Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Prezydent Poznania o zamknięciu Toru...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Prezydent Poznania o zamknięciu Toru...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 11/3/2015, 16:53

Delikatnie ujmując troszkę go pogieło. Doszedł do władzy i trochę się w du.. poprzewracało z dobrobytu. Jak to sam stwierdził "Sam jestem mieszkańcem Ławicy" tak chce on zmieniać miasto pod swoje "widzi mi się" :P Po prostu śmiech na sali. Jeśli się nie podoba to niech przeprowadzi do centrum tam na pewno będzie miał ciszej ;) Jest to nieliczne miejsce o ile nie jedyne w Polsce gdzie można puścić wodzę fantazji odkręcając gaz. Sam jestem motocyklistą i wychodzę z założenia że samo zamknięcie toru miało by negatywny wpływ na warunki panujące na drogach bo wiem sam ze swojego doświadczenia że jeśli się nie wyszaleję na torze to odkręcę na ulicy. Nikt już na to nie patrzy pod tym względem. LwG<br><hr>bartos1307
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 11/3/2015, 18:44

Komentatorzy napisał(a):Redakcjo, nie jest Wam łyso po tym, jak to zbesztaliście Hołowczyca gdy właśnie to przewidział parę tygodni temu? <br><hr>onkel pyjter<br>
Komentatorzy napisał(a):holowczyc nie przewidzial, tylko mial w tym czynny udzial. czytaj ze zrozumieniem<br><hr>hhh<br>
no właśnie, czytaj ze zrozumieniem.<br><hr>onkel pyjter
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 11/3/2015, 20:17

Komentatorzy napisał(a):z jednej strony dobrze bo mam daleko a jeden track dej to wydatek 1000 zł ,jak zlikwidują zniknie pokusa na co przewalić ta kase z drugiej szkoda bo to jednak fajna zabawa nie to co na drodze gdzie zewsząd ograniczenia jak inni uczetsicy ruchu ogr predkosci słuipy latarnie budynki brak strefy buforowej drzewa itd. ;) <br><hr>tdi <br>
Komentatorzy napisał(a):Skończ ;) widać, że g.... wiesz i nigdy tam nie byłeś, bo jakbyś jeździł to byś tak łatwo tego nie odpuścił. 1000zł buhahha. Mózg sobie kup!<br><hr>Maro<br>
Komentatorzy napisał(a):ahahah "bo jakbym jeździł to bym tego tak łatwo nie odpuścił " ty imbecylu maro jeden haha a teraz słow kilka wyjaśnienia dla takich tępych obszczymurków jak ty byłem crx na track day dla aut z 2 lata temu i owszem całość kosztów wyniósł oklło 1000 zł bo tam masz całe zaplecze z instruktorami itp. benzyna dojazd ,sama impreza to juz niepamietam chyba 600-700 zł czas idealny zrobiłem na 3 kołku pierwsze 2 to było zapoznanie z torem , co do samej jazdy to jzu napsiałem ze fajna zabawa gdyby był wjazd po 100 zł np 5 kołek czy 10 to rozumiem ale nie z całym tym zapleczem instruktorami którzy ucza płynnej jazdy a zapominają ze power laps to nie długodystansowy wyścig to tak na marginesie ,a i mózg więcej to tobie by się przydało o wiele bardziej niż mi ;) <br><hr>tdi <br>
Jakimi instruktorami?A czy mieli na pewno uprawnienia?;)<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/3/2015, 20:18

Dobra przeniosą tor i co dalej? Za kilkanaście lat ludzie i tak zamieszkają w pobliżu nowego toru i znowu będą chcieli go zamknąć bo hałas im będzie przeszkadzał.<br><hr>kacper2806
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/3/2015, 21:03

Tor ma dwóch wrogów .Pierwszy to namacalny wróg jakim są mieszkańcy. Drugi to niewidoczny i przez to groźniejszy i jest nim zarząd Klubu.Zarząd organizuje szereg dochodowych imprez ,oczywiście dochodowych dla siebie,a nie dla społeczności klubowej .Sa to imprezy z premedytacją organizowane na pograniczu prawa lub nawet niezgodnie ,ale uwaga zarząd o tym wie bo urzędników znających materię przestępstwa jest w skali kraju niewielu. Zarząd doi dokąd się da ,a w razie czego ma plan awaryjny i obiekt np. zostanie wcielony w strukturę Miejskiego Ośrodka Sportu gdzie problem zostanie rozwiązany ,a zarząd lub przynajmniej prezes dostanie dożywotni stołek .Problemem nie są mieszkańcy ,tylko Zarząd klubu który powinien zostać wymieniony,na taki który by chciał z mieszkańcami współpracować.I jeszcze jedno ,czy wy myślicie że Prezydent Miasta nie wie co się dzieje na obiekcie..." Oburzeni motocykliści" wasze protesty są tylko zasłoną za którą świetnie sobie prosperuje zarząd klubu.<br><hr>obi.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/3/2015, 23:52

Ja jestem za tym by tor zostal albo przeniesieony albo zostaly wprowadzone jakies ograniczenia do jego uzytkownia. Mieszkam na lawicy i nie dla tego ze kupilem tu dzialke tylko dlatego ze dom w ktorym mieszkam powstal wczesniej niz sam tor (oddziedziczony po dziadkach) i mi halas z toru w weekendy przeszkadza<br><hr>lawica
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/3/2015, 22:24

Komentatorzy napisał(a):Ja jestem za tym by tor zostal albo przeniesieony albo zostaly wprowadzone jakies ograniczenia do jego uzytkownia. Mieszkam na lawicy i nie dla tego ze kupilem tu dzialke tylko dlatego ze dom w ktorym mieszkam powstal wczesniej niz sam tor (oddziedziczony po dziadkach) i mi halas z toru w weekendy przeszkadza<br><hr>lawica<br>
To baranie sprzedaj swoją ziemię i przenieś się w inne, spokojne miejsce, skoro ci hałas przeszkadza. Sposób na rozwiązanie problemu dokładnie taki sam.<br><hr>antyliroy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/3/2015, 10:40

czemu nikt nie dał tym co obok budowli domy że zrzeszają się praw i wiedzą o hałasie??
umowę było by po sprawie <br><hr>thegame2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/3/2015, 18:51

To, że toru nie będzie to nie wina nowego Prezydenta Poznania - tak chce naród który wybrał go w wolnych wyborach. Trzeba było na niego nie głosować, a tak jest co jest. Dodam tylko, że ten Pan juz przed wyborami mówił publicznie, że zlikwiduje tor.<br><hr>Robert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/3/2015, 20:23

no czeka nas wyjazd do stolicy i blokada miasta jak rolniczy <br><hr>ceberka 600
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/3/2015, 10:26

Ten kraj schodzi na psy. Za niedługo jedynymi obiektami rozrywkowymi będą galerie handlowe. W półmilionowych miastach nie ma torów motorowych, całorocznych lodowisk, ścieżek rowerowych i wielu innych obiektów sportowych i rekreacyjnych, które na zachodzie są standardem. Za to budowane są stadiony, czyli obiekty ROZRYWKOWE, które stoją puste... Kraków na stadiony wydał już prawie miliard złotych i tonie w długach. Budowa obiektów rekreacyjnych leży, a to ułamek tej kwoty...<br><hr>MAH
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 15:49

Komentatorzy napisał(a):Ja jestem za tym by tor zostal albo przeniesieony albo zostaly wprowadzone jakies ograniczenia do jego uzytkownia. Mieszkam na lawicy i nie dla tego ze kupilem tu dzialke tylko dlatego ze dom w ktorym mieszkam powstal wczesniej niz sam tor (oddziedziczony po dziadkach) i mi halas z toru w weekendy przeszkadza<br><hr>lawica<br>
To się przeprowadź skoro Ci przeszkadza. Polacy to naprawdę idiotyczny naród...<br><hr>Quattro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/5/2015, 12:57

Komentatorzy napisał(a):Ja jestem za tym by tor zostal albo przeniesieony albo zostaly wprowadzone jakies ograniczenia do jego uzytkownia. Mieszkam na lawicy i nie dla tego ze kupilem tu dzialke tylko dlatego ze dom w ktorym mieszkam powstal wczesniej niz sam tor (oddziedziczony po dziadkach) i mi halas z toru w weekendy przeszkadza<br><hr>lawica<br>
Komentatorzy napisał(a):To baranie sprzedaj swoją ziemię i przenieś się w inne, spokojne miejsce, skoro ci hałas przeszkadza. Sposób na rozwiązanie problemu dokładnie taki sam.<br><hr>antyliroy<br>
A może sam baranie przeprowadzisz się pod tor skoro tak lubisz jazgot ? Mieszkam też na Ławicy od dziecka ale takiego hałasu jaki od kilku lat permanentnie generuje tor nie ma w żadnej innej części Poznania. Dlaczego rdzenni mieszkańcy terenów przyległych do pobudowanego za komuny bez konsultacji z nimi toru mają męczyć się we własnych domach ? Po to aby garstka szajbusów mogła sobie zdzierać opony ? Przecież oprócz tych czubków mało kto się interesuje tymi śmierdzącymi i hałaśliwymi pseudo-sportami motorowymi. Wynocha z Poznania na jakieś zadupie , a jak nie będzie dla was miejsca nigdzie to jeszcze lepiej ! Przyroda sobie odsapnie.<br><hr>Leon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/6/2015, 14:15

Nie wierzcie w opowieści o hałasie. To są tylko zasłony dymne. Chodzi o przekręty, za które powinni odpowiadać działacze PZM, sprzedający dla osobistych korzyści obiekty, które są współwłasnością członków PZM, srający na statut i cele związku, oczywiście władze też w tym siedzą, a wszystkim sterują Kulczyki, Wolińscy, Kubasiewicze itp . Taka sitwa.<br><hr>nie lubie komuchów
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na gr