Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Zostań Dawcą - bardzo mocna kampania
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Zostań Dawcą - bardzo mocna kampania

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 00:05

Zostać dawcą...nie głupie, po co robale mają zeżreć organy jeśli mogą komuś uratować życie...Fakt, niemniej zawsze jest jakieś ALE...Żyjemy przecież nie tylko w Polsce kraju cudów ale i w świecie gdzie liczy się przede wszystkim pieniądz.W tym świecie wycina się organy od chcących je sprzedać biednych ludzi oraz u ludzi z ,,łapanki'' w krajach biednych i trzeciego świata. Kto mi zagwarantuje że po moim wypadku lekarze najpierw zrobią wszystko aby mi pomóc a dopiero potem wypatroszą by pobrać organy na które być może czeka jakiś chory człowiek? KTO ZAGWARANTUJE że nie zostanę wręcz dobity przez pazernych medyków chcących pobrać moje narządy albo na handel albo dla tego że jakiś biznesmen suto zapłacił aby szybciej dostać np nerkę? MOJĄ NERKĘ CZY SERCE?... Przecież motocyklista i tak jest postrzegany przez media i społeczeństwo jako potencjalny DAWCA więc to nikomu nie podpadnie...<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 08:02

Nie podoba mi się, przesłanie niejasne! utrwala stereotyp o motocyklistach jako dawcach organów! kierowcy puszek także mogą być dawcami! Odbiorca nad czym ma się zastanowić? Nad bezpieczną jazdą? Nad tym, czy ma oddać organy? Dlaczego akurat motocyklista? nad tymi pytaniami powinien zastanowić się KAŻDY uczestnik ruchu! Jeśli ta kampania nie ma kontynuacji z innym uczestnikami ruchu drogowego to jest krzywdząca dla motocyklistów!,<br><hr>Beti
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 14:35

Komentatorzy napisał(a):Nie podoba mi się, przesłanie niejasne! utrwala stereotyp o motocyklistach jako dawcach organów! kierowcy puszek także mogą być dawcami! Odbiorca nad czym ma się zastanowić? Nad bezpieczną jazdą? Nad tym, czy ma oddać organy? Dlaczego akurat motocyklista? nad tymi pytaniami powinien zastanowić się KAŻDY uczestnik ruchu! Jeśli ta kampania nie ma kontynuacji z innym uczestnikami ruchu drogowego to jest krzywdząca dla motocyklistów!,<br><hr>Beti<br>
Prawda jest taka że jesteśmy bardziej narażeni na niebezpieczeństwa i niestety jest większe prawdopodobieństwo zgonu podczas wypadku.<br><hr>;D
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 16:17

juz mogli by zrobić spot z politykami ... "za życia nie pomogliście to zróbcie to po śmierci . " Chociaż głośno by o tym było ...<br><hr>GomesŁdz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/7/2014, 14:13

Co to za brednie?? Organy po wypadku komunikacyjnym są zdrowo przeciążone, jeśli wogle są całe<br><hr>jas13
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na gr