Zobacz wątek - Części do moto 50ccm
NAS Analytics TAG

Części do moto 50ccm

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Części do moto 50ccm

Postprzez Matson » 8/12/2011, 15:53

Cześć

Piszę do Was ponieważ mam parę pytan.

Najpierw powiem coś o sobie. Prowadzę mały sklep z częściami (to nie ma być reklama) i chcę dowiedzieć się coś od Was o motocyklach 50ccm i ich tuningu. Na tuningu skuterów znam się bardzo dobrze i z tym prowadzę sklep który aktualnie nie wypalił i jest zamknięty (za duża konkurencja). Mam bardzo dobry dostęp do części zamiennych i tuningowych do takich motocykli jak: Aprilia- MX50 [AM6], RS 125, RS50 [derbi], RS50 [AM6], RX/SX [derbi], RX/SX [AM6]. CPI- SM50, SMX50, SX50. Derbi- GPR, SENDA, SENDA DRD, SENDA Evo SM, SENDA X-RACE. Gilera- GSM. Honda- CBR 125. MBK- X-Limit 50, X-Power 50. Peugeot- XP6 50, XPS 50, XR6 50, XR7 50. Rieju- MRT 50, MRX 50, RR/RRX 50, RS1/RS2/RS3 50, SMX 50, Spike 50. Yamaha- DT 50, TZR 50, YZF-R 125 4T LC.

Jak widać duży wybór. Robię rozeznanie, ponieważ jak szukałem to części tuningowe i zamienne do tych motocykli są na allegro, troszkę Mieloch Motocykle i drogo na Racing Planet. Jeżeli było by zainteresowanie takimi częściami to postaram się zrobić cennik (na razie Excel) z cenami, a dalej oczywiście stworzył bym sklep internetowy z części tylko do tych motocykli.

Firma, którą prowadzę nie jest oszustwem ani nic w tym rodzaju, zarejestrowana oczywiście wszystkie potrzebne rzeczy mogę przedstawić.

Tak więc jeżeli macie jakieś pytania oraz jeżeli jesteście zainteresowani taką ofertą to proszę pisać na e-mail: moto50@vp.pl lub na numer gg: 7866343.

Proszę nie traktować tego jako reklama lub żart.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Matson
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/12/2011, 15:19
Lokalizacja: Stalowa Wola


Postprzez Matson » 17/12/2011, 11:49

Widzę, że nikt się nie wypowiada. Czekam na wasze opinie !
Matson
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/12/2011, 15:19
Lokalizacja: Stalowa Wola




Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê