Zobacz wÄ…tek - Nauka jazdy- potrzebna pomoc ;)
NAS Analytics TAG

Nauka jazdy- potrzebna pomoc ;)

O wszystkim
_________

Nauka jazdy- potrzebna pomoc ;)

Postprzez maniaa » 5/9/2013, 22:52

Hej ! Nie zamierzam owijać w bawełne jestem babą od kilku lat chce sie nauczyć jeździć jednak z marnym efektem na prawko poszłam chyba jednak źle trafiłam bo pan mnie bardzo szybko zniechęcił do nauki jazdy pod swoim okiem plus przy jednej z wywrotek uszkodziłam sobie nogę <taka gapa ze mnie> szukam kompetentnej Pani/Pana który podjął by się nauki jazdy na którą stać by było studenta ;) dodam że jesetm z okolicy trójmiasta.
maniaa
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5/9/2013, 22:49


Postprzez Vergon » 5/9/2013, 23:35

CV, list motywacyjny i 2 zdjęcia :lol:
Gdyby nie moja kontuzjowana prawa noga i 340km to może bym pomógł.
Aha i musiałabyś mieć swój motocykl, bo uwierz mi nie znajdziesz tutaj nikogo kto do nauki da Ci swój motocykl, żebyś nie wiem jak piękną była kobietą ;)
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez mirekm71 » 6/9/2013, 01:52

Zmien szkole na taka, w ktorej pan sie nie zniecheci, tylko szkola udostepni Ci motocykl do nauki. Jesli Cie stac to kup motorower i na nim sie naucz. Bedzie w miare wolno i bezpiecznie. Noga sie nie przejmuj. Zrobilem kilkadziesiat tys i dalej sie przewracam. W zeszlym roku staw skokowy, w tym skore na rekach zdarlem ale mam juz nowa ;-) Nauka jazdy na motocyklu moze byc procesem dlugofalowym. Jesli jestes pewna, ze chcesz to warto byc upartym. Jesli nauka bedzie sie odbywala od kontuzji do kontuzji to lepiej odpuscic.
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez madcap » 6/9/2013, 20:39

maniaa zajrzyj na nasz portal 3-miejski
masz link
http://www.moto3miasto.pl/portal.php
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez bober3 » 7/9/2013, 17:39

Pójdź do jakiegoś OSK innego i tyle. Wygodniej, taniej i lepiej. No chyba, że chcesz jeździć po nocach albo marnować weekend na jazdę po parkingu. Już nie mówiąc o tym, że nikt doświadczony nie da Ci swojego motocykla, no chyba, że jakiegoś stuntpsa, ale to też bezsensu.
<a href="http://tiny.pl/hv4l3">RADIOACTIVE</a>
bober3
Świeżak
 
Posty: 400
Dołączył(a): 28/6/2013, 00:20
Lokalizacja: raz tu raz tam



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości




na górê