Zobacz wątek - <i>[Relacje z zawodów]</i> SuperEnduro 2014 w Gdańsku - hegemon.
NAS Analytics TAG

[Relacje z zawodów] SuperEnduro 2014 w Gdańsku - hegemon.

Komentarze użytkowników
_________

[Relacje z zawodów] SuperEnduro 2014 w Gdańsku - hege

Postprzez Ścigacz » 9/12/2014, 21:54

Dyskusja na temat: SuperEnduro 2014 w Gdańsku - hegemon Błażusiak
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
SuperEnduro 2014 w Gdańsku - hegemon Błażusiak
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 9/12/2014, 21:54

Tadek był wspaniały, atmosfera bardzo fajna, choć ceny w sklepikach na terenie imprezy troche przesadzone. Generalnie widać było haos organizacyjny i w przyszłym roku trzeba poprawić pare rzeczy bo jakby nie było to wizytówka naszego offroadu na cały świat.<br><hr>WR450
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 09:53

Dwóch się wpłatało w ten kabel. Nie jest go tak łatwo przeciąć. Leatherman sie napocił :D<br><hr>nablaone
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/12/2014, 08:47

Szkoda tylko braku relacji z tej imprezy w naszych mediach, tylko piłka, siatkówka i za niedługo zbijak będzie w tv, a cross i enduro nie...<br><hr>WR250F
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/12/2014, 21:21

w Łodzi wg.mnie było coraz lepiej, dodali np. schody i jak na Polskę było o.k. Można było rozwijać się tam i dojść do perfekcji w miejscu gdzie zna się miejsce, ludzi i realia. Nie rozumiem zmiany lokalizacji. Łódź mniej lub więcej na środku Polski i było dla każdego tak samo do przejechania. Wątpię by ludzi z południa kraju stać było na tak daleką podróż, a ich w Łodzi było zawsze bardzo dużo. Nie krytykuję organizatorów, bo nie byłem w Gdańsku i za daleko by jechać z Katowic z dzieckiem nad morze. Cieszę się, że są ludzie, którzy coś takiego robią i życzę im powodzenia.O braku informacji w beznadziejnych mediach można napisać jedno słowo - dno<br><hr>sxc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/12/2014, 22:04

Komentatorzy napisał(a):w Łodzi wg.mnie było coraz lepiej, dodali np. schody i jak na Polskę było o.k. Można było rozwijać się tam i dojść do perfekcji w miejscu gdzie zna się miejsce, ludzi i realia. Nie rozumiem zmiany lokalizacji. Łódź mniej lub więcej na środku Polski i było dla każdego tak samo do przejechania. Wątpię by ludzi z południa kraju stać było na tak daleką podróż, a ich w Łodzi było zawsze bardzo dużo. Nie krytykuję organizatorów, bo nie byłem w Gdańsku i za daleko by jechać z Katowic z dzieckiem nad morze. Cieszę się, że są ludzie, którzy coś takiego robią i życzę im powodzenia.O braku informacji w beznadziejnych mediach można napisać jedno słowo - dno<br><hr>sxc<br>
Nie rozumiesz zmiany lokalizacji? Cena hali....<br><hr>IR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/12/2014, 15:52

Komentatorzy napisał(a):w Łodzi wg.mnie było coraz lepiej, dodali np. schody i jak na Polskę było o.k. Można było rozwijać się tam i dojść do perfekcji w miejscu gdzie zna się miejsce, ludzi i realia. Nie rozumiem zmiany lokalizacji. Łódź mniej lub więcej na środku Polski i było dla każdego tak samo do przejechania. Wątpię by ludzi z południa kraju stać było na tak daleką podróż, a ich w Łodzi było zawsze bardzo dużo. Nie krytykuję organizatorów, bo nie byłem w Gdańsku i za daleko by jechać z Katowic z dzieckiem nad morze. Cieszę się, że są ludzie, którzy coś takiego robią i życzę im powodzenia.O braku informacji w beznadziejnych mediach można napisać jedno słowo - dno<br><hr>sxc<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie rozumiesz zmiany lokalizacji? Cena hali....<br><hr>IR<br>
czyli jak ze wszystkim w tym kraju...cena!!<br><hr>dee
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr