błagam NIE NA TAKĄ GŁUPOTĘ! Przecież są tory, gdzie można ćwiczyć do woli swoje umiejętności zarówno na prostej, jak i w zakrętach. Czy szkoda tym motocyklistom paru groszy? Nie sądzę. Tu chodzi o popisy i wszech poważanie, o cwaniactwo- "ja nie dam rady?!". Żal mi ich.
I wracając do tego 03.04, gdyby któryś z tych pokręconych motocyklistów poturbował mój samochód tudzież mnie, jeżeli sam by sobie krzywdy nie zrobił to ja bym mu ją zrobiła. Gdzie była policja? a no stała sobie na poboczu spisując jednego motocyklistę, który otarł autokar, zupełnie niezainteresowana tym co wyprawiają inni. Cała jedna! Jacy rządzący - taki naród.<br><hr>SuzE<br>
Żal czytać takie komentarze.... Tory jake w Polsce.. - brak koleżanko. By pojechać na tor to Słowacja, Węgry. Na 100% własnie takie samo masz pojęcie na temat torów jak i jazdy na motocyklu. Współczuję wiedzy ale życzę bezpiecznej jazdy.<br><hr>Koyot
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 15:09

Tytuł masakra - tylko trup dziennikarski mógłby użyć takiego sformułowania. To był nasz kolega .... R>I>P.<br><hr>PietruH
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 15:10

Komentatorzy napisał(a):Do Pani 'SuzE' : nie przyznawaj się kobieto do tego, że jesteś motocyklistką. A na pewno nie lstasz na sporcie. Nie zabieraj więc głosu. O jakich torach mówisz, na których można poszaleć !? Nie ma czegoś takiego w Polsce i tu jest problem i powinnaś być tego świadoma. Tak -wyjeżdzają na drogi publiczne, żeby się popisać przed takimi dyletantkami jak Ty - na pewno !
ŻAL czytać takie pseudo-komentarze i to jeszcze pisane przez 'motocyklistkę'.
Taki stan rzeczy ma miejsce bo NIE MA TORÓW !<br><hr>Paweł<br>
Nieprawda, taki stan rzeczy ma miejsce zawsze wtedy, gdy jeździec przestaje panować nad maszyną i pozwala jej samej dowodzić. Świadomy kierowca ma wiedzę, gdzie kończą się jego możliwości i nie naraża innych na niebezpieczeństwo.
Ulica to nie jest tor wyścigowy, tylko droga, której każdy użytkownik ma prawo dojechać do celu swojej podróży.<br><hr>Aga39
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 15:11

O co kaman z tym tytułem, że taki dym bo nie rozumiem... serio. "Motocykliści to wielka rodzina" Jasne...starszy czy młodszy chłopak czy dziewczyna w ogóle to "wszystkie dzieci nasze są". Nie przesadzacie trochę??? A jak ocenić inaczej to, co się ogląda? To jest motocyklista? Bo ja tam prawdę mówiąc widzę idiotę, który jest zagrożeniem dla zdrowia i życia przypadkowych uczestników ruchu. Dajcie sobie siana z górnolotnymi "rodzinnymi" pierdoletami bo to jest śmieszne. Koleś jest trupem na własne życzenie - czy się to niektórym podoba czy nie. Przykre, ale prawdziwe a teraz wylejcie na mnie kubeł szamba - wali mnie to.<br><hr>Mała_MI
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 15:12

Komentatorzy napisał(a):hieny pismackie i 'pudelkowe' skurwysyny, CO TO ZA NAGŁÓWEK!?<br><hr>olgierd<br>
Prawdziwy<br><hr>BiG
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 15:13

chyba nikt tu nie zaskoczyl o co chodzi z tym tytulem. Otoz kilka lat temu, chyba jakues forum stworzylo cos takiego jak "wywiad z trupem". Byly to sklejone w "wywiad" wypowiedzi motocyklisty, ktorego nie ma juz wsrod zywych. To bylo dosyc mocno poruszajace ale takie mialo byc. Ku przrstrodze.
Ten tytul wyglada jakby mial na celu to samo co kilka lat temu...<br><hr>raf
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 15:19

Dziwny kraj, dziwni ludzi i dziwnych wielu komentujacych tam na dole. Za głupote (bo to widac na filmie) oczekuja szacunku, za nazywanie rzeczy po imieniu (tytul) czuja sie urazeni. <br><hr>Uzi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 15:19

Nagłowek bardzo dobry, chwytliwy ale dosadnie nawiązuje do idiotów którzy uprawiaja tam gangsterke drogowa igrajac ze swoim zyciem i innych. Jakim trzeba byc idiota zeby niebezpieczna i NIEDOZWOLONA jazde tam tlumaczyc brakiem toru? To go sobie k.. zbudujcie kretyni. Jak nie bedzie strzelnic to bedziecie strzelac do ludzi na ulicach? Co wam tak wypralo mozgi?!? Droga jest droga dla wszystkich i w naszym interesie aby byla mozliwie bezpieczna i napewno nie sluzy do zabawy. Robcie sobie co chcecie i gdzie chcecie z motorami byle nie na publicznej drodze i bylebyscie nie halasowali.
P.S. Motocyklista, 20 tys km sporty, 10 choppery, 30 enduro podrozne.<br><hr>Maciek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 15:46

Komentatorzy napisał(a):03.04.2016 wracałam z urlopu z Zakopanego samochodem i to co "wspaniali" motocykliści wyprawiali na tej drodze, delikatnie mówiąc, jest skrajnie nieodpowiedzialne. Mało mnie obchodzi, że zrobią sobie krzywdę. Robią to na własny rachunek, w pełni świadomi ewentualnych konsekwencji. Obchodzi mnie za to fakt, że stwarzają ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, a także dla sporej publiki stojącej na poboczach (oni też tam stoją z wyboru więc tak samo specjalnie mi ich nie szkoda).
Sama jestem motocyklistką i mam ogromny zakres tolerancji, ale błagam NIE NA TAKĄ GŁUPOTĘ! Przecież są tory, gdzie można ćwiczyć do woli swoje umiejętności zarówno na prostej, jak i w zakrętach. Czy szkoda tym motocyklistom paru groszy? Nie sądzę. Tu chodzi o popisy i wszech poważanie, o cwaniactwo- "ja nie dam rady?!". Żal mi ich.
I wracając do tego 03.04, gdyby któryś z tych pokręconych motocyklistów poturbował mój samochód tudzież mnie, jeżeli sam by sobie krzywdy nie zrobił to ja bym mu ją zrobiła. Gdzie była policja? a no stała sobie na poboczu spisując jednego motocyklistę, który otarł autokar, zupełnie niezainteresowana tym co wyprawiają inni. Cała jedna! Jacy rządzący - taki naród.<br><hr>SuzE<br>
Ty głupia ci....o taka z ciebie motocyklistka z takim podejściem do sprawy jak z Najmana dobry bokser, napusc sobie wannę zimnej wody i w....dol sie do niej żeby ochłonąć...motocyklistka sie nam trafiła <br><hr>Oko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 15:47

Komentatorzy napisał(a):chyba nikt tu nie zaskoczyl o co chodzi z tym tytulem. Otoz kilka lat temu, chyba jakues forum stworzylo cos takiego jak "wywiad z trupem". Byly to sklejone w "wywiad" wypowiedzi motocyklisty, ktorego nie ma juz wsrod zywych. To bylo dosyc mocno poruszajace ale takie mialo byc. Ku przrstrodze.
Ten tytul wyglada jakby mial na celu to samo co kilka lat temu...<br><hr>raf<br>
p2k<br><hr>p2k
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 15:54

Pomyślcie o bliskich zmarłego nim cokolwiek tak zatytułujecie i postawcie się na ich miejscu. Miło by Wam było ?
<br><hr>CBR929
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 16:06

Ale o co ten bulwers?
Zapierdalał na drodze publicznej, zaje...ał w barierkę, i jest trupem.
Sam nie jeżdżę przepisowo, ale jeżeli pacnę, ze swojej winy, nie na skutek wymuszenia, to do nikogo nie będę miał pretensji<br><hr>goostav234
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 16:15

Komentatorzy napisał(a):Pomyślcie o bliskich zmarłego nim cokolwiek tak zatytułujecie i postawcie się na ich miejscu. Miło by Wam było ?
<br><hr>CBR929<br>
Badz powazny. W pierwszej kolejnosci o bliskich powinien myslec "bohater" tej historii.<br><hr>AS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 16:18

Komentatorzy napisał(a):03.04.2016 wracałam z urlopu z Zakopanego samochodem i to co "wspaniali" motocykliści wyprawiali na tej drodze, delikatnie mówiąc, jest skrajnie nieodpowiedzialne. Mało mnie obchodzi, że zrobią sobie krzywdę. Robią to na własny rachunek, w pełni świadomi ewentualnych konsekwencji. Obchodzi mnie za to fakt, że stwarzają ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, a także dla sporej publiki stojącej na poboczach (oni też tam stoją z wyboru więc tak samo specjalnie mi ich nie szkoda).
Sama jestem motocyklistką i mam ogromny zakres tolerancji, ale błagam NIE NA TAKĄ GŁUPOTĘ! Przecież są tory, gdzie można ćwiczyć do woli swoje umiejętności zarówno na prostej, jak i w zakrętach. Czy szkoda tym motocyklistom paru groszy? Nie sądzę. Tu chodzi o popisy i wszech poważanie, o cwaniactwo- "ja nie dam rady?!". Żal mi ich.
I wracając do tego 03.04, gdyby któryś z tych pokręconych motocyklistów poturbował mój samochód tudzież mnie, jeżeli sam by sobie krzywdy nie zrobił to ja bym mu ją zrobiła. Gdzie była policja? a no stała sobie na poboczu spisując jednego motocyklistę, który otarł autokar, zupełnie niezainteresowana tym co wyprawiają inni. Cała jedna! Jacy rządzący - taki naród.<br><hr>SuzE<br>
Jpdl. Na Twoim miejscu bym się wstydziła przyznać że jesteś motocyklistką. Jeśli sama jeździsz powinnaś coś wiedzieć o tym jaka jest rzeczywistość. Aż żal to czytać. Ciekawe co byś powiedziała jakby to kogoś z Twoich przyjaciół spotkało. Łatwo jest oceniać. Żal mi Ciebie..<br><hr>Paulina
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 16:36

no to miał naprawdę pechowego 13stego, ale widzę ciężko na niego pracował. szkoda tylko tych, którzy po nim płaczą<br><hr>ol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 17:03

Nagłówek prawidłowy !!
Piszecie że nie ma torów ? I to usprawiedliwia poj.....ów do debilnej jazdy po drogach ??
W Polsce nie ma dobrych strzelnic do broni ostrej to znaczy że mam wyjść na ulice i walić do plebsu ???
Nie ma też poligonu na którym mogę jeździć swoim T55 mam jeździć po mieście ?? <br><hr>fsfs
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 17:54

Pomijajac fakt łamania przepisow przez tego Pana te barierki to jakas pomyłka jest. Jakby postawili zwykłe bariery betonowe to byloby bezpieczniej. Prawda jest taka ze nawet przy normalnej jezdzie i przypadkowej utracioe przyczepnosci czlowiek moze zginac przez te gowniane bariery.<br><hr>Trojan86
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 17:58

Komentatorzy napisał(a):Ale o co ten bulwers?
Zapierdalał na drodze publicznej, zaje...ał w barierkę, i jest trupem.
Sam nie jeżdżę przepisowo, ale jeżeli pacnę, ze swojej winy, nie na skutek wymuszenia, to do nikogo nie będę miał pretensji<br><hr>goostav234<br>
Taki ku8wa z Cebie cwaniak szkoda ze tylko na necie. a jak widzisz czlowiek z Pasja to zal ci d*pe sciska
zginał bocos zawiodło... nie zyze tobie tego....ale zeby po tobie tez kiedys nie plakali nie znasz dnia ani godziny
szacunek dla ocoby zmarłej mówi ci to cos czy brak w tobie jakiej kolwiek komórki spoleczenstwa<br><hr>Yamaszka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 18:01

Komentatorzy napisał(a):Nagłówek prawidłowy !!
Piszecie że nie ma torów ? I to usprawiedliwia poj.....ów do debilnej jazdy po drogach ??
W Polsce nie ma dobrych strzelnic do broni ostrej to znaczy że mam wyjść na ulice i walić do plebsu ???
Nie ma też poligonu na którym mogę jeździć swoim T55 mam jeździć po mieście ?? <br><hr>fsfs<br>
broń ostra i ty haha najpierw trzeba bybylo miec testy psychologiczne a sadzac po twoim komentarzu to tylko żółte papiery<br><hr>miriam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2016, 18:32

za zimno jeszcze...i przeciez są kartingi a jak macie kase Poznan,Slovaka Ring.. i inne zagraniczne.sam mam ścigacza ale chłopaki nie ryzykujcie<br><hr>dede
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na gr