Zobacz wątek - A może by tak same kobietki pogawędziły? ;)
NAS Analytics TAG

A może by tak same kobietki pogawędziły? ;)

O wszystkim
_________

Postprzez kamus » 20/6/2006, 09:17

no ja tez niestety nie mam prawka, nie mowiac juz o motorze ale pierwsze koty za ploty mam juz za soba :) zazwyczaj jestem tzw. "plecaczkiem" no ale czasami sama robie za taxi driver'a :) tylko dzieki mojemu przyjacielowi, ktory zreszta tez nie ma prawka (jest w trakcie robienia) ani motoru :P
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: Słupsk


Postprzez Diana » 20/6/2006, 18:29

...ale powiem wam dziewczynki,że bycie "plecakiem" też jest fajne,a czsem nawet bardzo. O czym pewnie zresztą wiecie. Osobiście miałam okazje jeździć z naszym Raptusiem a w zeszłym roku w Bielawie z Tonym D, i takich emocji jakich on mi dostarczył nie zapewnił nikt inny.To było niesamowite doświadczenie, for real :D
Only God can judge me
Avatar użytkownika
Diana
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 1/9/2005, 16:03
Lokalizacja: Augustów / Warszawa


Postprzez Kaja » 20/6/2006, 19:54

tego Diana to chyba wszystkie ci zazdrościmy :)
ja nawet w Azji byłam jako plecak ;)
no w Istambule ale po stronie azjatyckiej i to były najlepsze wakacje w moim życiu, ale powiem Wam szczerze, że od kiedy jeżdżę sama to już nie to samo. Teraz pojechałam sama nad morze na długi weekend i było EXTRA :D
róbcie szybko to prawko to może kiedyś się gdzieś razem wybierzemy
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez kamus » 20/6/2006, 20:00

heh...wierze ze bylo mnostwo emocji.Niestety ja mam za daleko do Bielawy czy Bemowa :( z mojej miejscowosci nie slyszalam zeby ktos tam smigal, no ale zreszta mam malutkie znajomosci w tej randze...zaledwie kilku kumpli.Z nimi zawsze jezdze jako "plecaczek" i jest super.A osobiscie to tylko kilka razy jezdzilam po zmierzchu na pustych, prostych ul, zeby czasem nikomu sie nic nie stalo.Zadnym dzieciom, przechodniom no i mi...No ale moze jak znajde teraz wolna chwilke to pojde na zrobienie prawka:)
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez kamus » 20/6/2006, 20:06

Kaja napisał(a): Teraz pojechałam sama nad morze na długi weekend i było EXTRA :D


a gdzie bylam dokladnie nad morzem?:> bo ja mieszkam 10min drogi od morza :P

a co do szybkiego robienia prawka i wspolnych wypadow to jestem absolutnie za :D chcialabym was kiedys spotkac na wspolnej wyprawie :) wypad wieksza grupka, najpierw na drodze a w nocy na imprezce :) heh super marzenia...no ale marzenia sie spelniaja :D
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez _Dioda_ » 20/6/2006, 20:10

Osobiście, to nie lubię jeździć jako pasażerka, bo nie dowierzam kierowcy, no chyba, że wiem, że na prawdę potrafi jeździć. Ale o tym, żeby wsiąść za kimś, kto jest szalony albo nie jestem pewna co do jego umiejętności, nie ma nawet mowy...
Wy się nie boicie być placaczkami kolegów? o_O
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez Kaja » 20/6/2006, 20:16

ja na bemowo to nie mam daleko :)
lotnisko widać z mojego okna :D

byłam w 3mieście, potem pojechałam do Łeby
posiedziałam tam ze znajomymi 2 dni i pojechałam pod Malbork do innych znajomych później już niestety do wawy :(

wiesz Dioda ja to z obcymi facetami nigdy nie jeździłam
może to głupie, ale jeździłam tylko z jednym facetem do którego miałam
100% zaufanie, więc nawet nie raz spałam przez długi czas :lol:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez kamus » 20/6/2006, 20:17

chlopaka z ktorym jezdze znalam kilka dni jak z nim wsiadlam na motor..nie mial prawka, zreszta do dzis nie ma, ale jak wsiadlam z nim na motor to czulam sie z nim pewna jak z nikim innym..to sie poprostu czuje z kim jezdzi sie dobrze, z kim sie nie boisz, czujesz sie pewnie...bynajmniej ja to czuje :) i do dzis z nim jezdze bez zadnego wypadq :)
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez kamus » 20/6/2006, 20:19

Kaja to niedaleko mnie bylas! buu...a ja nic nie wiedzialam.Łeba jest 1h drogi ode mnie....
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Hey_lady » 20/6/2006, 20:53

Uff, to nawet na duchu żeście mnie dziewczyny podniosły... przynajmniej częściowo... ja na razie nie miałam okazji prowadzić, prawko...hmm, być może w wakacje da się zrobić, ale kto wie... ostatnio widziałam na mieście zajebisty motor--> podeszłam, powzdychałam, pogłaskałam... i dostałam zjeba od jakiejś młodej siksy, że niby jakim prawem stoję przy motorze jej chłopaka...?? zonk niemały, patrzę na właściciela, i w brecht... :shock: ech, uśmiałam się jak nigdy, choć trochę tę młoda rozumiem, raczej nie jest pewna dnia ani godziny, kiedy kolo zagai do następnej dziewuchy wgapiającej się w jego maszynę... :wink:
Avatar użytkownika
Hey_lady
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15/6/2006, 18:48
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez _Dioda_ » 20/6/2006, 20:54

kamus - może się to czuje ale nie chciałabym poczuć przy 180, że jednak nie jeździ dobrze...

Sądzicie, że osobom jeżdżącym na moto poprostu brakuje czegoś w życiu i rekompensują sobie to szybką bądź brawurową jazdą? Gdzieś tak słyszałam...
Jak patrzę na niektórych, to jestem skłonna się z tym zgodzić o_O
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez kamus » 20/6/2006, 20:58

heheh no to ladnie...widze ze budzisz nei mala zazdrosc u kobiet ktore maja facetow w tej randze :)
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez _Dioda_ » 20/6/2006, 22:06

kamus napisał(a):heheh no to ladnie...widze ze budzisz nei mala zazdrosc u kobiet ktore maja facetow w tej randze :)
Nie rozumiem...
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez Diana » 21/6/2006, 07:00

Nie , myśle że chodziło o brak zaufania na drodze do niektórych motocyklistów, tzn troche sie z tym zgodze, czesto tak jest zwlaszcza w malych miejscowosciach, ze ktos kupuje sobie motocykl zeby zaszpanowac, czy nawet wyzyc sie, ale do tego trzeba miec "łeb na karku" a nie tylko super maszyne, nalezy liczyc sie z tym ze na drodze nie jest sie samym...
Jednak obserwując motocykistów jesetm sklonna stwierdzic nawet ze jezdza coraz lepiej i bezpieczniej, i sa pozytywniej oceniani nawet przez media, ktore tak bardzo ich zawsze krytykowaly, a teraz dostrzezono w nich (niedlugo w nas :wink: ) ludzi a nie tylko "dawców"
Ale jak zawsze zdarzaja sie wyjatki od reguly

A ztymi wspolnymi wypadami to swietny pomysl
chyba sie troche zepne zeby szybciej skonczyc kursik.. :lol:
Only God can judge me
Avatar użytkownika
Diana
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 1/9/2005, 16:03
Lokalizacja: Augustów / Warszawa

Postprzez _Dioda_ » 21/6/2006, 08:24

Diana napisał(a):Nie , myśle że chodziło o brak zaufania na drodze do niektórych motocyklistów, tzn troche sie z tym zgodze, czesto tak jest zwlaszcza w malych miejscowosciach, ze ktos kupuje sobie motocykl zeby zaszpanowac, czy nawet wyzyc sie, ale do tego trzeba miec "łeb na karku" a nie tylko super maszyne, nalezy liczyc sie z tym ze na drodze nie jest sie samym...
Ja bym radczej powiedziała, że takie zjawiska częściej pojawiają się w miastach... Np. w Wawie pełno jest tych co jeżdżą "od świateł do świateł" często bez używania tej "większej głowy" :lol: - "patrzcie laski, jaki ja jestem zajebisty. O tak będzie stał! Jak moje moto" - i na gumę :wink: :lol:
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez Kaja » 21/6/2006, 08:27

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Diana » 21/6/2006, 17:05

_Dioda_ napisał(a):"patrzcie laski, jaki ja jestem zajebisty. O tak będzie stał! Jak moje moto" - i na gumę :wink: :lol:


Niezłe :lol:

ale chyba masz po trosze racji
NIESTETY
Only God can judge me
Avatar użytkownika
Diana
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 1/9/2005, 16:03
Lokalizacja: Augustów / Warszawa

Postprzez _Dioda_ » 21/6/2006, 17:29

Pewnego razu siedzę na PKP, w zeszłym tygodniu i widzę gościa, który podjechał CBRką. Zatrzymał się, zdjął kask i stoi. Myślę: czeka na kogoś, pewnie dziewczynę. No i miałam rację :wink: Gdy ją zobaczyłam, sama uśmiechnęłam się do swoich myśli, bo wyglądała zupełnie tak jak sobie wybobrażałam - rózowa bluzeczka ze stójką, obcisłe jeansiki, szpileczki - słowem landryneczka jak się patrzy.
Nie ma w tym nic dziwnego, sama lubię się tak czasami ubrać, tyle, że zastanowiłam się nad jednym - czy "stać" by go było na nią gdyby nie jego CBR :lol:
Może wyda się wam, że przesadzam, ale wielu facetów marząc o moto wiąże to z zajebistym powodzeniem u płci przeciwnej :lol:
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez _Dioda_ » 21/6/2006, 17:41

Kurczę, tak patrzę na te swoje wypowiedzi i wygląda to, jakbym nie lubiła motocyklistów. Ale to nie prawda, barrrdzo ich lubię (ni e wszystkich :wink: )... :D
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez Kaja » 21/6/2006, 17:47

Dioda powiem Ci tak:
problem nie jest w facetach tylko w laskach
skoro są takie laski, które rozkładają nogi tylko dlatego, że facet
ma zajebisty motocykl albo samochód to czemu oni mają nie korzystać?
Wiadomo, że są przypadki i normalne wśród samców i nie wykorzystują tego ale wiesz jak jest

PS: i co w szpilkach jechała? ;)
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na gr