Zobacz wątek - z tym motorem NIE ŚCIGAMY SIĘ :P bo bedzie mandacik :)
NAS Analytics TAG

z tym motorem NIE ŚCIGAMY SIĘ :P bo bedzie mandacik :)

O wszystkim
_________

Postprzez Magik » 16/7/2007, 00:42

chris_nie napisał(a):
tomi291 napisał(a):a tak apropo ostatnio mnie "gonili" doszli mnie po 70 km bo mi paliwa brakło jechałem sobie spokojnie na trasie, i nie wiedziałem że mnie gonią :P


nie no zeby ghost rider'a zlapali??? ale z ciebie burak.


hehehehe hehehehe leżę i kwiczę :D hehehehe
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów


Postprzez simonw » 16/7/2007, 00:45

Magik, tez spadlem ... ale coz, nie bede sie silil po prostu na komentarze tam gdzie nie potrzeba bo wyjdzie ze jestem niekulturalny conajmniej.

// edit : a jednak... lecz sie na nogi lepiej...
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez tomi291 » 16/7/2007, 00:55

chris_nie napisał(a):
tomi291 napisał(a):a tak apropo ostatnio mnie "gonili" doszli mnie po 70 km bo mi paliwa brakło jechałem sobie spokojnie na trasie, i nie wiedziałem że mnie gonią :P


nie no zeby ghost rider'a zlapali??? ale z ciebie burak.


aż się bez kitu posikałem :)

nie ładnie tak o koledze mówić :P masz szczęście że mnie rodzice dobrych manier nauczyli ....

a tak apropo to buraków poszukaj na polu :P bo tu z przykrością muszę stwierdzić że takowych nie ma :) lub się "zbunkrowali" :P

który motocyklista posiadając sportowego litra jeździ przepisowo 90km/h no dobra 130km/h jak na autostradzie,.... bo ja takowych osób szczerze nie znam...

śmiem twierdzić że każdy by spróbował ile to idzie ... a że w Polsce 2 autostrady , które są i tak rozwalone to gdzie jeździć ????

w ogóle na Polskę powinni sprzedawać tylko 500-setki i niech każdy jeździ te 100 km/h

nawet w stolicy żadnego toru nie ma, wiec co w ogóle mamy nie jeździć ...??? albo przepisowo 50 po całej warszawie :P :P :P juz to widze :) buahahahahaaha
Jest jedna rzecz dla której warto żyć GSXR i nie zmienia się nic ...:) | | tak się łatało ;] | http://pl.youtube.com/watch?v=tOEQuAQJjQM | | wheelie przy ponad 220 km/h | http://pl.youtube.com/watch?v=GrIme9GEjNM
Avatar użytkownika
tomi291
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 5/8/2006, 19:45
Lokalizacja: Warszawa / BieLany

Postprzez simonw » 16/7/2007, 00:58

Sa pewne nieprzekraczalne granice zwiazane glownie z wyobraznia i ewentualnymi konsekwencjami - wiesz ze jakbys wbil sie w samochod, to ok, zabijesz siebie - spoko, natomiast pomysl o pasazerach i innych skutkach, a sam wiesz ze niewiele potrzeba.
EOF
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez tomi291 » 16/7/2007, 01:05

simonw napisał(a):Sa pewne nieprzekraczalne granice zwiazane glownie z wyobraznia i ewentualnymi konsekwencjami - wiesz ze jakbys wbil sie w samochod, to ok, zabijesz siebie - spoko, natomiast pomysl o pasazerach i innych skutkach, a sam wiesz ze niewiele potrzeba.
EOF


o czym my w ogóle rozmawiamy ....

znacie statystyki wypadków śmiertelnych motocyklistów ????

w wiekszości przypadków wina puszek albo motocyklista przed zakupem np. R1 jeździł mtz 250 i mysli że to samo ....

oj panie bądź łaskawy dla niewiernych :)

aaa i dodam jeszcze jedno STEREOTYP jest taki

ze jak się leci nawet 300 to z boku nic nie widać ....

GU*WNO prawda widać wszystko :P nawet wyjeżdżające pojazdy z boku ... wiadomo ze jak sie tyle leci to mamy nieduże szanse na zrobienie cokolwiek....
Jest jedna rzecz dla której warto żyć GSXR i nie zmienia się nic ...:) | | tak się łatało ;] | http://pl.youtube.com/watch?v=tOEQuAQJjQM | | wheelie przy ponad 220 km/h | http://pl.youtube.com/watch?v=GrIme9GEjNM
Avatar użytkownika
tomi291
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 5/8/2006, 19:45
Lokalizacja: Warszawa / BieLany

Postprzez simonw » 16/7/2007, 01:25

http://www.youtube.com/watch?v=PBBXgqZd ... ed&search=

Oczywiscie tutaj masz racje, nie przecze - sa spore szanse zeby nie zginac, o ile nie zawiniesz o latarnie. Statystyki sa jakie sa, owszem czesto wlasnie udaje sie wyjsc przy takich predkosciach calo, a przy 80 mozna sie zabic.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Thrillco » 16/7/2007, 08:24

tomi291...gienius jestes nie z tej ziemi...zapomniałeś o jednym parametrze tej Bumy-130Nm...gdzie twój "dychawiczny "liter" nie ma chyba nawet połowy tego a góra 2/3...co znaczy że gdy ty mielisz w skrzyni kolo se dolatuje do ciebie nie zmeniając nawet biegu....i wreszcie cie dojdzie bo nie traci czasu na pierdoły...poza tym...w sumie nie musi cie łapać bo i po co...nagra i styka, w celu ustalenia ew. danych, jesli masz zagiętą tablice poda przez radio o przejęcie przez inny patrol i nawet nie bedziesz wiedział co, gdzie, kiedy i jak...podjada i po zawodach.

Co do posta z filmikiem...i co to ma być-pokaz wyobraźni w Twoim wykonaniu? A ja ci powiem-po prostej walić 250km/h to nawet syn Rysia z "Kalnu" potrafi, tylko częsciej wymawia "co sie stało?"...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez tomi291 » 16/7/2007, 09:00

Thrillco napisał(a):Co do posta z filmikiem...i co to ma być-pokaz wyobraźni w Twoim wykonaniu? A ja ci powiem-po prostej walić 250km/h to nawet syn Rysia z "Kalnu" potrafi, tylko częsciej wymawia "co sie stało?"...


słabo widać ale miałem 299 :P
Jest jedna rzecz dla której warto żyć GSXR i nie zmienia się nic ...:) | | tak się łatało ;] | http://pl.youtube.com/watch?v=tOEQuAQJjQM | | wheelie przy ponad 220 km/h | http://pl.youtube.com/watch?v=GrIme9GEjNM
Avatar użytkownika
tomi291
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 5/8/2006, 19:45
Lokalizacja: Warszawa / BieLany

Postprzez Traperoso » 16/7/2007, 09:10

Nie czaje jednej rzeczy, tak wiele osob mysli, ze jak ma motocykl lepszy o iles tam KM i Nm to juz go ta BMW nie zlapie. Wg mnie, mozesz miec duzo mocniejsza maszne i tak gowno zrobisz. Po pierwsze, to ze wiekszosc ludkow co ucieka - nie ma takiego doswiadczenia, zeby wykorzystac motocykl w chocby - strzele w 60%(nie wspominajac o miejscach na charakterystyce gdzie ma sie najwieksza moc i moment). Koles na motorze z policji to nie byle kto. Takich maszyn serio jest malo, wiec i drivera dobrali odpowiednio. Powodzenia 8)
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez nowa$ » 16/7/2007, 09:43

Raz miałem przyjemność spotkać sie z kierowcą tego BMW.

Chłopaki z katamaranem stali za skrzyżowaniem a że mi sie spieszyło a dało sie zauważyć że będą chcieli mnie zatrzymać to sobie skręciłem na skrzyżowaniu:)

Niestety z katamaranem stało z to BMW o czym dowiedziałem się dwa skrzyżowania dalej jak BMW pojawiło się z nikąd - a nie jechałem wolna. Moje szczęście że nie włączył wideoradaru bo tylko ucieczkę chciał sprawdzić a nie prędkość :)

Nie polecam sie ścigać z tym gościem :)
Avatar użytkownika
nowa$
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 7/12/2006, 13:31
Lokalizacja: Skierdy pod Warszawa

Postprzez SpeedyG » 16/7/2007, 09:44

rozmawiałem z takim jednym i nie był to jakiś wielki wyczynowiec (jechał wtedy jakimś diversion).

Sądzę że nie ma co panikować, oni będą woleli uganiać się za łatwymi kąskami jak auta na siekierkowskim albo toruńskiej czy wybrzeżu gd. niż udowadniać jakiemuś maniakowi że dojdą każdego ścigacza.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez t_racer_ » 16/7/2007, 09:57

tomi291 zwolnij, najgorsze jest to, że możesz przeżyć wypadek nawet przy 299... jak już napisałeś "jakoś". Życzę szczęścia i obyśmy nie spotkali się na drodze, bo nie chcę by ktoś z Twoim przerostem FANTAZJI, a nie wyobraźni, zmiótł mnie z drogi.



Co do ścigania się z policjantami... już kiedyś to pisałem, ale się powtórzę. Jak sfrajerzyłeś i dałeś się namierzyć... płać frajerskie. Jak nie masz prawka to siedź na dupie w domu.
Avatar użytkownika
t_racer_
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 427
Dołączył(a): 9/1/2007, 23:11
Lokalizacja: Warmia

Postprzez Kwazi » 16/7/2007, 10:07

http://www.youtube.com/watch?v=210_qkTZ1Fk

wkleiłes sobie filmik i co?
na prostej kazdy potrafi odkrecic-swiezak nie swiezak-kazdy!!
poza tym te pseudo pruby postawienia na jedno-poprostu smiech...
chcesz to tez nakrece Ci taka pusta fuszerna amatorke na moim ZXR 750

zazdroszcze Ci tylko w miare równej drogi na której jazda jest jazda, a nie walka z koleinami i wiecznymi korkami,co jest "chlebem powszednim" na Częstochowskich urokliwych drogach... :roll:
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez chris_nie » 16/7/2007, 10:14

tomi, co ty chcesz pokazac??? wrzucasz kiepskie filmiki pokazujace twoja glupote. piszesz jakies bzdury, ze 2 godziny jezdzisz za policja, jakies wyscigi chcesz urzadzac z nimi, potrafisz jechac 299 na prostej. komu chcesz zaimponowac?
chris_nie
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 21/6/2007, 13:16
Lokalizacja: newmarket, uk

Postprzez tomi291 » 16/7/2007, 10:36

Kwazi napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=210_qkTZ1Fk

wkleiłes sobie filmik i co?
na prostej kazdy potrafi odkrecic-swiezak nie swiezak-kazdy!!
poza tym te pseudo pruby postawienia na jedno-poprostu smiech...
chcesz to tez nakrece Ci taka pusta fuszerna amatorke na moim ZXR 750

zazdroszcze Ci tylko w miare równej drogi na której jazda jest jazda, a nie walka z koleinami i wiecznymi korkami,co jest "chlebem powszednim" na Częstochowskich urokliwych drogach... :roll:


to było 20 maja jak zaczynałem się uczyć na kole śmigać...

jak dorwę filmiki z radzymińskiej to bedziecie wszoku :P :P :P

albo z zawodzia :P
Jest jedna rzecz dla której warto żyć GSXR i nie zmienia się nic ...:) | | tak się łatało ;] | http://pl.youtube.com/watch?v=tOEQuAQJjQM | | wheelie przy ponad 220 km/h | http://pl.youtube.com/watch?v=GrIme9GEjNM
Avatar użytkownika
tomi291
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 5/8/2006, 19:45
Lokalizacja: Warszawa / BieLany

Postprzez hefron » 16/7/2007, 10:43

Ale Ty głupi jesteś...
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Kwazi » 16/7/2007, 10:47

będzie problem z zeskrobaniem...
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez kravec » 16/7/2007, 11:18

Å‚eeh.... tylko sie tomi nie zdziw kiedys... u mnie w miescie 2 dni temu policja zepchnela z drogi motocykliste (udezyli w niego bokiem auta przy jakis 140km/h- znajomy jechal za nimi w niewielkiej odleglosci zeby zobaczyc co sie stanie), czlowiek zaliczyl konkretna glebe... po czym pan policjant wysiad z radiowozu i zaczal go butowac.... co dalej bylo na razie nie wiem.....
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez R1 » 16/7/2007, 11:20

hm... tak czytam, czytam wypowiedzi Tomiego i normalnie powiem, że jesteś nienormalny :D.... gdzie można pocisnąć to można, ale na dwupasmówce test łosia robić :|.... Jesteś...zjawiskowy :D

Pozdr ;)

....................................................................................................

Może próbować, zgłosić że Policjant go źle potraktował i czy coś, ale bedzie ciezko bo nikt mu tego nie udowodni, z czego ma pysk obity czy po glebie czy po "tłumaczeniu" policjanta.

Pozdr
Ostatnio edytowano 16/7/2007, 11:51 przez R1, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez hefron » 16/7/2007, 11:40

Cieszę się, że zgadzacie się ze mną w tej sprawie :D
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości




na górê
cron