Zobacz wątek - NokiaE51+ 2GB STAN dobry BCM!!!KOMPLET sporo FOTEK
NAS Analytics TAG

NokiaE51+ 2GB STAN dobry BCM!!!KOMPLET sporo FOTEK

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

NokiaE51+ 2GB STAN dobry BCM!!!KOMPLET sporo FOTEK

Postprzez makus001 » 26/7/2010, 12:41

http://allegro.pl/show_item.php?item=1164581079 Zapraszam bo warto, cena juz od 170zł

Witam , mam na sprzedaż nokie E51, Jest to chyba telefon najlepszy z tych jakie posiadałem . Zmieniam telefony średnio co pół roku tego miałem 2 lata ponad , przez ten czas nie było z nim żadnych problemów, bateria trzyma nadal kilka dni, około 4 , czasem 5 , czasem 2 dni jak jechałem gdzieś w dalsza trase i telefon używałem jako nawigacje, świetnie sie sprawdzał w tej roli z garminem i modułem NAVIBE MODUŁ TEN NIE JEST CZĘŚCIĄ SPRZEDAWANEGO ZESTAWU (mogę dołożyć do telefonu po wcześniejszym dogadaniu sie do ceny mam pełen zestaw do navibe, kartonik i jakieś papiery do niego)
Telefon jest w stanie jaki ja określam na dobry, nigdy nie spadł, nie jest wiec nigdzie porysowany czy odbity , oprócz drobniutkich rys na wyświetlaczu ale nie są głębokie wiec pewnie można je spolerować, nie przeszkadzają one w uzywaniu telefonu .
Ma natomiast jedną wadę, nie wiem dlaczego wyszczerbiło sie z boku jakiś czas temu , wydaje mi sie ze to od jednego z wkrętów trzymających przedni panel bo w tym miejscu test to wyszczerbienie ( dobrze widoczne na jednym ze zdjec)
Poza tym gwarantuje sprawność techniczną telefonu w 100procentach .
Telefon posiada sim lock ORANGE
Przed wysyłka zostaną przywrócone ustawienia fabryczne i zrobię format karty pamieci 2GB, by telefon byl jak nowy
Aukcja bez minimalnej ceny wiec za ile wylicytujesz za tyle kupisz telefon

Kontakt email lub 503 - 022 - 994

W skład zestawu wchodzi :
Telefon Nokia E51
Oryginalna Bateria
Kabel USB
Karta Pamięci 2GB
Ładowarka
Gwarancja
Pudełko
Instrukcja obsługi
Sprawdźcie aukcję bo warto
wsk,CZ350,KawaVulcan
Avatar użytkownika
makus001
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 22/2/2010, 06:29
Lokalizacja: Żodyń


Postprzez makus001 » 1/8/2010, 00:12

Up ;)
wsk,CZ350,KawaVulcan
Avatar użytkownika
makus001
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 22/2/2010, 06:29
Lokalizacja: Żodyń




Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr