Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Kawasaki Ninja H2 i H2R - wrażenia na...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Kawasaki Ninja H2 i H2R - wrażenia na...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 8/3/2015, 11:58

Komentatorzy napisał(a):Czytalem w angielskiej prasie,ze h2 zjada nowa r1 na sniadanie<br><hr>hghhh<br>
Komentatorzy napisał(a):nie chce mi sie szukac testu - ale to chyba na prostej? przy czasie okrazenia raczej nie ma szans, tym bardziej ze w cenie h2 r1 jest w wersji z wypasionym zawieszeniem...<br><hr>txa<br>
Komentatorzy napisał(a):pierwszy raz musze się z toba zgodzić;P na torze nadwaga h2 sprawi ze raczej na tych samych gumach dostanie baty od sportowych litrów , a na prostej biorac pod uwagę sam stosunek mocy do masy tez nie powinna być szybsza niż np. bmw s1000rr , chyba ze w gornym zakresie predkosci dzięki lepszej aerodynamice bądź silnik na hamowni wypluje więcej niż 200 km które podaje producent bo jak wiadomo ztym roznie bywa czasem na pomiarze na hamowni danego modelu wychodzi mniej czasem więcej jak w przypadku bandita 1200 producent pdoaje 98 wychodzi pod 110 z reguły na hamowniach .<br><hr>tdi <br>
Komentatorzy napisał(a):bez sensu - na prostej h2 z powodu kompresora bedzie zapewne szybsza od litrowych przecinakow, a h2r to juz zupelnie inny swiat<br><hr>txa<br>
Komentatorzy napisał(a):h2r to wydumka jak pojazdy startujące w lemans ,mnie interesują tylko pojazdy ktoree mogą się poruszać po drogach a nie kit cary do rally crossu czy top fulle albo h2r to jest dobre jako ciekawostka kryptozoologiczna najwyżej , a co do h2 czyli tej wersji która jako jedyna będzie porownywana do innych drogowych motocykli to 200 km i 135 nm przy masie 240 kg to zbliżone wartości jak najnowsza hayabusa która ma zblizona moc ale moment jeszcze większy bo 156 nm ,więc co z tego ze h2 ma kompresor jak wartości mocy i momentu ma takie same bądź nawet gorsze przy zbliżonej masie i aerodynamice , h2r będzie porownywana do drogowych motocykli tylko na torze i lotniskach ,w ramach ciekawostki ;) <br><hr>tdi <br>
Komentatorzy napisał(a):"Wydumka" to moim zdaniem twoja wypowiedź. Interesują Cię tylko pojazdy które mają homologację drogową tylko ile jest dróg na których legalnie można wykorzystać ich potencjał ? Z jednej strony myślisz logicznie a z drugiej idiotycznie.<br><hr>zixa<br>
Komentatorzy napisał(a):potencjał przyspeiszenia do określonej predkosci przez prawo na danym odcinku -wszędzie, potencjał predkosci maxymalnych gdy pominiemy głupie często przepisy jak chociażby ograniczenie predkosci na nowych autostradach tez na wielu odcinkach da się wykorzystać jak ktoś umie jezdzic i ma trochę wyobraźni kawa h2 niepotrzebuje większego odcinka do rozpędzenia się do 300 km.h niż daewoo matiz do rozpędzenia się do predkosci maxymalnej 160 km/h ,jak slysze gości którzy mowia po co komu haja u nas i tak niema dróg tpo jzu wiem ze niemaja pojęcia o czym pisza ,ktoś kto umie jezdzic i ma wyobraznie wykorzysta potencjal tego motocykla na większości odcinków pozatym ilu robi z klazdego wyjazdu z domu tour de poloń swoim passatem ? wiec co toz a gadka wgl ? nawet wtak wolnych pojazdach mało kto ciagle ciśnie do dechy wszędzie w wiekzosci wykorzystując może 30/% mocy na codzien wiec jak ktoś sobie kupuje gsxr 1000 to ma takie prawo w wdemokratycznym państwie jak passata itp. i nic ci do tego ile wykorzystuje potencjalu tego motocykla sama swiadomosc mocy mpod manetka dla odp klienta się ...itd. sam masz raczej większe problemy zmyśleniem logicznym jak widzisz;) <br><hr>tdi<br>
Komentatorzy napisał(a):dla tego kto chce takiego gsxr 1000 nawet odwiniecie na chwile manetki na 2 biegu żeby pcozuc ciag daje satysfakcje z jazdy i to mu wystarcza itd. .<br><hr>tdi <br>
do tego nawet jak kupisz crusiera o mocy 50 km to i tak niebedziesz legalnie moglw ykorzystac jego potencjału na większości drog ;) cruiser taki idzie z 160 m/h nawet na naszych autostradach ograniczenie wynosi około 140 km/h wiec w myśl twojej logiki w pl nie powinno się kupwoac motocykli które przekraczają 140 km/h czyli maszyn o mocy max około 30 km mechanicznych ;) pozatym dla gsxr itd. sa wyścigowe weekendy itp. <br><hr>tdi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/3/2015, 12:04

Komentatorzy napisał(a):"według kawasaki h2r to najszybciej przyspieszajacy pojazd seryjnie produkowany " jkuz pomine fakt ze h2r to nie drogowy pojazd boz aczyna mnie to denerwować powoli , ale dodam tylko ze kawasaki zapomniało o venomie gt lub redaktor przytoczył ich gadke sprzed jakiegoś czasy gdy venom gt jeszcze niebył produkowany tak czy owak venom gt ma 1250 km i 1250 kg full bak co z 80 kg kierowca daje prawie 1000 km/tone venom gt wersje h2 zjada na kolacje , a wersja h2r ma 326 km i wazy 310 kg zkierowca wiec faktycznie ma nieco więcej jak 1000 km/tone i faktycznie może mieć trochę lepsze odejście ale niedługo do produkcji ma wejść venom gt 2 wersja która przy tej samej masie ma mieć 1500 km wiec kawa długo nieutrzyma tytułu najlepiej przyspeiszajacego pojazdu seryjnie produkowanego choć nie wiem właściwie co to znaczy skoro h2r niema homologacji drogowej w rpzeciwnestwie do venoma gt który ja ma .<br><hr>tdi <br>
Komentatorzy napisał(a):Ale przeczytaj to z sensem tam jest napisane seryjnie produkowany co nie oznacza ze zalegalizowany do jazdy po publicznych drogach tylko ze bedzie mógł go każdy kupić a produkcja nie bedzie ograniczona tak jak w przypadku venoma gt<br><hr>Gość <br>
włąsnie pytałem o definicje pojazdu seryjnie produkowanego kiedyś gdzie sczytałem ze musi być to pojkazd dopsuzczony do ruchu drogowego widać ktoś kto psial ten artykuł się mylił .<br><hr>tdi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/3/2015, 15:41

Komentatorzy napisał(a):Zapodalibyscie chociaz onboard, chcialbym zobaczyc jak wskazowka goni po obrotomierzu (ale pewnie jest lcd)<br><hr>R@F<br>
obrotomierz? i co ci to pokaze ? na 125 ccm yzf r tez obrotomierz zapiepsza niezle ,prędkościomierz to rozumiem .<br><hr>tdi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/3/2015, 19:37

Komentatorzy napisał(a):Zapodalibyscie chociaz onboard, chcialbym zobaczyc jak wskazowka goni po obrotomierzu (ale pewnie jest lcd)<br><hr>R@F<br>
Komentatorzy napisał(a):nie mieli bardzo doświadczonego i kompletnego kierowcy<br><hr>mi<br>
Nooo, wygląda jakby peirwszy raz na moto siedizał.<br><hr>hhh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/3/2015, 21:44

Komentatorzy napisał(a):"według kawasaki h2r to najszybciej przyspieszajacy pojazd seryjnie produkowany " jkuz pomine fakt ze h2r to nie drogowy pojazd boz aczyna mnie to denerwować powoli , ale dodam tylko ze kawasaki zapomniało o venomie gt lub redaktor przytoczył ich gadke sprzed jakiegoś czasy gdy venom gt jeszcze niebył produkowany tak czy owak venom gt ma 1250 km i 1250 kg full bak co z 80 kg kierowca daje prawie 1000 km/tone venom gt wersje h2 zjada na kolacje , a wersja h2r ma 326 km i wazy 310 kg zkierowca wiec faktycznie ma nieco więcej jak 1000 km/tone i faktycznie może mieć trochę lepsze odejście ale niedługo do produkcji ma wejść venom gt 2 wersja która przy tej samej masie ma mieć 1500 km wiec kawa długo nieutrzyma tytułu najlepiej przyspeiszajacego pojazdu seryjnie produkowanego choć nie wiem właściwie co to znaczy skoro h2r niema homologacji drogowej w rpzeciwnestwie do venoma gt który ja ma .<br><hr>tdi <br>
Komentatorzy napisał(a):Ale przeczytaj to z sensem tam jest napisane seryjnie produkowany co nie oznacza ze zalegalizowany do jazdy po publicznych drogach tylko ze bedzie mógł go każdy kupić a produkcja nie bedzie ograniczona tak jak w przypadku venoma gt<br><hr>Gość <br>
niebedzie ograniczona zobaczymy ile sztuk h2 r wyjdzie ;) licza się tylko poajzdy ltporymi można się ceiszyc jazda na codzien dla mnie h2r nieistnieje tylko wersja h2 .<br><hr>tdi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê