Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Mandaty i sąd za jazdę po lesie
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Mandaty i sąd za jazdę po lesie

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 20/5/2015, 13:02

Juz nie maja co robić widze niech lepiej łapią złodziejaszków i penerów co sie bujają swoimi autkami a nie motocyklistów lapia tylko<br><hr>Lukas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 31/5/2015, 22:11

Komentatorzy napisał(a):I bardzo dobrze. Lasy nie są dla motocykli. Niemiec u siebie się boi a u nas kozaczy, bo tanio! Motocykle won z lasu - niezależnie czy nasze czy obce!<br><hr>Biedak<br>
Komentatorzy napisał(a):A dla kogo są lasy? Dla leśników? Niby dlaczego? Lasy państwowe to też moje lasy. Rozwalanie zbocza buldożerem to "pielęgnacja", a jazda quadem to wandalizm? Litości. <br><hr>Qba<br>
Komentatorzy napisał(a):lasy są łosiu dla dzikich zwierząt w nich mieszkających<br><hr>eeee<br>
Komentatorzy napisał(a):i dla myśliwych, którzy dla sporu je zabijają! I dla leśników, którzy w spokoju chcą na lewo drzewo sprzedawać<br><hr>oczy lasu<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeżeli jest Ci znany jakikolwiek przypadek nielegalnego obrotu drewnem to zawiadom odpowiednie organy ścigania. Jeżeli tylko się domyślasz albo czytasz za dużo bajek, ewentualnie opowiadał Ci o tym "Zdzisiu" po czwartym jabolu to zastanów się chwilkę nad sobą. <br><hr>WolF<br>
tak się składa, że jestem związany z branżą drzewną i widziałem już takie akcje. Znajomy prowadzący tartak, mówił że jest to plaga ostatnich czasów. Codziennie podjeżdżają samochody, których kierowcy chcą sprzedać po cenach promocyjnych "legalne drewno". Więc nie zwalajmy na Zdzisia, jabole i quady<br><hr>oczy lasu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/8/2015, 21:21

Komentatorzy napisał(a):Już dawno powinni z tym zrobić porządek i wszystkich motocyklistów przykładnie spalić na stosie ;)<br><hr>Hiszpańska inkwizycja<br>
Komentatorzy napisał(a):Suchej sie ...
Uwazej co godosz paciuloku!<br><hr>gsxr<br>
ja to bym mu matke na stosie spalił<br><hr>kacper_ak_wyścigowiec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê