Zobacz wątek - Stelaże pod kufry,klatki,mocowania kamer,proj. indywidualne
NAS Analytics TAG

Stelaże pod kufry,klatki,mocowania kamer,proj. indywidualne

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Stelaże pod kufry,klatki,mocowania kamer,proj. indywidualne

Postprzez limak14 » 11/10/2010, 10:32

Witam
Pewnie wiecie że szukałem ostatnio jakiegoś zabezpieczenia chroniącego motocykl przed ewentualnymi skutkami ślizgu lub delikatnej wywrotki. W grę wchodziły crashe albo delikatna klatka. Z klatką było o tyle gorzej że nie posiadałem info odnośnie kogoś zaufanego kto mógłby takową rzecz mi zrobić.
Jestem użytkownikiem lubelskiego forum i czytając stare posty natrafiłem na temat który pomógł mi rozwiązać moją sytuację - http://lublin.riders.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=4694
Wielu użytkowników z forum lubelskiego zamontowało sobie klatki/gmole robione przez jednego z mechaników działających na terenie Lublina z firmy CRAZY GARAGE.
Kilka słów o firmie: „ Crazy Garage powstaÅ‚a na poczÄ…tku 2009 roku, by realizować naszÄ… pasje, jakÄ… jest naprawa wspaniaÅ‚ych jednoÅ›ladów.
Pragniemy świadczyć Państwu pełny zakres profesjonalnych usług związanych z naprawą i serwisem wszystkich marek motocykli i skuterów.
Posiadamy szeroką wiedzę i niezbędne zaplecze techniczne, dzięki czemu szybko i skutecznie pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z eksploatacją motocykli i skuterów.
Współpracujemy z najlepszymi producentami części, dlatego też oferujemy części w dobrej jakoÅ›ci i atrakcyjnych cenach.”
WiÄ™c co mi pozostaÅ‚o…?Pewnego sÅ‚onecznego dnia podjechaÅ‚em do tegoż mechanika. Jakie byÅ‚o moje zdziwienie kiedy czÅ‚owiek który mnie nie znaÅ‚, wyszedÅ‚ i zaczÄ…Å‚ ze mnÄ… rozmawiać jak ze starym znajomym. PowiedziaÅ‚em co chciaÅ‚bym zrobić w mojej 600RR. Piotrek (bo tak mu na imiÄ™) oderwaÅ‚ siÄ™ od wÅ‚asnych zajęć na przeszÅ‚o godzinÄ™ po to, żeby doradzić mi jak najlepiej powinno siÄ™ zrobić takÄ… klatkÄ™. Od razu byÅ‚o widać, że czÅ‚owiek wie o czym mówi.
Po tej rozmowie przekonał mnie do projektu (a wiedzcie że niechętnie oddaje moto w cudze ręce- w sumie od jakiegoś czasu wszystko robiłem sam). Wcześniej zapytałem się czy może ma jakieś gotowe projekty klatek do 600rr- on zdecydowanie mi takie coś odradził, czasem trzeba naciągać elementy itp. Mając moto na podnośniku można zrobić taką klatkę z iście szwajcarską precyzją, pasującą do moto idealnie bez żadnych poprawek.
UmówiliÅ›my siÄ™ na poniedziaÅ‚ek. PodstawiÅ‚em moto po poÅ‚udniu wiÄ™c nie można byÅ‚o rozpocząć pracy od razu. Robota ruszyÅ‚a z kopyta we wtorek z samego rana. CaÅ‚y czas informowaÅ‚ mnie o przebiegu prac (giÄ™cie, malowanie, toczenie i zakÅ‚adanie). W czwartek po poÅ‚udniu dostaÅ‚em info że moto już czeka na odbiór. W piÄ…tek rano podjechaÅ‚em i…. z daleka nawet nie zauważyÅ‚em klatki (taki byÅ‚ plan by nie rzucaÅ‚a siÄ™ ona zbytnio w oczy).
Teraz kilka słów o samym produkcie. Klatka została wykonana z rur grubościennych. Na końcu zamontowaliśmy teflonowe crashe. Dodatkowo dotoczono mi pegi na tylny wahacz mające go ochronić. Klatka pomalowana została metodą proszkową co dodatkowo zwiększa trwałość powłoki lakierniczej.
Nie jestem jakimÅ› poczÄ…tkujÄ…cym motocyklistÄ… i nie uważam siÄ™ za wszechwiedzÄ…cego, ale wykonany produkt speÅ‚niÅ‚ w peÅ‚ni moje oczekiwania. Jestem wymagajÄ…cy jeżeli chodzi o motocykl i różnego rodzaju przeróbki. Jest to dla mnie coÅ› o wiele wiÄ™cej znaczÄ…cego niż tylko maszyna. To część mojego życia, której poÅ›wiÄ™cam masÄ™ czasu, pieniÄ™dzy i …serca.
Tyle o mnie i o mojej CBR. Teraz może opowiem kilka słów na temat innych projektów Piotrka. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Przed jakimkolwiek rozpoczęciem prac, Piotrek spędza z klientem dość sporo czasu poznając jego oczekiwania i wymagania, żeby nie było niedomówień. Na każdą wykonaną pracę daje gwarancję.
Poniżęj zdjęcia i ceny wykonanych projektów:
1) stelaże pod 3 kufry do Suzuki GSX-R1300 Hayabusa + bagażnik na kufer centralny
Obrazek
Obrazek
Obrazek
2) Gmole do Yamaha Fz6
Obrazek
Obrazek
3) Klatka i pegi do Hondy 600RR
Obrazek
Obrazek
Obrazek
4) Gmole do Hondy Cb1000
Obrazek
5) Gmole do Hondy Ntv
Obrazek
6) Uchwyty pod kamery motocyklowe
Obrazek
Obrazek
7) Stojaki motocyklowe
Obrazek
8) Przeróbka układów wydechowych np. 2w1 na 2w2
Obrazek
Obrazek
Obrazek
9) Lakiernia motocyklowa
Obrazek

Ceny:
- klatki - 350 do 400pln
- mocowania kamer - 450pln
- stelaże pod kufry boczne - 700pln
- stelaże pod kufry centralne - od 200 do 300pln
- podnośniki centralne - 150pln
Ceny do małej negocjacji w zależności od budowy i złożoności projektów.

PodsumowujÄ…c- jeżeli chciaÅ‚byÅ›/chciaÅ‚abyÅ› kiedyÅ› zrobić coÅ› ciekawego lub niestandardowego w swoim motocyklu lub po prostu go naprawić polecam tego czÅ‚owieka. Nie ma nic lepszego jak indywidualne podejÅ›cie do klienta. I pragnÄ™ podkreÅ›lić, że nie jest to jakaÅ› „chamska” i natrÄ™tna reklama „jednego z wielu mechaników” dziaÅ‚ajÄ…cych na rynku. Jest to tylko coÅ› w rodzaju rady i przedstawienia oferty tegoż „wirtuoza giÄ™tarki i spawarki” .

Kontakt do Crazy Garage, ul. Gospodarcza 1, 20-217 Lublin:
- tel. 602598538
- www.crazygarage.yoyo.pl
- mail - crazygarage@interia.eu

Galeria projektów:
http://picasaweb.google.com/crazy2809/DropBox#

Z czystym sumieniem polecam.
Pozdrawiam, limak14
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy


Postprzez Meciek » 11/10/2010, 13:54

Mocowanie kamery za 450zł? zaraz je*ne ze śmiechu!! Moje jest zrobione na podobnej zasadzie i kosztowało mnie 15zł.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka


Postprzez elco » 11/10/2010, 18:11

Ja tez nie bede ukrywal, ze te ceny to czyste szalenstwo. Pelen stelaz moze kosztowac nawet 1000 zl. To jakby nie patrzec cena oryginalnego Wingracka wraz z płytami montazowymi. Moj stelaz na boki oraz kufer centralny kosztowal lacznie jakies 200 zl :shock: Nie obraz sie kamilu, ale ktos tutaj ladne pieniadze kroi.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez grunder » 11/10/2010, 18:33

Powiem Ci limak że czytałem i aż mnie wciągneło. Fakt ceny są spore, ale coż poradzisz, Facet zna się na rzeczy. Tylko to mocowanie na kamere to przesadził.

Przyszłego EXC do niego odstawie aby mi porobił klatki, bo pierwsze jest warto a 2 sprawa to nie mam daleko :)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa

Postprzez limak14 » 11/10/2010, 21:02

Powiem wam szczerze że z tym mocowaniem kamery to się chyba jakiś błąd wciął. Reszta...hmmm może i sporo ale jakość zadowala.
Natomiast ceny klatek są naprawdę spoko- porównując je z innymi wyrobami np. lubelskich stunterów
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez zzzubek » 22/10/2010, 20:02

ze stojakami tez przesadzil bo na allegro w tej cenie sa lepiej wykonane i to przednie pod głowke ramy bo tylne da sie kupic jeszcze taniej.
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk



Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê