Zobacz wÄ…tek - Sprzedam nowy kask
NAS Analytics TAG

Sprzedam nowy kask

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Sprzedam nowy kask

Postprzez GRAFITTIOXO » 11/6/2010, 07:33

Kask jest wyjÄ…tkowy malowany aerografem , zobacz sam :
http://www.allegro.pl/item1074138779_wy ... rafem.html
GRAFITTIOXO
GRAFITTIOXO
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17/4/2009, 08:16
Lokalizacja: Żary


Postprzez elegantos » 11/6/2010, 12:41

No fakt wszystko ladnie pieknie ale wydaje mi sie ze kask nie tylko ma ladnie wygladac.

Musi byc takze bezpieczny. To ze ma atestowana skorupe to wcale nie swiadczy, że ten kask jest b.dobry.
Ja przy wyborze kasku kierowalbym sie raczej bajerami np. antifog, wyciagana wysciolka, dobre wietrzenie....itp.

Ja jakbym mial taki telent artystyczny to bym malowal na jakis kaskach ze sredniej polki np. hjc r1 a nie na no name
Avatar użytkownika
elegantos
Świeżak
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2/8/2009, 15:30
Lokalizacja: Luboń k/Poznania


Postprzez GRAFITTIOXO » 11/6/2010, 13:21

Ten kask jest można powiedzieć próbą, bo jak pisałem na allegro kilku klientów mówiło ,że wolało by kupić gotowy kask. Wiesz wydaje mi się więc normalne nie inwestować w taki kask 800 czy 1000 zł a zaledwie 300 no bo po co kiedy chodzi o to jaki wywoła to odzew. Drugą sprawą jest to , że nic nie stoi na przeszkodzie pomalować jakiś konkretny model kasku pod klienta czy też jego kasku. Co prawda ciężko jest odtworzyć wzorek bo maluję bez szablonów ale jest to możliwe, poza tym każdemu podoba się coś innego.
GRAFITTIOXO
GRAFITTIOXO
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17/4/2009, 08:16
Lokalizacja: Żary



Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê