Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Minimalne ceny za kurs prawa jazdy...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Minimalne ceny za kurs prawa jazdy...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 4/11/2014, 08:39

Ustalmy ceny minimalne na wszystko.
Jak za nieświętej pamięci Hilarego Minca.<br><hr>jerry
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 4/11/2014, 10:19

ja na prawko kat.b mialem instruktor ktory po skończyłem tam 30 kazal sobie pkacic ze niby zle jeżdżę, a także uzywal krzyków i na pierwszej jazdze zdziwiony czemu jeszcze niczym nie jeździłem
bo do niego niby all co jezdzili przed.
i tak jezdzilem do 35 zmieniłem z wyżej wymionych powodow na innego to jego pytanie po pierszej z nim jeździe czemu nie egzamin. ja mowie ze tamten niechce dopuścić. dodatkowo ten instruktor byl bardzo mily. pozniej jeździłem z jego kolegą instruktor kolejny, bo drugim mial ślub. i z tym 3 także. zdalem<br><hr>luki000
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 4/11/2014, 16:50

Co do ustalania jednej ceny w każdym OSK to jestem na NIE, ponieważ dzięki konkurencji możemy zawsze zaoszczędzić kilkaset złoty bo ten OSK, który ma mało klientów będzie próbował zwabić więcej przyszłych kierowców niską ceną w porównaniu do konkurencji.
Aczkolwiek chciałbym poruszyć tutaj cenę kursu na kat. AM, ponieważ jest ona za wysoka jak za prawko na taką "bestię"... (50ccm)
P.S. Dla tych którzy nie wiedzą - cena kat. AM = ok. 1 000 zł.<br><hr>RoMeK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/11/2014, 22:18

Komentatorzy napisał(a):Co do ustalania jednej ceny w każdym OSK to jestem na NIE, ponieważ dzięki konkurencji możemy zawsze zaoszczędzić kilkaset złoty bo ten OSK, który ma mało klientów będzie próbował zwabić więcej przyszłych kierowców niską ceną w porównaniu do konkurencji.
Aczkolwiek chciałbym poruszyć tutaj cenę kursu na kat. AM, ponieważ jest ona za wysoka jak za prawko na taką "bestię"... (50ccm)
P.S. Dla tych którzy nie wiedzą - cena kat. AM = ok. 1 000 zł.<br><hr>RoMeK<br>
A zastanawiałeś się kiedyś dlaczego OSK ma mało klientów? Ja znam odpowiedź, ale nie dam Ci gotowca ;) życzę powodzenia przy wyborze takiego ośrodka ;)<br><hr>RAF
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/11/2014, 09:47

Komentatorzy napisał(a):Na ceny paliw nie ma co zwalać cen bo ostatnio paliwa ostro poszły w dół!<br><hr>ano<br>
No tak,ale 10 lat temu wacha była po 2,50 ... Zresztą nie ma co ukrywać-to wyjątkowo durny pomysł.Podejrzewam intensywny lobbing WORD'ów.WORDy mają mniej klientów i mniejsze przychody i o to toczy się gra.Skończyło się eldorado sprzed dwóch lat i głód zagląda w oczy.
Naprawdę złym ośrodkom nawet ceny minimalne nie pomogą ...<br><hr>severian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/11/2014, 22:59

Komentatorzy napisał(a):Na ceny paliw nie ma co zwalać cen bo ostatnio paliwa ostro poszły w dół!<br><hr>ano<br>
Komentatorzy napisał(a):No tak,ale 10 lat temu wacha była po 2,50 ... Zresztą nie ma co ukrywać-to wyjątkowo durny pomysł.Podejrzewam intensywny lobbing WORD'ów.WORDy mają mniej klientów i mniejsze przychody i o to toczy się gra.Skończyło się eldorado sprzed dwóch lat i głód zagląda w oczy.
Naprawdę złym ośrodkom nawet ceny minimalne nie pomogą ...<br><hr>severian<br>
Wordy mało zarabiają? Nie wiem jak u Ciebie, ale w Rybniku teoria jest co 30 min. i na każdej jest około 9 osób (x30zł), w ciągu dnia około 50 osób na praktyke (x140zł albo 180zł). Około 8-10 tys. dziennie to nie wiem czy tak mało. Btw. za kurs A2 płaciłem 1200zł (zdane za pierwszym), teraz cena badań urosła do 200zł, czyli 1400zł za kurs. W czasie kursu na B (cena kursu 1250 ->1450zł) wyjeździmy około 52 litrów - sam policz ile kosztuje wacha. W czasie kursu na A wyjeździmy około 15-20 litrów beny. No kur.. Brak kasy? Jeśli ktoś w mieście otworzy szkółkę to ma profit, na zadupiach ciężko o to.<br><hr>Beton
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê