Zobacz wątek - UWAGA OSZUST !!!
NAS Analytics TAG

UWAGA OSZUST !!!

O wszystkim
_________

Postprzez melvin » 22/3/2014, 22:56

1. odpowiedziałeś sobie w punkcie trzecim,

2. pewnie twierdził, że dowiezie z resztą kwitów typu książka serwisowa itp, bo ma w domu w drugim końcu Polski albo coś w ten deseń, przecież miał przyjechać po resztę kasy więc co w tym podejrzanego? jak gość miał dobrą bajerę i zapas charyzmy to nawet nie wzbudził podejrzeń,

3. a jaki jest problem w napisaniu dwóch umów i podpisaniu się za kogoś? jak jest ciągłość umów to wszystko jest ok, wbrew pozorom gość miał plan idealny,ale na max 2-3 strzały...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez Martii » 23/3/2014, 07:27

Boshi napisał(a):Łamiesz regulamin forum to raz. Dwa, że widocznie nie znasz prawa w ogóle, bo ciągle je łamiesz.
Polecam art 5 kpk...


Dlaczego mam być oszukany? W przeciwieństwie do niektórych jeszcze używam narządu zwanego mózgiem... pierwszy przykład z brzegu tej twojej afery.

Sprzedał VV za 5 tys wartego 130k i nie przyszedł po reszte kasy... Kto normalny sprzedaje samochód i bierze 1/26 całości ? druga strona kupujący : nie sprawdził zarejestrowania pojazdu ? Cała ta afera na razie jest nadmuchana i tyle... żadnych konkretów ...


Post miał charakter informacyjno-pytający, może ktoś od Was z forum zna gościa lub jego znajomych ze zdjęć. Do zdania dotyczącego używania mózgu nie będę się odnosić bo nie znasz sprawy dokładnie i nie takie "mózgi" jak Ty dały się oszukać, a po za tym nazywasz ludzi poszkodowanych krótko mówiąc idiotami a to chyba na większości forach również jest zabronione. Chłopal sprzedawał też części na allegro więc również i Ty mogłeś być oszukany no chyba, że zawsze prześwietlasz sprzedających pięć pokoleń do tyłu. Tyle w temacie. Jeśli cały założony temat jest dla Ciebie taki naruszający wszelkie przepisy i tak Ci to przeszkadza to może znasz kolegę Damiana osobiście? Jestem tu gościnnie i oczywiście temat możecie usunąć. Tak czy inaczej jeśli ktoś będzie miał jakieś informację dotyczące tematu to zapraszamy na scirocco-club.
Martii
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21/3/2014, 18:39


Postprzez asq_rex » 23/3/2014, 11:45

Po pierwsze z tego co piszą to gościa zatrzymali. Swoje i tak dostanie a to czy oszukał 5 czy 15 osób wyroku nie zmieni bo i tak nie dostanie wyroku za każdy przekręt z osobna. Szukanie jego kolegów którzy (możliwe, że nic w tym nie zawinili) jest czystą nagonką. Co do oszukania gości w komisach to jakoś mi ich nie żal. W większości komisach oszukują ludzi dzień w dzień.
asq_rex
Świeżak
 
Posty: 125
Dołączył(a): 31/3/2012, 22:44

Postprzez Boshi » 23/3/2014, 12:06

Gubisz się gościu. Nigdzie nie jest napisane, że na allegro sprzedawał cokolwiek.. a przynajmniej nie w 2 pierwszych linkach.. a nie mam czasu przeszukiwać internetu by znaleźć lub nie informacje o allegro. Ty wstawiasz temat, stawiasz tezę, Ty udowadniasz.
Po drugie nigdzie nikogo nie nazwałem idiotą, masz problemy ze zrozumieniem prostego tekstu pisanego ?
Cały ten temat to jeden wielki płacz i bełkot.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości




na gr