Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Krakowskie łapanki okiem... łapanych
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Krakowskie łapanki okiem... łapanych

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2015, 18:22

Komentatorzy napisał(a):Co za idiotka, to nie odblask narobił tyle zamieszania tylko fakt że wytwarzają hałas tłumacząc to swoimi żałosnymi egoistycznymi 'potrzebami'. Jest to społecznie nieakceptowalne

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=xGyKBFCd_u4" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://www.youtube.com/watch?v=xGyKBFCd_u4</a>

tyle w temacie<br><hr>prawda<br>
w rodzinie sobie znajdź idiotkę wieśniaku<br><hr>ljxwk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 7/10/2015, 19:56

Podpisuje się obiema rękami pod stwierdzeniem braku kompetencji, podkreślam, niektórych funkcjonariuszy. Tydzień temu spotkała mnie kontrola dokumentów i za źródło informacji na temat kategorii A2 dla Pani i Pana policjanta okazał się... artykuł na Ścigaczu! <br><hr>Gojus96
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 7/10/2015, 21:01

Komentatorzy napisał(a):Z tego co mi wiadomo przy prawku A2 nie ma nic na temat pojemności - jeśli jest ( a nie ma :D ) to czemu zdawałemna 650ccm która miała 72 konie? Znajomość prawa to przydatna rzecz - szczególnie jeśli się pracuje jako organ kontrolny.<br><hr>A2a2a2a2a2a<br>
Komentatorzy napisał(a):ja nie ma jak jest do 500ccm<br><hr>dfdff<br>
Komentatorzy napisał(a):"To jakim cudem można legalnie jeździć Kawasaki Z800 ? Wystarczy go tylko "zdławić" w serwisie kawasaki za co płaci się około 750zł z tego co pamiętam, pojemność nie zostaje zmieniona więc jedynym ogranicznikiem jest stosunek mocy do masy :)<br><hr>Errr<br>
Mogę się mylić, ale chyba liczy się moc, z jaką moto wyjechało z fabryki, a nie po zdławieniu.<br><hr>panwisnia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2015, 21:10

Komentatorzy napisał(a):Z tego co mi wiadomo przy prawku A2 nie ma nic na temat pojemności - jeśli jest ( a nie ma :D ) to czemu zdawałemna 650ccm która miała 72 konie? Znajomość prawa to przydatna rzecz - szczególnie jeśli się pracuje jako organ kontrolny.<br><hr>A2a2a2a2a2a<br>
Komentatorzy napisał(a):ja nie ma jak jest do 500ccm<br><hr>dfdff<br>
Komentatorzy napisał(a):"To jakim cudem można legalnie jeździć Kawasaki Z800 ? Wystarczy go tylko "zdławić" w serwisie kawasaki za co płaci się około 750zł z tego co pamiętam, pojemność nie zostaje zmieniona więc jedynym ogranicznikiem jest stosunek mocy do masy :)<br><hr>Errr<br>
Komentatorzy napisał(a):Mogę się mylić, ale chyba liczy się moc, z jaką moto wyjechało z fabryki, a nie po zdławieniu.<br><hr>panwisnia<br>
Jak się nie znamy to się nie wypowiadamy ... A jeśli chcemy się wypowiedzieć, to najpierw pytamy wujka google ... Na kategorię A2 można jeździć nawet Kawką Z800, każdy motocykl można zdławić do 35KW, ale nie więcej jak 50% mocy czyli z maszyny która ma ~95KM można zjechać do 35KW<br><hr>Mirek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2015, 21:21

Komentatorzy napisał(a):"Warto jednak nadmienić, że nikt z nas (na tym krótkim niestety odcinku) nie przekroczył prędkości"

To za co były te mandaty za przekroczenie prędkości? Przyjęte podkreślę, więc i słuszne?
Ktoś tu się chce wybielić i tyle<br><hr>sojers1<br>
Po pierwsze doszło tutaj do pewnej manipulacji statystykami. W grupie zatrzymanych motocyklistów było około 50 maszyn i nikt nie został ukarany mandatem za prędkość (informacja potwierdzona, zebrana między członkami naszej grupy). Akcja "udaremnienia nielegalnych wyścigów" dotyczyła wymienionej wyżej grupy. Tego samego wieczoru policja obstawiła dokładnie cały ciąg Bora-Komorowskiego, który jest w Krakowie mekką miłośników tuningu i motocykli. Statystyki obejmują najprawdopodobniej cały niedzielny wieczór (nasze przypuszczenia). Cała ta akcja była jedną wielką farsą. Ciąg pewnych zdarzeń/artykułów z przeciągu ostatnich miesięcy stwarza również uzasadnione podejrzenia, że była to prowokacja pewnego środowisko wykorzystywana do celów politycznych.<br><hr>świadek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2015, 22:26

Komentatorzy napisał(a):Co za idiotka, to nie odblask narobił tyle zamieszania tylko fakt że wytwarzają hałas tłumacząc to swoimi żałosnymi egoistycznymi 'potrzebami'. Jest to społecznie nieakceptowalne

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=xGyKBFCd_u4" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://www.youtube.com/watch?v=xGyKBFCd_u4</a>

tyle w temacie<br><hr>prawda<br>
Tyle w temacie: <a href="https://youtu.be/sGjH6WLHNFk?t=20s" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://youtu.be/sGjH6WLHNFk?t=20s</a><br><hr>---
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2015, 10:09

Czytam i zastanawiam się nad poziomem intelektualnym piszących wypowiedzi...jestem przerażony.<br><hr>Pieszy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2015, 12:07

Komentatorzy napisał(a):Czytam i zastanawiam się nad poziomem intelektualnym piszących wypowiedzi...jestem przerażony.<br><hr>Pieszy <br>
A co jest zawarte w twoim komentarzu ? Otóż nic, kompletna pustka !<br><hr>leszek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2015, 14:46

Komentatorzy napisał(a):"Warto jednak nadmienić, że nikt z nas (na tym krótkim niestety odcinku) nie przekroczył prędkości"

To za co były te mandaty za przekroczenie prędkości? Przyjęte podkreślę, więc i słuszne?
Ktoś tu się chce wybielić i tyle<br><hr>sojers1<br>
Komentatorzy napisał(a):Po pierwsze doszło tutaj do pewnej manipulacji statystykami. W grupie zatrzymanych motocyklistów było około 50 maszyn i nikt nie został ukarany mandatem za prędkość (informacja potwierdzona, zebrana między członkami naszej grupy). Akcja "udaremnienia nielegalnych wyścigów" dotyczyła wymienionej wyżej grupy. Tego samego wieczoru policja obstawiła dokładnie cały ciąg Bora-Komorowskiego, który jest w Krakowie mekką miłośników tuningu i motocykli. Statystyki obejmują najprawdopodobniej cały niedzielny wieczór (nasze przypuszczenia). Cała ta akcja była jedną wielką farsą. Ciąg pewnych zdarzeń/artykułów z przeciągu ostatnich miesięcy stwarza również uzasadnione podejrzenia, że była to prowokacja pewnego środowisko wykorzystywana do celów politycznych.<br><hr>świadek<br>
dodaj jeszcze coś o sztucznej mgle... jak dla mnie argumenty prawicowców tłukących się z policją 11 listopada twierdzących, że to wina policji, że z ich marszu nie wyłapała rzucających kamieniami.
Generalnie chodzi mi o to, że nie macie się co dziwić, że Was trzepią, skoro jeździcie po "mekce miłośników tuningu i motocykli". Nie chcecie być utożsamiani z nimi a tym samym szykanowani? Spotkajcie się gdzie indziej. Nie wierzę, że w Krakowie nie ma innych fajnych miejsc na spotkania motocyklistów. <br><hr>sojers1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2015, 14:50

Komentatorzy napisał(a):"Warto jednak nadmienić, że nikt z nas (na tym krótkim niestety odcinku) nie przekroczył prędkości"

To za co były te mandaty za przekroczenie prędkości? Przyjęte podkreślę, więc i słuszne?
Ktoś tu się chce wybielić i tyle<br><hr>sojers1<br>
Komentatorzy napisał(a):Z tego, że ktoś przyjmuje mandat, szczególnie jakiś drobny, nie wynika zazwyczaj, że uważa go za słuszny, tylko szkoda mu czasu na łażenie po sądach ? Chyba nie masz prawka, skoro o tym nie wiesz.<br><hr>rami<br>
Obawiam się, że mam prawko już od dobrych 18 lat i jakoś nigdy nie zdarzyło mi się przyjąć mandatu którego nie uważałbym za słuszny. A było ich kilka aż doprowadziłem do sytuacji, że miałem 23 ptk 5 lat temu (jak zacząłem jeździć motocyklem). Od tego czasu nie dostałem żadnego mandatu, nawet za złe parkowanie.
Jak uważasz, że mandat jest niesłuszny, to go nie przyjmuj, jak przyjmujesz to miej jaja i nie marudź. <br><hr>sojers1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2015, 21:36

Komentatorzy napisał(a):Czytam i zastanawiam się nad poziomem intelektualnym piszących wypowiedzi...jestem przerażony.<br><hr>Pieszy <br>
Komentatorzy napisał(a):A co jest zawarte w twoim komentarzu ? Otóż nic, kompletna pustka !<br><hr>leszek<br>
Dużo jest zawarte w komentarzu pana Pieszy,rozbawia mnie bezdenna głupota i pustka w ludziach..
Ty swoja wypowiedzią reprezentujesz absolutna PUSTKĘ,pustaku,nie wyszła ci dogadana bo jesteś za tępy.
hehe w sam raz na poziomie paru kretynów poniżej :)<br><hr>Egoniusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/10/2015, 08:52

Komentatorzy napisał(a):Czytam i zastanawiam się nad poziomem intelektualnym piszących wypowiedzi...jestem przerażony.<br><hr>Pieszy <br>
Komentatorzy napisał(a):A co jest zawarte w twoim komentarzu ? Otóż nic, kompletna pustka !<br><hr>leszek<br>
Komentatorzy napisał(a):Dużo jest zawarte w komentarzu pana Pieszy,rozbawia mnie bezdenna głupota i pustka w ludziach..
Ty swoja wypowiedzią reprezentujesz absolutna PUSTKĘ,pustaku,nie wyszła ci dogadana bo jesteś za tępy.
hehe w sam raz na poziomie paru kretynów poniżej :)<br><hr>Egoniusz<br>
Won ~egoniusz do tego ścieku hejterskiego, z którego wylazłeś !<br><hr>rami
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/10/2015, 16:25

Komentatorzy napisał(a):Czytam i zastanawiam się nad poziomem intelektualnym piszących wypowiedzi...jestem przerażony.<br><hr>Pieszy <br>
Komentatorzy napisał(a):A co jest zawarte w twoim komentarzu ? Otóż nic, kompletna pustka !<br><hr>leszek<br>
Komentatorzy napisał(a):Dużo jest zawarte w komentarzu pana Pieszy,rozbawia mnie bezdenna głupota i pustka w ludziach..
Ty swoja wypowiedzią reprezentujesz absolutna PUSTKĘ,pustaku,nie wyszła ci dogadana bo jesteś za tępy.
hehe w sam raz na poziomie paru kretynów poniżej :)<br><hr>Egoniusz<br>
Komentatorzy napisał(a):Won ~egoniusz do tego ścieku hejterskiego, z którego wylazłeś !<br><hr>rami<br>
Spadaj synku na drzewo,i po jaki CH do mnie piszesz..<br><hr>Egoniusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości




na górê