Zobacz wątek - Emigranci i ściganci w Warszawie 20-22 lipca 2007
NAS Analytics TAG

Emigranci i ściganci w Warszawie 20-22 lipca 2007

O wszystkim
_________

Postprzez Lovtza » 10/7/2007, 13:59

Ja już wiem, że odpadam :| Właśnie dostałam potwierdzenie, że wyjeżdżam na World SBK :( Tzn. z jednej strony jestem szczęśliwa, że jadę, ale z drugiej strony chciałabym się spotkać z Wami wrrrr....
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46


Postprzez Alonzo » 10/7/2007, 14:22

Proszę o informację, czy chcecie się spotkać w Brnie czy w Warszawie? Ja mogę i tu i tu. Tylko muszę coś postanowić. Może jakieś głosowanie w tej sprawie?

Proszę o kliknięcie na odpowiedni link:

BRNO - JESTEM ZA SPOTKANIEM W BRNIE! (otwórz link)

WARSZAWA - JESTEM ZA SPOTKANIEM W WARSZAWIE (otwórz link)

Na podstawie liczby kliknięć będziemy się zastanawiali, co wybrać, Brno czy Warszawę?
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez spazz » 10/7/2007, 17:04

pomacha wam gdzies po drodze
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Ziolo » 10/7/2007, 18:58

a ktos na GP sie wybiera w sierpniu ??
Ziolo
Świeżak
 
Posty: 261
Dołączył(a): 22/12/2006, 19:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Meciek » 10/7/2007, 19:07

Mam parę pytań odnośnie tego RoadTripa... a mianowicie ja jestem z Wrocka i jeżeli miałbym jechać to tylko na motocyklu - co z noclegiem dla mnie i dla mojego sprzęta (mamy szukać sami czy ktoś się nad nami biednymi zlituje ;) ) pozostawienie go na chodniku przed blokiem raczej odpada.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez johnmichael » 10/7/2007, 20:20

wiadomo ze ja sie pisze!:).mialem nawet pomysl by z kims z wrocka jechac jako plecak jak by mnie ktos przygarnal(musilabym wiedziec do jutra bo musze sie spakowac i jak bym mial z kims moto jechac to musze kombi zapakowac i dekiel i buty).ale raczej juz sie nastawiam na jazde z Dormarcia.nie wiem jak Eneasz i Orlik.
w sumie to mi obojetnie gdzie sie spotkamy byle w jak najwiekszym gronie.i eneasz ma racje, co nam po stanu pod brama w brnie?
pozdrawiam
Ostatnio edytowano 10/7/2007, 21:01 przez johnmichael, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez simonw » 10/7/2007, 20:37

ej no ile tych osob do octavki ? wyjdzie ze na moto jade ... zeby tylko Dorka patrzyla w lusterka.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 10/7/2007, 22:04

jesli chodzi o moto to moge przenocowac do 6 sztuk we wro, dokladnie u moich rodzicieli (maja dom z garazem), a nocleg mozliwy u mnie w mieszkaniu (niestety okolo 10km od garazu) badz gdzies w przyleglosciach. Poruszac sie po wro mozna miedzy tymi punktami dosc bezproblemowo.
chyba ze dorka ma jakies dojscie do garazu we wro, bo przy mieszkaniu balbym sie postawic cokolwiek
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Magik » 11/7/2007, 06:45

Ja osobiście chciałbym poznać jakiś plan tego wyjazdu, jak to będzie wyglądało, o której gdzie i jak. gdzie jedziemy, gdzie nocujemy, kiedy wracamy i na ile...

Dla mnie do Wawy będzie jakieś ponad 500 km więc nie będzie to tania wyprawa... 10 razy 6 po 5 zyla... czyli na samo paliwo 300 zł a latanie ponad plan czyli na samo paliwo 400zł, jakieś jedzenie i spanie.... razem wyjdzie kolo 5-6 stówek... Dlatego chciałbym poznać jakieś szczegóły...

Aha i jak coś zawsze mogę kogoś wziąć ze sobą... O ile pojadę...
Magik
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Kaja » 11/7/2007, 07:25

Meciek, Eneasz ja mogę Wam pomóc

Parę osób może przenocować u mnie, 5 min. spacerem jest parking strzeżony gdzie trzymałam honde, więc możecie tam spokojnie motocykle zostawić
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez DonDiego » 11/7/2007, 11:03

a miejsce docelowe w Warszawie jest jakieś ustalone?
CBR F4i Sport
VW Golf MK I GTI Pirelli 2.0 16v
Avatar użytkownika
DonDiego
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 28/5/2007, 09:56
Lokalizacja: 100-lica i nie z importu

Postprzez Meciek » 11/7/2007, 14:07

dzięki Kajka:)
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez dormarcia » 11/7/2007, 14:52

Poczekajcie chwilkę proszę, jutro damw am kilka pomysłów na ten wyjazd ze wszystkimi atrrakcjami i noclegami i wogóle...
jesteście w stanie wytrzymać? :D

I proszę o deklarację kto i kiedy i na ile chce jechać.
Wtedy będzie mi łatwiej.
Pozdro
d.
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez dormarcia » 13/7/2007, 08:24

Plan jest taki:

W piątek 20 w okolicach 16-17 wyjeżdzamy z Wrocławia (możemy się spotkać na autostradzie, ustalimy szczegóły w miare deklaracji kto skąd i o której może). Jedziemy: OPole, Częstochowa, Warszawa.
Jak ktoś po drodze będzie chciał do łączyc musimy się zgadać i zsynchronizować dołączenie. Ale to nie problem.
Napewno będzie jechał 1 samochód, więc wszystkie zbędne bagaże bedzie można tam wrzucić.
Odpoczynki i przystanki też sobie ustalimy do piątku, nie wszyscy będą mieli to samo tempo.
Napewno nie będziemy nikogo specjalnie zatrzymywać jeśli będzie wyrywać do przodu, spotkamy się na rogatkach Wawy. Generalnie kierujemy się na Bemowo. Mamy trzy miejscówki do noclegu, wymieniam je wg kolejności ewentualnego wyboru: Bemowo - Kaja, Ząbki - Twins, Ochota - Dormarcia. W każdym tym miejscu będzie możliwość zostawienia bezpiecznie motocykli (strzeżony parking, podwórko, parking podziemny). Zobaczymy ile nas będzie i wtedy się odpowiednio rozlokujemy.

JM przyjedzie w piątek pociągiem ze Szczecina - Kaja, Twins, jest do was prośba abyście się JM-em zajęły do naszego przyjazdu.

W piątek pewnie będziemy trochę zmęczeni, więc albo w zaciszu domowym sie napijemy i pogadamy, albo pójdziemy w miasto...
W sobotę zupełnie na maxymalnym luzie, bez jakiegokolwiek napinania po śniadanku pojedziemy - pójdziemy pooglądać Warszawę. Postaramy wam się pokazać kilka fajnych miejsc - może niektórzy zmienią zdanie na temat stolicy. :roll: (myślę, że spokojnie można podjechać w kilka fajnych miejsc noi obowiązkowy lans pod kolumną )
To nie będzie rajd po muzeach...więc bez krzywienia proszę.
Na obiad pójdziemy do Lolka na Pola Mokotowskie (uważam, że dobrze dają jeść a i nie jest kosmicznie drogo - wręcz przystępnie, a dwa to fajne okoliczności przyrody)
Popołudnie może przeznaczymy na jakąś zabawę w gokarty, czy paintball?
Coś co ja bardzo lubię wieczorami w Warszawie to oglądanie jej z z Pałacu Kultury. Jak jest ciepło i bezchmurne niebo...mogłabym tam siedzieć cały czas....polecam. :)
Wieczorkiem polansujemy się na mieście jak kto będzie chciał: klubowo-koncertowo-pijacko... o 3 w nocy zjemy kebaba i będziemy szukać Beaty Uhse - Tak Kaja? :twisted:

W niedzielę, jak się wyśpimy, po śniadanku...ruszymy w drogę.

Jak macie jakieś oczekiwania, pomysły to piszcie.
Warszawka też niech się zadeklaruje kto kiedy do nas dołączy.
Generalnie to mamy się spotkać, poznać i pogadać, bez zbędnego napinania.
Dlatego będziemu improwizować.
Pamiętajmy, że nie ważne gdzie i jak, ale z kim. :D

To kto dołącza do nas? :P

Z deklarowanych mamy:
Simonw, Meciek, Eneasz, Kaja, Twins2, JM, Dormarcia.
Mają potwierdzić: en-Zo, Magik
Liczę na: Karol_85 z Łukaszem, Hefron, Lovtza, Wiśnia, starter, Tomi291, Szczygiw, Cegiełka...........
Napewno nie będzie: Żmiji, Eristofa, Elcomendante, Orlika.
Taką mam wiedzę na teraz. Więc określać się.
:D
Ostatnio edytowano 13/7/2007, 08:32 przez dormarcia, łącznie edytowano 1 raz
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez gumis » 13/7/2007, 08:31

qrde chcialbym do was dolaczyc :( ale nie chca mnie wypuscic to kapa :( ale napewno bedzie jesio niejedna okazja aby sie spotkac i wogole...bawcie sie dobrze :)
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez cegiełka » 13/7/2007, 09:28

cegiełka potwierdza swoją gotowość do spotkania. i mam dobrą wiadomość dla emigrantów, żmija odstąpi swój pokój, więc mogę przenocować ze 3 osoby.
Dormarcia dopisz mnie do listy osób które się deklarują przybyciem :D
cegiełka
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15/6/2007, 20:18
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Lovtza » 13/7/2007, 09:32

Heh cholernie chciałabym być z Wami ale Brno wzywa, w szczególności, że jeszcze nigdy nie byłam na WSBK, a teraz będę w dodatku mogła biegać po paddocku do woli 8) Obiecuję za to przygotować pokoik na czyjeś przybycie :D Jeżeli jednak ktoś zostanie do poniedziałku w Warszawie to ja z chęcią się spotkam :)
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez Magik » 13/7/2007, 09:40

Ja na Wasze szczęście już odpadłem... Spotkamy sie kiedy indziej. Niestety serwis się kłania a to mała kasa nie jest... Oponka też łysa (poniosło mnie z paleniem gumy na imprezie :D ) więc się do wymiany nadaje. Pozdrawiam Was i bawcie się dobrze.

Do następnego razu.
Magik
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez DonDiego » 13/7/2007, 10:04

Ja z miłą chęcią do Was dołączę bezpośrednio na Bemowie. Niestety nie miałem okazji Was wcześniej poznać, więc tym bardziej będzie miło :)
CBR F4i Sport
VW Golf MK I GTI Pirelli 2.0 16v
Avatar użytkownika
DonDiego
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 28/5/2007, 09:56
Lokalizacja: 100-lica i nie z importu

Postprzez Meciek » 13/7/2007, 19:18

Ja odpadam, sorry ale sprawy osobiste, na pewno sie zabiorę ale w innym terminie tzn. gdyby to wypadało po 3 sierpnia.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na gr